خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Alchemist Adventure

نقد و بررسی بازی Alchemist Adventure

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Alchemist Adventure می باشد که از اسمش هم مشخص است که یک بازی کیمیاگری می باشد اما می توانیم به شما اطمینان دهیم که بازی Alchemist Adventure با همه بازی های کیمیاگری ای که تا الان دیده اید فرق می کند و این بازی واقعا داستان و گیم پلی فوق العاده ای دارد ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Alchemist Adventure یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Alchemist Adventure را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Alchemist Adventure آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Alchemist Adventure خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Alchemist Adventure در تاریخ سی ام ماه جون سال 2020 توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Super.com برای پلت فرم های PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch و Xbox One منتشر شده است و استدیوی بازی سازی، طراح و توسعه دهنده ی Bad Minions هم سازنده بازی Alchemist Adventure می باشد. بازی Alchemist Adventure از اکثر نقد و بررسی هایش نمره خوبی گرفته و ما هم با این نقد و بررسی ها موافق هستیم اما همان طور که در مقدمه هم گفتیم، ایراداتی هم در بازی Alchemist Adventure می بینیم که فکر می کنیم باید به آن ها اشاره کنیم. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی اصلی داستان بازی Alchemist Adventure برویم و به شما هم توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

بازی Alchemist Adventure شما را در نقش میا، یک کیمیاگر حرفه ای که به جاهای مختلف سفر می کند تا به مردم کمک کند و ماجراجویی های مختلف را انجام دهد، قرار می دهد. شما باید در این بازی به چهار بخش از سرزمین ایسور سفر کنید و درخواست ها و ماموریت های مختلف را انجام دهید. شما در بازی Alchemist Adventure باید آموزش هایی را بگذرانید و کیمیاگری که یاد گرفته اید را در ماموریت ها و سفرهایتان استفاده کنید. داستان بازی Alchemist Adventure از ما نمره خوبی می گیرد.

گرافیک بازی Alchemist Adventure یک گرافیک زیبا و نقاشی شده است اما ما فکر می کنیم انیمیشن های بازی که داستان را نشان می دهند عملا غیر ضروری هستند و بهتر بود از نوشته برای نشان دادن داستان استفاده شود. به همین دلیل است که گرافیک بازی Alchemist Adventure از ما نمره متوسطی می گیرد. موسیقی بازی Alchemist Adventure البته بر خلاف گرافیکش از همه لحاظ عالی می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که موسیقی این بازی را با قیمت حدود پنج دلار خریداری کنید و صدا گذاری های این بازی هم واقعا خوب و حرفه ای انجام شده اند و همه این موارد باعث می شوند که ما به موسیقی بازی Alchemist Adventure نمره خوبی بدهیم.

گیم پلی بازی Alchemist Adventure آخرین بخش نقد و بررسی مان می باشد و باید بگوییم که ما فکر می کنیم گیم پلی این بازی دو ایراد اساسی دارد. مورد اول این که آموزش های بازی خیلی طولانی و خسته کننده هستند و مورد دوم که مربوط به بخش اول می باشد هم سخت بودن کلی گیم پلی بازی از همان ابتدا می باشد. اگر این دو مورد را کنار بگذاریم گیم پلی بازی Alchemist Adventure واقعا حرفه ای است و امکانات خوبی را به شما ارائه می دهد. ما به گیم پلی بازی Alchemist Adventure نمره متوسطی می دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Alchemist Adventure رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Alchemist Adventure را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Alchemist Adventure یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم. مثلا بازی Alchemist Adventure ایراداتی در گیم پلی اش داشت که بازی را بیش از حد و بدون دلیل سخت می کردند و یا ما فکر می کنیم که داستان بازی در گرافیک به خوبی نمایش داده نشده است با این که بازی Alchemist Adventure موسیقی خوبی دارد. بازی Alchemist Adventure را می توانید با قیمت حدودی پانزده دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و قیمت این بازی هم با توجه به امکاناتی که در گیم پلی و داستان بازی Alchemist Adventure به شما داده می شود واقعا خوب است و بازی Alchemist Adventure علاوه بر این سی و دو دست آورد استیم هم دارد و خوب است بدانید که بازی Alchemist Adventure برنده جایزه های زیادی هم شده است و به طور کلی ما بازی Alchemist Adventure را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Alchemist Adventure برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Alchemist Adventure تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Alchemist Adventure کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Alchemist Adventure

5

مزایا

  • داستان جالب و خوب
  • موسیقی زیبا
معایب

  • سخت بودن آموزش ها و توضیحات و گیم پلی بازی
  • غیر ضروری بودن انیمیشن ها

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
گیم پلی - 4
داستان - 8.5
موسیقی - 10

7.1

User Rating: Be the first one !