خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Warshmallows

نقد و بررسی بازی Warshmallows

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Warshmallows می باشد که یک بازی شوتر و پلت فرمر با قابلیت بازی چند نفره است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

داستان این بازی در مورد دنیایی است که مردم آن تبدیل به مارشمالو شده اند و سر دونات های طلایی با هم حنگ دارند! همان قدر که ایده اصلی بازی دیوانه وار به نظر می رسد، قطعا شما انتظار یک داستان قوی با توسعه خوب را نخواهید داشت، اما در کمال تعجب این طور نیست و داستان این بازی نه تنها عمق خوبی دارد، بلکه شما از خط داستانی بازی لذت هم خواهید برد!

گرافیک بازی یکی از قوی ترین بخش های آن است و با این که جالب ترین چیز در صحنه های مختلف بازی ترکیب رنگی آن است، اما به نظر ما نقطه قوت اصلی گرافیک بازی انیمیشن های قوی آن می باشد. تا به اینجا از همه جوانب بازی تعریف و تمجید کرده ایم اما نباید از حق گذشت و بهتر است اشاره کنیم که این بازی حقیقتا جلوه های صوتی خوبی در موسیقی اش ندارد. البته که موسیقی زمینه بازی زیبا ساخته شده و تا حدودی ضعف ذکر شده را جبران می کند.

آخرین بخش این نقد و بررسی مربوط به گیم پلی بازی می باشد و با این که ما همیشه از تعدد باگ ها در بازی های مستقل شاکی هستیم، در این بازی نه تنها خبری از ایرادات فنی و باگ نیست بلکه شما با سیستم گیم پلی جذاب آن که قابلیت بازی چند نفره و آنلاین هم دارد قطعا اوقات خوشی را سپری خواهید کرد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Warshmallows رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Warshmallows یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی هم حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت این که بازی معرفی شده ما اصلا معروف نیست و طبیعتا افراد زیادی برای بازی آنلاین در آن پیدا نمی شوند خیلی به خرید آن رغبت نداشته باشید اما باید گفت که این بازی بدون قابلیت بازی آنلاین هم حرف زیادی برای گفتن دارد. بازی Warshmallows در وب سایت استیم با قیمت حدود ده دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Warshmallows

5

مزایا

  • ایده کلی و داستان به ظاهر نه چندان حرفه ای که با توسعه قوی تبدیل به یک داستان قابل توجه شده است
  • گرافیک و طراحی بصری جذاب
معایب

  • جلوه های صوتی نه چندان قوی

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 10
موسیقی - 7

9.3

User Rating: Be the first one !