خانه / Reviews / نقد و بررسی Wartile

نقد و بررسی Wartile

چند بازی با یک تصویر ساده می توانند شما را برنده کنند. برای من، Wartile یکی از این بازی ها بود. طراحی باورنکردنی و گرافیک عالی بازی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. تصور کنید که مینیاتورهای استراتژی را با عناصر نقش آفرین ترکیب می کنید، به عمق و سفارشی سازی نقش آن ها می پردازید. چه می شود اگر شما آن را با یک پس زمینه بصری غوطه ور که در یک دنیای وحشی وایکینگ روی صحنه رفته است، ترکیب کنید.

این دقیقاً همان کاری است که پروژه Playwood برای Wartile انجام داده است. آن ها ایده هایی را از وایکینگ یا فیلم هایی مثل تاج و تخت گرفته اند و آن ها را در یک پروژه به بازی تبدیل کرده اند. در هسته ی Wartile یک بازی استراتژی در زمان واقعی با عناصر نقش آفرینی است. این بازی مملو از ارزش ها و تصاویر باز سازی و شبیه سازی شده از فیلم هاست. شما در نبردهای استراتژی، یک باند جنگی از مینیاتورهای تصویری وایکینگ را کنترل می کنید. در همان زمان، می توانید ماموریت ها را تعیین کنید. مجسمه های شما دارای یک داستان پشتیبانی هستند و ماموریت ها یک طرح نقشه را دارند.

هنرهای تجسمی و هنری در این بازی بسیار است. انیمیشن ها به شدت زیبا و پر قدرت طراحی شده اند. اگر می خواستید سناریو را تکرار کنید، هر نقشه جزئیاتی را نشان می دهد که ده ها تا صدها ساعت برای بازی مجدد طول می کشد. موسیقی در پس زمینه بخاطر شلوغ کردن در نبردها محدود می شود. در بازی جدولی ارائه می شود که این جدول بطور ویژه برای انجام نبردهای مبتنی بر مینیاتور ساخته شده است. در هر طرف میز جعبه های سایه چوبی و موارد کوچک مینیاتوری وجود دارد که نمایانگر سیستم های مختلف بازی است. این سیستم ها شامل شخصی سازی شخصیت ها، جایی که شخصیت های جدید می خرید، دکه ی مهارت، بازرگانی و البته مجموعه ای از مجسمه های شماست. به این ترتیب شخصیت های خود را تغییر داده و به ماموریت ها می پیوندید.

مجسمه های Wartile مانند مینیاتورهای دست ساز و نقاشی شده به نظر می رسند. پایه های آن ها پر از رنگی است که میزان سلامتی شخصیت را نشان می دهد. در پیرامون پایه یک حلقه سفید نازک قرار دارد که نمایانگر شمارنده حرکت و مسیر شما است. هنگام حرکت یا انجام یک عمل از طریق کارت، حلقه ناپدید می شود و به مرور زمان پر می شود. توانایی های هر واحد توسط کارت های بازی سبک تجاری نشان داده شده است. هر واحد دارای 3 مهارت است که می توانند با پیشرفت در سطوح ترقی کنند. شما می توانید یکی از سه توانایی خود را در این مأموریت خود انتخاب کنید.

علاوه بر این، در هنگام بازی، کارت های خدایان را باز می کنید. این ها اثرات متفاوتی دارند، از بهبودی تا کنترل و آسیب به منطقه و نهایتا در پایان مأموریت ها ابزار و نشان هایی برای بازو، پیکربندی و شکل شخصیت های مجسمه خود پیدا خواهید کرد. مجموعه ای از شمشیرها، تبرها، نیزه ها، سپرها، کمان ها و سایر سلاح ها با خصوصیات مختلف و حتی گاهی توانایی های ویژه نیز وجود دارد. این تنوع به شما امکان می دهد شخصیتی را ایجاد کنید که با نقاط قوت اعضای دیگر حزب بازی کند و نقاط ضعف آن ها را برطرف کند. توکن ها، بیش تر به شما امکان می دهند حمله، دفاع، زره پوش، آسیب و سلامتی را جمع کنید.

از این گذشته علائم منحصر به فرد با قدرت های ویژه ای وجود دارد. هر شکل فقط می تواند یکی از این موارد را بچرخاند، اما مزایای متفاوتی را به همراه دارد که یک قهرمان بی نظیر به هر قهرمان اضافه می کند. نکته اصلی که Playwood باید به آن توجه کند، تعادل شخصیت ها در Wartile است. در حال حاضر، کماندار بسیار قدرتمند است. مدیریت یک چهره آسان نیست، اما وقتی این کار را درست انجام دهید، نتایج عالی است. این بازی دارای تصاویری زیبا هست اما عمق جلوه های میدانی گاهی اوقات زیاد است که در پس زمینه تار می شود و به نظر بی کیفیت می رسد.

گاهی اوقات تصاویر به عنوان یک نتیجه مبهم به نظر می رسند. من فکر می کنم این زیبایی کلیت بافت و جزئیات ساختار جهان را مختل می کند. تیم باید چهره مداوم و جالب تری ارائه دهد و از شر این بی کیفیتی ها خلاص شود. اگر از طرفداران استراتژی و بازی های نقش آفرینی در زمان واقعی هستید یا عاشق مینیاتورها هستید که به مبارزه با دیوراماها غوطه ور می پردازند، فکر می کنم این باعث جذابیت دیگری در کتابخانه بازی شما شود. می توانید بازی را تهیه کنید و حتما خودتان را با آن ها محک بزنید.

5

5

مزایا

  • صدا و ظاهر بسیار عالی
  • گیم پلی مناسب
معایب

  • چالش در بازی کم است
  • تفکر استراتژیک ندارد
  • زیاد هنگ کردن

0

0

0

0

0

گرافیک - 9
داستان - 8
گیم پلی - 9
موسیقی - 7

8.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Pack Master

بازی Pack Master را میتوان یک عنوان سرگرم کننده و دم دستی برای برخی از …