خانه / Reviews / نقد و بررسی Where the Water Tastes Like Wine

نقد و بررسی Where the Water Tastes Like Wine

داستان بازی Where the Water Tastes Like Wine از جایی آغاز یم شود که یک آتش آرام در اردوگاه روشن می شود. سرانجام ، شما با یک بازی کارتی روبه رو شده اید که در مقابل یک گرگ با کت و شلوار نشسته است و این گرگ می گوید اکنون به او مدیون هستید. اگر به آمریکا سفر کنید و داستان پیدا کنید به شما اجازه می دهد بدهی های خود را پرداخت کنید. این داستانهایی که می یابید ، باید برای مسافرانی که با آنها ملاقات می کنید ، بازگو شود ، زیرا به نوبه خود اطلاعات بیشتری را در مورد خودشان به اشتراک می گذارند و به داستان کلی بیشتر اضافه می کنند.

در بازی Where the Water Tastes Like Wine شروع آن سفر و پایان دادن به آن نیاز به دو ذهنیت متفاوت دارد. در ابتدا از نقشه عجیب و غریب جهان غریب بازی شما را غافلگیر می کند. شما یک اسکلت با یک کیسه بر روی چوب هستید و از زمین قدم می زنید ، در شهر هایی مانند بوستون یا پورتلند حرکت می کنید.

در گیم پلی بازی Where the Water Tastes Like Wine می توانید مطابق با فشار دادن دکمه ها به مسیر فعلی ، راه های دگیری را امتحان کنید و سهولت آن را بهبود بخشید ، که به نوبه خود باعث افزایش سرعت می شود. هر بار دیگر می توانید سوار شوید اما با توجه به سرعت کم شما ، احتمالاً می بینید که اتومبیل شما را منتقل می کند تا از مزایای شخصیت های غریبه بهره مند شود.

در بازی Where the Water Tastes Like Wine هیچکدام از متن یا UI برای Switch تغییر نکرده است و در حالت دستی بازی ، می توانید انتخاب را به عنوان یک امر بهم پیوسته انتخاب کنید. به شدت توصیه می شود در صورت امکان در حالت تلویزیون بازی کنید یا با یک مانیتور آن را تجربه کنید.

به طور کلی Where Water Tastes Like Wine بازی ساده ای نیست. ممکن است به نظر برسد که شما به راحتی داستان ها را جمع می کنید و آنها را بازگو می کنید ، اما کمی استراتژی برای آن وجود دارد. قدرت بازی در داستان های خود نهفته است و قادر به تماشای تغییر آنها هنگام حرکت مانند شما در سراسر ایالات متحده است. اما متأسفانه عدم وجود یک ساختار مناسب واقعی لذت آن را کمی کاهش می دهد.

بازی Where the Water Tastes Like Wine با یک سبک هنری زیبا و یک مفهوم کاملاً جذاب همراه است. منحصر به فرد بودن آن باعث می شود ارزشمند باشد ، اما برخی از عناصر مکانیک بی عیب و نقص و چند داستان بی فایده بدان معنی است که به اندازه آنچه که لازم نیست ، ایستادگی نمی کند.

جایی که Water Tastes Like Wine باعث شد شبیه به بازی 80 روز برسد ، بازی ای که روایت و متن درون آن را کاملاً پذیرفته است. من فکر می کنم هنر ، نویسندگی و صدای عالی صدا می توانست در اینجا بهتر به خدمت گرفته شود ، اگر مکانیک عجیب و آهسته راه رفتن با منوهای UI انتزاعی مورد استفاده قرار نگیرد.

در گیم پلی بازی Where the Water Tastes Like Wine مسافت پیموده شده شما به نحوه زندگی داستانها به شما بستگی دارد. لذت بردن از آن را برای آنچه که آن را بلافاصله ارائه می دهد جذاب است که شامل یک سری داستان سرگرم کننده از خط بد و کوچک و شخصیت های قابل کشف برای باز کردن با آنها است.

در بازی Where the Water Tastes Like Wine طراحی بصری ، موسیقی متن و داستان در اینجا بسیار شگفت انگیز است و بیش از پاداش تحمل صبر لازم برای کشف کامل اسرار بازی است. بازی کردن آن منجر به غوطه وری شد که با گیم پلی از آن فراتر رفت. همچنین این بازی جذابیت جهانی برای مطابقت با اهمیت سیاسی و اجتماعی مضامین و پیام های آن را ندارد. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک کارتی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان و ایده جذاب
  • طراحی بصری زیبا و چشمگیر
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • باگ های متعدد در مکانیک گیم پلی
  • گرافیک سطح پایین

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 6.5
داستان - 7
موسیقی - 6

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی TENS!

اگر از طرفداران پازل و بازی های پازلی باشید، احتمالا چند باری در طول زندگی …