خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Wing of Darkness

نقد و بررسی بازی Wing of Darkness

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Wing of Darkness که یک بازی مبارزه ای و شوتر است می باشد و با این که این بازی داستان خوبی دارد و حتی گرافیک و گیم پلی و موسیقی آن هم عالی هستند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Wing of Darkness یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Wing of Darkness را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Wing of Darkness آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Wing of Darkness خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Wing of Darkness در تاریخ دوم ماه جون سال 2021 توسط کمپانی های بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Clouded Leopard Entertainment و Clouded Leopard Entertainment Inc. برای پلت فرم های PlayStation 4, Microsoft Windows و Nintendo Switch منتشر شده است. بازی Wing of Darkness از اکثر نقد و بررسی هایش نمره خوبی گرفته و ما هم با این نقد و بررسی ها موافق هستیم اما همان طور که در مقدمه هم گفتیم، ایراداتی هم در بازی Wing of Darkness می بینیم که فکر می کنیم باید به آن ها اشاره کنیم. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی اصلی داستان بازی Wing of Darkness برویم و به شما هم توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

در بازی Wing of Darkness شما در نقش یکی از زنان فرالین بازی می کنید. این زنان تنها انسان هایی هستند که دانش و مهارت راندن یک سری وسیله هوایی که بخشی از سیستم هلد هستند را دارند و این هواپیما ها، تنها امید بشریت برای جنگیدن و شکست دادن سفینه های پرنده ناشناخته و عجیبی که اخیرا در سیاره زمین پیدا شده اند می باشند. به نظر ما داستان بازی Wing of Darkness به طور کلی شخصیت پردازی و خط داستانی خوبی دارد و نمره خوبی هم به داستان بازی Wing of Darkness خواهیم داد.

گرافیک بازی Wing of Darkness یک گرافیک سه بعدی می باشد و دید بازی هم شخص اول است اما از آن جایی که بازی Wing of Darkness ژاپنی است در توضیحات و یا انیمیشن های داستان بازی طراحی دو بعدی انیمه ای مخصوص ژاپن را می بینیم. ما به گرافیک بازی Wing of Darkness نمره خوبی می دهیم. موسیقی بازی Wing of Darkness هم موسیقی خوبی می باشد و جلوه های صوتی این بازی هم فوق العاده هستند. هم چنین صداگذاری بازی Wing of Darkness هم فقط به ژاپنی موجود می باشد اما خیلی خوب انجام شده است و موسیقی بازی Wing of Darkness نمره خوبی از ما می گیرد.

گیم پلی بازی Wing of Darkness به شما امکانات خیلی زیادی برای پرواز کردن و مدیریت وسیله هوایی تان می دهد. از این لحاظ ما واقعا از بازی Wing of Darkness راضی هستیم اما این بازی خیلی کوتاه است و عملا بجز جنگیدن و خراب کردن وسایل پرنده ای که دشمن محسوب می شوند چیز دیگری برای ارائه دادن ندارد. به همین دلیل است که ما واقعا نمی توانیم به گیم پلی بازی Wing of Darkness نمره خوبی بدهیم و از آن راضی نیستیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Wing of Darkness رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Wing of Darkness را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Wing of Darkness یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات زیادی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم. مثلا بازی Wing of Darkness گیم پلی خیلی راحتی دارد و به طور کلی هم خیلی کوتاه است اما ما فکر می کنیم باز هم شما می توانید از این بازی لذت ببرید. بازی Wing of Darkness با قیمت حدود سی دلار در وب سایت استیم به فروش می رسد و به طور کلی ما بازی Wing of Darkness را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Wing of Darkness برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Wing of Darkness تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Wing of Darkness کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Wing of Darkness

5

مزایا

  • گرافیک خوب و زیبا
  • موسیقی و صداگذاری و جلوه های صوتی حرفه ای
  • داستان جالب
معایب

  • کوتاه بودن بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 8.5
گیم پلی - 6.5
داستان - 8.5
موسیقی - 8.5

8

User Rating: Be the first one !