خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Backbone

نقد و بررسی بازی Backbone

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Backbone می باشد که یک بازی معمولی ولی نه چندان ضعیف پلت فرمر و پازلی و معمایی می باشد که چند ماه پیش امسال منتشر شده است و ما فکر می کنیم شما احتمالا از بازی Backbone لذت نخواهید برد و این بازی مطمئنا تبدیل به بازی مورد علاقه شما نخواهد شد. ولی البته نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی ضعیف و نه چندان جالب Backbone یک سری بخش های خوبی هم دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Backbone را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Backbone آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Backbone خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Backbone در تاریخ هشتم ماه جون سال 2021 توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Raw Fury برای پلت فرم های زیادی از جمله PlayStation 4, Xbox Series X and Series S و Microsoft Windows منتشر شده است و ما امروز در وب سایت IRG Review بازی Backbone را برای پلت فرم مایکروسافت ویندوز نقد و بررسی خواهیم کرد. بازی Backbone از اکثر نقد و بررسی هایش نمره متوسطی گرفته است و خیلی کم می توانید نقد و بررسی ای پیدا کنید که نمره خیلی خوبی به بازی Backbone داده باشند و ما هم با این نقد و بررسی ها موافق هستیم اما همان طور که در مقدمه هم گفتیم، بخش های خوبی هم در بازی Backbone می بینیم که فکر می کنیم باید به آن ها اشاره کنیم. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی اصلی داستان بازی Backbone برویم و به شما هم توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

داستان بازی Backbone یک داستان خیلی فلسفی و زیبا است و یکی از بخش های این بازی است که از ما نمره خوبی می گیرد. در این بازی شما در نقش هوارد، یک راکون سخن گو در جامعه ای که حیوان ها همینطور زندگی می کنند، به دنبال معنی زندگی می گردید. البته داستان بازی Backbone یکی از معدود بخش های بخش خوب این بازی می باشد و همان طور که گفتیم نمره خوبی هم از ما می گیرد.

بازی Backbone گرافیک خیلی خوبی ندارد. دیالوگ ها در بخش های بدی نشان داده می شوند و خود بازی هم طراحی پیکسل آرتی با رزولوشن پایین دارد. ما به گرافیک بازی Backbone نمره خوبی نخواهیم داد. موسیقی بازی Backbone درست مانند داستان این بازی عمیق و احساسی است و ما می توانیم به موسیقی بازی Backbone نمره خوبی بدهیم اما این کار را انجام نمی دهیم چون صدا گذاری های بازی Backbone اصلا خوب نیستند و به فضای بازی نمی خورند. به همین دلیل موسیقی بازی Backbone از ما نمره خوبی نمی گیرد.

گیم پلی بازی Backbone آخرین بخش نقد و بررسی امروز ما می باشد البته خیلی امیدوار نشوید چون بازی Backbone اصلا هیچ گیم پلی ای ندارد! در این بازی فقط باید به عنوان یک راکون این طرف و آن طرف بروید و سعی کنید با بقیه حیوان ها ارتباط برقرار کنید و یک سری دیالوگ از پیش تعیین شده را بگویید. هم چنین بازی Backbone باگ های زیادی هم دارد و ما نمره خوبی به گیم پلی بازی Backbone نخواهیم داد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Backbone رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Backbone را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Backbone بازی ای نیست که ما آن را به شما توصیه کنیم و ما فکر می کنیم که شما از بازی Backbone اصلا لذت نخواهید برد. بازی Backbone در وب سایت استیم – ما این بازی را برای پلت فرم مایکروسافت ویندوز نقد و بررسی کرده ایم – با قیمت حدودی بیست و پنج دلار آمریکا به فروش می رسد. بازی Backbone بیش از بیست دست آورد استیم هم دارد که به نظر ما به راحتی در بازی به دست می آیند اما باز هم ما بازی Backbone را به شما توصیه نخواهیم کرد ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Backbone برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Backbone تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Backbone کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Backbone

5

مزایا

  • داستان عمیق و فلسفی زیبا
معایب

  • نداشتن گیم پلی خوب و باگ های زیاد
  • صداگذاری ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 2.5
گیم پلی - 1
داستان - 8
موسیقی - 2

3.4

User Rating: Be the first one !

درباره‌ی IRG Review