خانه / Reviews / نقد و بررسی Lumini

نقد و بررسی Lumini

بازی ای که در این پست به شما معرفی میکینیم Lumini نام دارد که برای دستگاه های ویندوزی و کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و نینتندو سوئیچ منتشر شده است. با وب سایت IRG Review تا به انتهای این مقاله با بررسی این بازی جذاب همراه باشید

Lumini گونه ای بیگانه تقریباً در حال انقراض است که ظاهر آن بین ماهی پرنده جادویی پرنده و پری مانند پوره نهفته است. شما فقط مسئولیت ورود آنها به دنیای خصمانه را بر عهده دارید – هیچ داستان خسته کننده ای در اینجا وجود ندارد.

Lumini چهار رنگ و نژاد مختلف را با رنگ های زیبا و متفاوت دارد که هر کدام با ظرفیت ویژه ای متفاوت با یکدیگر هستند. که این شمال گیم پلی بازی است که شما می توانید هر کدام از این رنگ ها را انتخاب نمایید که هر کدام خاصیت ویژه ی خود را دارند و می توانید با هر انتخاب اعمال خاصی را انجام دهید که در مغایرت با دیگر گونه هاست.

پس از رسیدن به ایست بازرسی ، بادگیرهای توپ گلدار در سراسر جهان بازی بیشتری را به دنبال خود راه می اندازند. خوب است که بیشتر شماره های خود را بیشتر کنید ، و البته ارزش آن است که در هر گوشه ای برای انرژی پنهان کاوش کنید. همچنین می توانید به روزرسانی هایی را پیدا کنید تا Lumimi از طریق ارتقاء و جهش قدرتمندتر شود. با وجود این شاخه ها و رازهای زیرزمینی ، مسیرهای مختلف در سراسر جهان معمولاً خطی هستند.

فرایندهای مختلف در سراسر جهان یادآور سفر هستند و هر بخش به آرامی آخرین سطح را به هم متصل می کند و به یک گذر دلپذیر بین دکوراسیون زرق و برق دار و تصاویر می رسد. تصاویر پشتیبانی از این فوق العاده است ، و گرچه بخش اعظم بازی شما را از طریق غارها و تونل های باریک عبور می دهد ، هنگامی که وارد دنیای گسترده تری می شوید  قطعا با شگفتی های بسیار بیشتری رو به رو می شوید.

گرافیک بازی خلاقانه و زیبا توسعه داده شده است و محیط های بصری بازی نیز چشم نواز هستند اما برای بازی ای با این ابعاد می توانست بهتر کار شده باشد و از گرافیک بهتری برخوردار باشد و لطافت و ظرافت بیشتری به مراحل متنوع و مختلف بازی ببخشد که البته همین مقدار هم قابل قبول و خوب است اما این بازی این ظرفیت را داشت تا به مراتب گرافیک و طراحی بصری ظریف تر و بهتری داشته باشد.

لومینی طراحی صدا خوبی دارد که بسیار گوش نواز است. موجوداتبسیار مختلف و متنوعی مانند ، حیوانات وحشی ، دشمنان دارای صداهای پس زمینه واقعاً عالی هستند. این دنیای بیگانه همراه با آثار هنری باشکوه ، قانع کننده است. شیوه پخش صدا هنگام چرخش و دارت بسیار جالب است. آنها از ابتدا بسیار سرگرم کننده و جذاب جلوه می کنند و هر فردی را مجذوب خود می سازند.

خطرات  بسیار زیادی وجود دارد ، از خطرات زیست محیطی ، دفاعی حیات وحش و تهدیدات شرور ، اما بازی ها برای ارسال سیگنال های خطر از طریق طراحی رنگ آنها استفاده می شوند. مکان های بسیاری برای تماشای آن وجود دارد ، زیرا راحتی بیش از حد سریع می تواند به اشتباهات خطرناک منجر شود – برای مثال ، توانایی جذب رعد و برق کلکسیونی از راه دور نیز می تواند به سرعت پرتابه های کشنده را جمع کند.

اگر شخصیت اصلی خود  را گم نکنید و فرصتهای ارزش افزوده جدید خود را ادامه دهید ، بازده بیش از حد نیز خطرناک است و به یک مستعمره عظیم زنبور عسل منتهی می شود. باید بسیار مراقب بود تا از نقطه باریک عبور کرده و از فاصله بین تله ها و مکان  دشمن آگاه باشیم. اینها قطعاً نکات برجسته ای هستند. متأسفانه در بعضی از مواقع ، میزان وضوح تصویر به شدت کاهش میابد و این باعث نمی شود هر لحظه حرکت را تشدید کند.

پیش تر درباره ی موسیقی بازی کمی صحبت کردیم اکنون جا دارد که بیش تر راجع به آن توضیح دهیم. موسیقی فوق العاده نرم و لطیف و با ظرافت انتخاب و ساخته شده است و برای هر گوشی و با هر سلیقه ای بسیار جذاب می باشد و همچنین صداگذاری بازی نیز همانطور که توضیح دادیم پر از نکات ریز و جالب توجه است که با دقت و شایستگی هر چه تمام تر انتخاب و توسعه داده شده اند.

بطور کلی Lumini یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب با ایده ای بی نهایت یکتا می باشد که نمونه ی آن را در هیچ بازی دیگری نمی توان سراغ کرد و با اینکه بازی فاقد نکات منفی نیست اما به هیچ وجه شما را دلسرد نمی کند و مطمئن باشید که دست خالی از این بازی بیرون نمی روید هر چند گرافیک بازی کمی ضعیف باشد و حتی گیم پلی بازی نیز دارای مشکلاتی مانند افت وضوح باشد اما لذت آن بسیار بیش تر از نکات منفی بازی است.

5

5

مزایا

  • داستان پردازی قوی
  • ایده جذاب و یگانه
  • موسیقی زیبا
معایب

  • افت فریم بازی
  • گرافیک می توانست ظریف تر باشد

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 8
داستان - 8
موسیقی - 8

7.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Monstrum

سلام به دوستان و همراهان عزیز و همیشگی وب سایت IRG Review امروز با نقد …