خانه / Reviews / نقد و بررسی Mars Power Industries

نقد و بررسی Mars Power Industries

Mars Power Industries در دنیای بازی های ویدیویی با سبک ها و مفاهیم بسیار کمی متفاوت است. توسعه دهنده مستقل Lukasz Zmudziak نیز با پیشنهاد به ایجاد مناطق مسکونی در سیاره مریخ بازی را شروع کرد و ماجرا را آغاز کرد ، فقط ، این بسیار شبیه کره زمین است ، هیچ خانه ای بدون انرژی وجود ندارد. مفهوم کامل بازی Mars Power Industries این است که از شما می خواهد تا ساکنان بیش از 60 سال زنده بمانند و هر بار یک مرحله را نشان می دهند.

اصل کلی بازی Mars Power Industries ژانر بسیار کلاسیک آن است. هر مرحله ، نمایانگر یک سال زندگی در کره زمین ، از شما می خواهد تا عناصری را فراهم کنید که بتوانند برق را تواید کنند ، سپس در نیمه دوم بازی سوخت ، هر دو را به سمت مسکن ببینید. در همان ابتدای کار ، بلوک هایی خواهید داشت که می توانند در سمت چپ و راست انرژی بیاورند.

آنها باید در قسمتهای آبی و سپس بنفش برای سوخت قرار گیرند. خیلی سریع ، عناصری خواهید داشت که می توانند در جلو و جعبه ها در هر دو طرف ، انرژی بدست آورند. عنصر آخر می تواند انرژی دو جعبه در جلو را به همراه آورد. در نیمه دوم بازی ، یک بلوک اصلاح کننده یا بیشتر خواهید داشت تا انرژی را در خط افقی یا عمودی وارد کنید.

در Mars Power Industries هر عنصر همچنین یک منطقه تأمین انرژی ایجاد می کند که در صورت آزاد بودن مناطق ، می توان عناصر دیگر را در آن قرار داد. فقط ، ممکن است نوعی قله های قرمز وجود داشته باشد که هر مکان دوم قرار می گیرند و موقعیت را تا حدودی تاکتیکی و استراتژیک می کنند.

اگر به نوعی کریستال در مکانی قرار داده شده باشید ، دیگر قادر نخواهید بود عناصری را که این منطقه را لمس می کنند ، رها کنید ، رابط صنعت انرژی Marswill شما را مجبور کرده و آن را به موجودی خود بازگرداند تا جایگزین شود.

در بازی Mars Power Industries شما در مجموع 60 مرحله خواهید داشت ، در بازی ای که دقیقاً به دلیل همین مشکل کمتری برای بازیکنان نئوفیت مناسب خواهد بود. این نکته هنوز هم برای همه سطوح بازیکن نکته خوبی ندارد ، اما برای بیشترین استفاده ممکن است کوتاه باشد ، با سختی چهل دقیقه و بدون مجبور شدن برای رسیدن به انتهای بازی کافی است که نمایانگر یک بازی کوتاه است.

در گیم پلی بازی Mars Power Industries هنگامی که محل قرارگیری ژنراتور را تغییر می دهید ، به همان اندازه مراحل لازم را علامت بزنید و دوباره امتحان کنید. پاداش های شما برای حل صحیح یک طرح  ، حباب های لبخند چت از زیستگاه ها است زیرا ساکنان دیگر مجبور نیستند هوا را از دست دهند یا نگران یخ زدن و مرگ باشند.

هر یک از مراحل Mars Power Industries سال جدیدی در مستعمره شماست و به طور واضح ، زندگی در مرزهای جدید کمی پیچیده تر می شود و به همان اندازه طولانی تر می شوند. موفقیت نیاز به قرار دادن ژنراتور مناسب در نقطه مناسب به ترتیب صحیح دارد ، اما هیچ تایمر وجود ندارد که شما را رئیس جمهور مستعمره خسته یا عصبانی کند.

بخش آزمایشی و خطا بازی Mars Power Industries بخشی از این عنوان سرگرم کننده است. فقط آموزش بازی نیست که فاقد کلمات باشد ، عناصر داستانی آن نیز دارای ظرافت و ظرافت هستند. روش ارائه بازی مهم نیست ، اما جذابیت زیادی را به نمایش گرافیکی آنچه در غیر اینصورت یک بازی پازل سر راست است اضافه می کند. این عنوان یک بازی پازل ساده و آرامش بخش که یک استراحت عالی از عنوانی مثل Pokémon را فراهم می کند.

در گیم پلی بازی Mars Power Industries با وجود این واقعیت که بعضی اوقات مراحل خیلی ساده است ، برخی از آنها موفق به ارائه یک چالش جالب هستند. Mars Power Industries یک بازی پازل است که به ارائه می شود ، درک و بازی آسان است ، با داستانی که با پیشرفت شما شکل می گیرد ، اما خیلی سریع تمام می شود. به طور کلی این بازی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک پازلی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری خوب
  • مکانیک روان گیم پلی
معایب

  • داستان نه چندان جذاب
  • گرافیک ضعیف
  • موسیقی متن ضعیف
  • گیم پلی بسیار کوتاه

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
گیم پلی - 7
داستان - 6
موسیقی - 5.5

6.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Under the Jolly Roger

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت IRG Review امروز …