خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Cyber Pool

نقد و بررسی بازی Cyber Pool

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Cyber Pool می باشد که یک بازی اکشن، ورزشی و مستقل است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

احتمالا از همین اول باید به شما بگوییم که بازی مد نظر امروز ما تمرکز اصلی اش روی جلوه های صوتی و بصری و در حقیقت ظاهر کار بوده است و بخش های دیگری مانند گیم پلی یا داستان آن چندان تعریفی ندارند. از لحاظ داستان که عملا ما نمی توانیم هیچ نوع المان داستانی مشخصی که نمایانگر یک روایت در طول تایم این بازی باشند پیدا کنیم و با این که خیلی از بازی های ورزشی این طوری هستند، اما این باعث نمی شود که ما نبود یک هدف و داستان مشخص را نادیده بگیریم. این بخش از بازی نمره خوبی از ما نمی گیرد.

گرافیک و موسیقی بازی همان طور که بالاتر اشاره کردیم احتمالا تنها بخش های قوی و حرفه ای اثری که امروز در این مطلب به نقد و بررسی آن می پردازیم باشند. گرافیک بازی استایل سایبری جذابی دارد – که با اسم بازی هم هماهنگی دارد – و موسیقی هم درست همین حال و هوا را تثبیت می کند. تنها ایرادی که در موسیقی بازی به چشم می رسد، نبود هیچ گونه صداگذاری یا تغییر خاصی در خروجی های صوتی بازی است که باعث شده پس از مدتی ساندترک و جلوه های صوتی بازی حوصله سربر شوند. اما در نهایت، موسیقی و گرافیک بازی امروز ما یک نمره بسیار بالا از تیم ما خواهند گرفت.

اگر همین الان داخل اینترنت دنبال یک بازی بیلیارد بگردید قطعا می توانید صدها – یا حتی بیشتر – بازی با استایل و تم کلی گیم پلی شبیه به بازی امروز ما پیدا کنید. این مسئله شاید به تنهایی یک نقطه ضعف نباشد، اما متاسفانه سازندگان بازی هیچ تلاشی برای خاص و منحصر به فرد کردن گیم پلی نکرده اند و همه بخش های آن کاملا تکراری به نظر می رسند. گیم پلی بازی از ما نمره خوبی نمی گیرد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Cyber Pool رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Cyber Pool یک بازی با ظاهری جذاب و فریبنده است اما با نگاهی دقیق تر به بازی می توان متوجه نبود یک داستان و هدف درست و حسابی برای پیش بردن بازی و موارد دیگری مانند سیستم مکانیک و کنترل های تکراری در گیم پلی شد که همه ندا از ضعف این بازی می دهند. البته جدای از این باید نداشتن ایرادات فنی، موسیقی زمینه و جلوه های صوتی بسیار حرفه ای و زیبا و گرافیک جذاب بازی که عملا در یک سطح دیگر قرار دارد را هم موقع نمره نهایی و توصیه پایانی خود در نظر بگیریم. این طور که به نظر می رسد، این بازی یک اثر متوسط رو به بالا می باشد و ما تصمیم نهایی را برعهده خود شما خواهیم گذاشت اما در پی نوشت بهتر است اشاره کنیم که ما خیلی خرید این بازی را به شما توصیه نمی کنیم. با این حال اگر تصمیم متفاوتی دارید و قصد خرید بازی را پیدا کرده اید، بازی Cyber Pool در وب سایت استیم با قیمت حدودبیست و پنج دلار به فروش می رسد که به نظر ما با توجه به ایرادات و امکانات آن واقعا قیمت خوبی است و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Cyber Pool

5

مزایا

  • موسیقی زیبا
  • گرافیک حرفه ای
معایب

  • نداشتن داستان و هدف مشخص
  • گیم پلی تکراری

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 5
داستان - 2
موسیقی - 8

6.3

User Rating: Be the first one !