خانه / Reviews / نقد و بررسی Blacksad: Under the Skin

نقد و بررسی Blacksad: Under the Skin

Blacksad: Under the Skin یک بازی ماجراجویانه است که داستان آن در دهه 1950 در نیویورک روایت شده است و در آن همه شخصیت ها حیوانات انسانی هستند. این مبتنی بر یک سری کتاب های کمیک گرایانه است که توسط خوان Diaz Canales و Juanjo Guarnido ساخته شده است ، اما برای لذت بردن از بازی نیازی نیست که با منبع منبع آن آشنا باشید.

در اینجا یک سبک نوآر فیلم مشخص وجود دارد که دارای یک نورپردازی با ظاهر زیبا ، یک نقشه پیچیده و شخصیت های بدخواه در یک فضای براق است. شخصیت تیتراژ جان بلکساد شخصی چشم پوش و خسته دنیاست که آخرین پرونده شما باعث می شود قبل از دستگیری در راز قتل ، در مورد شخص مفقودی تحقیق کنید.

در گیم لپی بازی Blacksad: Under the Skin در حالی که بسیاری از شخصیت هایی که با آنها ملاقات می کنید کمی کلیشه هستند و این بدان معنا نیست که آنها سرگرم کننده نیستند. در حقیقت جایی که بازی واقعاً می درخشد با برخی از مواردی که فقط جزئی از آن بازی می کنند وجود دارد. در یک مرحله باید یک قمارباز تکسان را در یک بازی پوکر با یک دسته مجرمان جعل کنید. این بازی واقعاً کار بسیار خوبی را برای جلب نظر در زمینه پشت پرده برای تقریباً همه افراد ملاقات می کند و این افراد نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شنیدن در مورد گذشته های رنگارنگ آنها باعث می شود که بخواهید عدالت را به دست خود داشته باشید.

قسمت اولیه داستان بازی Blacksad: Under the Skin به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که آیا همسرتان را تقلب کنید یا همسر خود را انتخاب کنید ، و اینکه چگونه تصمیم می گیرید با او رفتار کنید ، بعداً ممکن است پیامدهای خوبی داشته باشد. اگرچه در اکثر موارد ، بسیاری از گزینه های انتخابی شما فقط تأثیرات جزئی در داستان خواهند داشت. همچنین در گیم پلی بازی می توانید در اطراف راه بروید ، اشیاء را مورد بررسی قرار داده و با مردم صحبت کنید. مانند بسیاری از بازی های ماجراجویی رویدادهای سریع زیادی نیز وجود دارد که باید سریع واکنش نشان دهید تا از پایان دردناک بلکاد فقیر جلوگیری کنید.

در بازی Blacksad: Under the Skin در حین مکالمات ، شما فقط زمان محدودی برای تصمیم گیری درباره نحوه پاسخگویی دارید. گاهی اوقات با توجه به میزان متنی که باید بخوانید احساس می کنید محدودیت زمانی بسیار کوتاه است. گهگاه به این نتیجه می رسیدیم که انتخاب هایی را انجام می دهیم که احتمالاً اگر کمی فکر می کردیم بیشتر از این فکر نمی کردیم انجام دهیم. همه چیز در برابر محدودیت زمانی قرار نگرفته است. شما می توانید با کمک حواس گربه سرنخ های جدیدی را بررسی کرده و از آنها بدست آورید ، که به شما امکان می دهد از بینش ، شنوایی و بو استفاده کنید. جمع کردن سرنخ های مختلف برای ایجاد کسرهای جدید باعث می شود احساس کاملاً کارآگاه ادراکی داشته باشید.

خوشبختانه در Blacksad: Under the Skin هر بازیگر صداپیشه کار درخشان را در محاصره کردن شخصیت خود انجام می دهد و این باعث ناراحت می شود که همگام سازی لب به خصوص عالی نباشد. در حالی که بدیهی است که کارهای زیادی انجام شده است تا اطمینان حاصل شود که Blacksad به نظر می رسد ، بسیاری از شخصیت های دیگر کوتاه نمی آیند. مطمئناً ، گرفتن دهان کرگدن صحبت کردن یا منقار عقاب به شکلی طبیعی به نظر می رسد بسیار دشوار است ، اما وقتی بعضی اوقات لب هایشان حتی پس از پایان صحبت کردن به هم می خورد ، کمی حرف را ناراحت کننده می کند.

در بازی Blacksad: Under the Skin متاسفانه بافت ها در همه جا قرار دارند ، یا به طور ناگهانی ظاهر می شوند ، یا اصلاً بارگیری نمی شوند. یک نکته وجود داشت که قرار بود عکاسی از یک زن و شوهر مظنون داشته باشیم ، اما نه جعبه سیاه بزرگ اکثر صفحه را مبهوت کرد و باعث شد که به طور مکرر هدف را گم کنیم. علاوه بر این ، بیشتر اوقات هنگام استفاده از حواس گربه ما برای بزرگنمایی و پیدا کردن سرنخ ها ، یک غبغب خاکستری همه چیز را مبهم می کند ، و آن را به یک تجربه واقعاً ناامیدکننده تبدیل می کند.

در Blacksad: Under the Skin همچنین مشکلی با زیرنویس های معتدل وجود داشت ، که بعضی اوقات از ظاهر شدن ممانعت می کرد مگر اینکه دوباره آن را راه اندازی کنیم. این مسئله واقعا خسته کننده است که مجبور به پخش مجدد بخش های کامل بازی باشید زیرا دوباره خراب شده است ، یا از بارگیری صحت مکالمه بعدی امتناع می ورزد. روش که گیم پلی بازی Blacksad: Under the Skin در حال انجام است واقعاً ناامید کننده است. طوری که روایت می شود با تنظیم سبک بازی Noir که با شخصیت های بزرگ و پر جنب و جوش کامل به لبه پر شده است ، یک ماجراجویی سرگرم کننده است.

حتی اگر با ماجراهای قبلی سری بازی های Blacksad آشنا نیستید ، طرفداران بازی هایی مانند L.A. Noire یا هر یک از ماجراهای Telltale چیزی شبیه به Blacksad: Under the Skin پیدا نخواهند کرد. مسائل فنی بی شماری واقعاً آنچه را که می تواند یک سرگرمی بسیار سرگرم کننده باشد ، خراب می کند اما همچنان بازی سرگرم کننده ای است. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک ماجراجویی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری و گرافیک خوب
  • داستان جذاب
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • باگ های ریز در مکانیک فنی
  • اشکال در زیرنویس و زبان بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7
داستان - 7
موسیقی - 6

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Shantae and the Seven Sirens

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز قصد داریم در …