خانه / Reviews / نقد و بررسی Working Zombies

نقد و بررسی Working Zombies

بازی Working Zombies را میتوان یک اثر جدید و متفاوت دانست. بازی برای کنسول نسل هشتمی Nintendo Switch و همینطور سیستم عامل های Android و Windows و در سال 2020 منتشر شده است.

جلوه های گرافیکی بازی خوب و قابل قبول ارائه شده اند. در برخی نقاط امکان بیشتر شدن جزییات وجود داشت و در برخی نقاط دیگر جزییات اصلا وجود ندارد و باید بیشتر از این ها می بود. اما تنوع در طراحی ها واقعا بالاست، مخصوصا اینکه شما در چندین کار و قسمت مختلف حضور خواهید داشت و هر کدام از آن ها طراحی های منحصر به فرد خودشان را دارا هستند و این بسیار به جذابیت بازی اضافه می کند. در کل Working Zombie بازی نیست که نیازمند گرافیک و جلوه های سنگینی باشد و خود بازی نیز بیشتر به گیم پلی آن تکیه کرده است، اما با این حال وجود انیمیشن های نه چندان زیاد ولی بسیار مناسب کمی به حس و حال بازی و تصاویر آن جان می بخشد. طراحی ها ایلا هنری و آرتیستیک نیستند و بیشتر به سمت طراحی های کارتونی و کودکانه میروند، با این حال باز هم نمیتوان از آن ها ایراد گرفت و در حد و اندازه های ایده ها بازی این طراحی های کارساز هستند. بافت های بازی نیز جای بهتر شدن داشت و انتظار می رفت از متریال های بهتر و با کیفیت تری در آن ها استفاده شوند. اما بازی تا همین جا نیز آنچنان بد نبوده و تا حدی جلوه های گرافیکی آن قابل قبول هستند.

بازی از گرافیک بالایی بهره نمی برد و طراحی های آن نیز اصلا هنری و خاص نبوده و در برخی قسمت های مثل جزییات و طراحی بافت ها دچار مشکل است. اما از طرفی تنوع در مکان ها و طراحی ها و انیمیشن های بازی قابل قبول و خوب ارائه شده اند.

شما زامبی های بخشیده شده اید و باید برای  این بخشش از سوی انسان ها و جلب رضایتشان کار کنید. گیم پلی بازی خوب و پر تنوع است، شما باید کار های مختلفی را در طول بازی انجام دهید و بسته به کیفیت کارتان ستاره دزیافت خواهید کرد. سیستم بازی پیچیده نیست و تا حد زیادی هم ساده به نظر میرسد، اما داشتن سرعت عمل بالا و دقت در کارهایتان و داشتن یک زمان بندی و برنامه مناسب از مهم ترین دلایل موفقیت شما در بازی به شمار خواهد رفت. بازی از دو قسمت تک نفره و همچنین بازی تا چهار نفر به صورت همکاری تشکیل شده است که سطح بازی برای انجام قسمت تک نفره میتواند بسیار چالش برانگیز باشد، در حالی که به صورت همکاری مقداری از این سختی کمتر شده و شما راحت تر میتوانید به کار  هایی که به شما محول شده است رسیدگی کنید. تنوع در سیستم گیم پلی مانع خستگی شما از بازی شده و در آن المان های جذابی نیز به کار  گرفته شده است. شما باید کار هایی نظیر مهمانداری هواپیما، آرایشگری، لوله کشی و مراقبت از کودک ها را در زمانی خاص بر عهده گرفته و سعی در ارائه بهتر خدمات در آن ها داشته باشید. بازی از نظر تنوع خوب عمل کرده و شما را تا حد زیادی سرگرم خواهد کرد. برخی از سیستم های کنترلی مشکل دار بوده اما آن قدر بزرگ نیستند که تجربه کلی شما را از بازی خراب کنند.

شما  باید به عنوان زامبی های کارگر به انجام کار های مختلف روزمره بپردازید و با ارائه بهتر خدمات اعتماد انسان ها را جلب کنید. سیستم گیم پلی متنوع و تا حد زیادی قابل قبول و سرگرم کننده است.

شما با یک بازی متنوع ولی در برخی قسمت ها حواس پرت طرف هستید. بازی شما را وادار به انجام کار های مختلف کرده و تا مدت ها میتواند شما را به خود مشغول کند. وجود سیستم Co-op در بازی نیز به لذت بردن هرچه بیشتر آن کمک کرده و کمی هم از چالش برانگیز بودن آن کم خواهد کرد. بازی برای یک بار تجربه خوب بوده و میتواند شما را برای مدتی سرگرم خود کند.

5

5

مزایا

  • گیم پلی متنوع و هیجان انگیز
  • سطح چالش برانگیز
  • وجود سیستم همکاری Co-op
معایب

  • جزییات کم در بازی و گرافیک
  • کیفیت پایین بافت ها

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 8
داستان - 5
موسیقی - 5

6.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Morkredd

عنوان Morkredd را میتوان یک اثر فوق العاده مفهومی دانست که در کنار جلوه های …