خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Crazy Athletics – Summer Sports and Games

نقد و بررسی بازی Crazy Athletics – Summer Sports and Games

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Crazy Athletics – Summer Sports and Games می باشد که یک بازی ورزشی است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

همان طور که احتمالا حدس زده اید، این بازی هم مانند اکثر بازی های ورزشی هیچ داستان مشخصی ندارد. از همان ابتدا شما وارد یک ورزشگاه می شوید و باید در یک مسابقه ورزشی تابستانه که در ده رشته مختلف برگزار می شود شرکت کنید. البته مشکل اصلی ما با این بازی این است که برخلاف بقیه بازی های ورزشی، این بازی هیچ هدف مشخصی هم ندارد و به همین دلیل شما هیچ دلیلی برای ادامه بازی نخواهید داشت. این موارد باعث می شوند که ما نمره خیلی خوبی به داستان بازی ندهیم.

گرافیک بازی شاید به نسبت بقیه بخش های آن طراحی خوبی داشته باشد اما اگر به طور جدا بگوییم، بازی طراحی معمولی و نه چندان اصولی ای دارد که در کل به نسبت بقیه نمره های بازی از ما نمره متوسطی می گیرد. بازی موسیقی زمینه زیبایی دارد که به طور جدا هم به فروش می رسد و حقیقتا حرفه ای ساخته شده است اما جلوه های صوتی و بقیه قسمت های موسیقی بازی واقعا ضعیف هستند. موسیقی بازی هم مانند گرافیک آن، به نسبت بقیه بخش های بازی نمره تقریبا خوبی از ما خواهد گرفت.

گیم پلی بازی هیچ چالش و جذابیتی برای اکثر مخاطبین بزرگسال نخواهد داشت و شاید بیشتر برای کودکان مناسب باشد، البته گیم پلی در کل سرشار از باگ های ریز و درشت است که اصلا قابل نادیده گرفتن نیستند و به همین علت ما نمره خوبی به این بخش نخواهیم داد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Crazy Athletics – Summer Sports and Games رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Crazy Athletics – Summer Sports and Games یک بازی حقیقتا غیر حرفه ای و ضعیف است که به نظر ما صرفا برای رده سنی کودکان مناسب است و اکثر بزرگسالانی که با انتظار یک بازی ورزشی با تم تابستانی که بتواند هم داستان جالبی داشته باشد و هم با گیم پلی و گرافیک جذاب و درگیر کننده آن ها را سرگرم کند به احتمال زیاد از این بازی نا امید خواهند شد. و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما الان با خود فرض کنید که ما به علت محبوب نبودن این بازی خیلی با چشم و دید باز به آن نگاه نکرده ایم و بیشتر روی نقاط ضعف واضح آن تمرکز کرده ایم، اما باید بدانید که این بازی درست است که خیلی معروف نشده و طرفداران زیادی هم ندارد، اما سازندگان بازی یک سری کمپانی و استدیوی بازی سازی معروف و پر از امکانات مختلف هستند که توانایی تبلیغات زیاد داشته اند و بازی ساخته بازی ساز های مستقل نیست و محبوب نشدن آن صرفا به علت ضعیف بودنش می باشد. با این حال شما کاملا مختار هستید که تصمیم نهایی را بگیرید و اگر هنوز هم با خواندن این همه دلیل و ویژگی منفی قصد خرید بازی را دارید، بازی Crazy Athletics – Summer Sports and Games در وب سایت استیم با قیمت حدود بیست و پنج دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت زیادی است و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه نمی کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Crazy Athletics – Summer Sports and Games

5

مزایا

  • موسیقی زیبا و گوش نواز
معایب

  • گیم پلی ضعیف، تکراری و پر از باگ
  • نداشتن داستان مشخص

0

0

0

0

0

گرافیک - 2.5
گیم پلی - 1
داستان - 1
موسیقی - 3

1.9

User Rating: Be the first one !