خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Weaving Tides

نقد و بررسی بازی Weaving Tides

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Weaving Tides می باشد که یک بازی خیلی زیبا و دوست داشتنی پلت فرمر و پازلی و معمایی می باشد که امسال به طور مستقل منتشر شده است و ما فکر می کنیم مطمئنا شما از آن لذت خواهید برد ولی البته نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Weaving Tides یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Weaving Tides را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Weaving Tides آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Weaving Tides خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Weaving Tides در تاریخ بیست و هفتم ماه می سال 2021 توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Crytivo برای پلت فرم های Microsoft Windows, macOS, Nintendo Switch و Macintosh operating systems منتشر شده است. بازی Weaving Tides هم چنین توسط استدیوی بازی سازی و توسعه دهنده ی Follow the Feathers در موتور بازی سازی یونیتی ساخته و توسعه داده شده است. بازی Weaving Tides از اکثر نقد و بررسی هایش نمره خوبی گرفته و ما هم با این نقد و بررسی ها موافق هستیم اما همان طور که در مقدمه هم گفتیم، ایراداتی هم در بازی Weaving Tides می بینیم که فکر می کنیم باید به آن ها اشاره کنیم. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی اصلی داستان بازی Weaving Tides برویم و به شما هم توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

در بازی Weaving Tides شما باید در یک دنیای بافته شده، به بافندگی بپردازید و در همین حال راز های این دنیا را هم کشف کنید و ماجراجویی کنید. بازی Weaving Tides داستان خیلی خاصی ندارد و از عمق زیادی هم در داستانش برخوردار نیست. به همین دلیل ما فکر می کنیم که شاید این کم عمق بودن و شخصیت پردازی نداشتن داستان بازی Weaving Tides شما را همین ابتدا از بازی Weaving Tides به طور کلی زده کند. ما به طور کلی نمره خوبی به داستان بازی Weaving Tides نخواهیم داد.

بازی Weaving Tides گرافیک خیلی زیبایی دارد. کل دنیای بازی Weaving Tides مانند خود داستان و فضای بازی بافته شده است و حال و هوای یک سبد بافته شده ی بزرگ را دارد! ما به گرافیک بازی Weaving Tides نمره خوبی می دهیم. موسیقی بازی Weaving Tides هم یک موسیقی خیلی آرام و جالب است که کاملا به حال و هوای بازی Weaving Tides می خورد و با این که این بازی صدا گذاری ندارد و معمولا ما این مسئله را به عنوان یک نقطه ضعف در نظر می گیریم ولی در این مورد فکر می کنیم که موسیقی بازی Weaving Tides ارزش یک نمره خیلی خوب را دارد.

گیم پلی بازی Weaving Tides هم یک گیم پلی روان و خوب می باشد اما یک ایراد اصلی آن باگ های زیاد است که ما واقعا امیدواریم این باگ ها در آپدیت های جدید حل شوند و شاید آن موقع ما بتوانیم نمره خیلی خوبی به گیم پلی بازی Weaving Tides بدهیم. بازی Weaving Tides هم چنین سرعت خیلی مناسبی هم موقع بازی کردن ندارد و شما نمی توانید سرعت خودتان را با بازی تنظیم کنید. گیم پلی بازی Weaving Tides از ما نمره خوبی نمی گیرد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Weaving Tides رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Weaving Tides را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Weaving Tides یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات زیادی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم. مثلا بازی هم داستان خیلی خوبی ندارد ولی در عوض گرافیک و موسیقی آن فوق العاده هستند و این بازی جوایز زیادی هم برده است و با قیمت نه چندان زیاد بیست و پنج دلار آمریکا در وب سایت استیم به فروش می رسد و به طور کلی ما بازی Weaving Tides را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Weaving Tides برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Weaving Tides تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Weaving Tides کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Weaving Tides

5

مزایا

  • گرافیک زیبا
معایب

  • باگ های فراوان
  • داستان ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 9
گیم پلی - 7.5
داستان - 4.5
موسیقی - 7.5

7.1

User Rating: Be the first one !

درباره‌ی IRG Review