خانه / Reviews / نقد و بررسی Deep Diving Adventures

نقد و بررسی Deep Diving Adventures

من مثل اچار فرانسه هستم. البته در دنیای مجازی. هر چی نباشه از بازی های ویدئویی من سوارکاری ، آشپزی ، خلبانی هواپیما و فضاپیما ، سرباز خط مقدم و حتی لوله کش با کلاه مخصوص را یاد گرفتم. با این حال، در تمام دوران بازی های ویدئویی ام ، فکر می کنم یک حرفه وجود دارد که من هیچ وقت تجربه نکردم: غواصی آب های عمیق. خوشبختانه برای من و شما ، زمانی که بازی Deep Diving Adventures برای کاوش اعماق دریا به پلتفرم Nintendo Switch عرضه شود ، همه چیز تغییر خواهد کرد. در ادامه ما شما را با نقد بازی Deep Diving Adventures به اعماق دریا ها خواهیم برد. با IRG Review همراه باشید.

طراحی شده و انتشار یافته توسط Jujubee  ، این ماجراجویی زیرآبی ، استایل گیم پلی Arcade را با شبیه ساز غواصی که در آن به جمع آوری گنجینه ها ، ارتقاء تجهیزات  ، غواصی در مکان های مختلف و صحبت کردن حفاظت کردن در اعماق زندگی دریایی می پردازید، مخلوط می کند. شما به عنوان یک غواص تحت راهنمایی پروفسور آدام  ، یک غواص بازنشسته و زیست‌شناس دریایی ، 10 ناحیه مختلف را غواصی کرده و به جمع کردن گنجینه ، بررسی زندگی دریایی ، درمان آن ها و حذف آلودگی از محل زندگی آن ها می پردازید. با وچود محدودیت اکسیژن ، شما زمانی محدودی را بری هر ناحیه دارید. اگرچه ، با پیشرفت در بازی ، توانایی ها و تجهیزات بهتری در اختیار شما قررار می گیرد و بیشتر می توانید زیر آب بمانید.

با پوشش مکان های سرد و گرم  ، زندگی دریایی و بیوم های زیرآبی دنیایی زیبا و متنوع را برای کاوش دارند. اگر بخواهیم یک کلمه راجب این بازی بگوییم ، این است که این بازی بسیار زیبا به نظر می رسد ، هم زیر آب و هم روی آب. توسعه دهندگان واقعاً ظاهر و حس غواصی آب های عمیق را ضبط کرده و زندگی دریایی به شیوه ی باورپذیری واکنش نشان می دهند. هر مکانی که بازدید می کنید ، ناحیه ای غنی را برای کاوش ارائه می کند ، با این حال این بازی به طور کامل جهان باز نبوده و برخی محدودیت هایی تحت دیوار نامرئی دارد.

از روی عرشه قایق خود ، می توانید مکان های مختلفی را کاوش کنید. از خرابه های آشیانه ی دزدان دریایی تا خطرات معادن مردگان. هرچند برای اینکه بتوانید مکان های مختلف را بازکنید ، باید وظایف خاصی را به انجام برسانید. برخی از آن ها پیدا کردن 50 درصد آیتم ها و برخی پیدا کردن نقشه مسیر می باشد. به غیر از نگاه کردن مداوم به سطح اکسیژن ، گیم پلی ارائه شده یک تجربه معمولی و آرامش بخش را در حین کاوش هر ناحیه را در اختیار شما می گذارد. این بازی گیم پلی ای همه جانبه و درگیر کننده را در بردارد: گیم پلی ای که همواره باید به فکر حفظ جان خود باشید.

برای اینکه بتوانید تمام XP ها و گنجینه ها را دریافت کنید ، باید قبل از اینکه اکسیژن شما تمام شود به سطح آب بازگردید و اگر دیر برسید و مرحله را با موفقیت به انجام نرسانید ، تمام آیتم های کسب شده و امیتاز های بدست آمده از آن غواصی از دست می رود. اگرچه غواصی و کاوش کردن بیشتر برای پیدا کردن گنجینه و حفاظت از زندگی دریایی می باشد ، شما می توانید تجهیزاتی را پیدا کنید. یکی از این تجهیزات اسحله ای است که دو نوع شلیک دارد: یکی برای درمان و حذف آلودگی از زندگی دریایی و دیگری برای دور کردن گونه های خطرناک دریایی چون کوسه ها و نهگ ها که اگر در میدان دیدشان ظاهر شوید ، به شما حمله می کنند.

از نظر دفاع خود در برابر حمله ، یا کل قضیه ی شکارچیان دریایی ، این مورد به یکی از نقاط ضعف بازی اشاره دارد. تمام گونه های شکارچی اگر در تیررس قرار بگیرید حمله خواهند کرد و نمیتوان از آن اجتناب کرد. با اینکه آن ها نوعی خطر به حساب می آیند ، اما در نهایت پس از مدتی بیشتر آزار دهنده و دردسر ساز می شوند. از نظر رفتار واقعی، آنها رفتاری غیر واقعی دارند.

یکی از نقاط قوت بازی این است که در طول 15 تا 20 ساعت گیم پلی داستانی خود ، شما را کاملاً درگیر نگه می دارد. هر محیط چیزی متفاوت ارائه می کند ، نه فقط از لحاظ ظاهری ، بلکه در زندگی و گونه های دریایی. همچنین لذت زیادی در کاوش تمام نواحی و کشف گنجینه های گمشده و رازهای هر ناحیه وجود دارد. حفظ محیط زیست و پیشرفت در بازی که سبب می شود تجهیزات و مهارت های بیشتری باز شود ، حس جالبی را به بازیکن القا می کند.

به طور کلی ، این بازی تجربه ای زیبا ، جامع و جالبی را برای غواصی فراهم می کند. من واقعاً نمی توانم به حد کافی از زیبایی ظاهری این بازی بگویم ، بخصوص بر روی صفحه Switch. از نظر تجربه کاوش زیرآبی ، این بازی نمونه ای عالی است. تجربه ای که تنها لذت می باشد ایجاد کرده و یکی از نقات قوت آن با اینکه عواملی خطرناک در بازی وجود داردند ، آرامش بخش بودن آن است.

5

5

مزایا

  • مدت زمان نسبتاً طولانی بازی
  • گیم پلی جذاب و ساده
  • گرافیک و تصاویر جذاب
معایب

  • دشمان ضعیف
  • رفتار غیر واقعی برخی گونه های دریایی

0

0

0

0

0

گرافیک - 9
داستان - 7
گیم پلی - 8
موسیقی - 7

7.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Those Who Remain

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Those Who Remain از طرف …