خانه / Reviews / نقد و بررسی Volta-X

نقد و بررسی Volta-X

سلام امروز با نقد و بررسی بازی  Volta-X از تیم رایانه ای Irgreview همراه شما هستیم.
این بازی یک بازی استراتژیک نوبتی بوده  که شما در آن نقش یک ربات را بازی می کنید  که به مرور زمان می توانید انرا قوی کرده و به جنگ دشمنان خود بروید.
باید بدانید که شما می‌توانید ربات خود را به سلیقه ی خودتان بچینید و تنظیمات خودتان را وارد ربات بکنید.
شما می‌توانید با توجه به رباتی که ساخته اید سبک بازی کردن خود را عوض کرده و دشمنان خود را به چالش بکشید.
این را بدانید که شما هزاران نوع ربات می‌توانید برای خود بسازید اما باید بدانید که این ربات ها تمامی هزینه بر بوده و شما باید هزینه ی ان را پرداخت کنید.

با تمامی گزینه هایی که شما برای حضور خود در درگیری داری باید بدانید که در این بازی تصمیم گیری بسیار مهم بوده و شما باید بدانید که چه موقعی برای حرکتی اماده باشید.
شما حریفان خودتان را که می‌توانند هوش مصنوعی باشند یا حتی بازیکن های واقعی را در این بازی به چالش کشیده و پس از شکست انها تمامی لوت های باقی مانده را برای خودتون بکنید.

شما نیز باید شخصیت هایی را سوار ربات خود کرده و با انها پا به میدان جنگ بزارید برای مثال یک شخصیت است به نام جیمی.
جیمی در درگیری های از راه دور مهارت دارد و زمانی که شما رباتی با مهارت های جنگیدن از راه دور دارد را ساختید می‌توانید از جیمی استفاده کرده تا بتوانید در میدان جنگ بهتر ظاهر شوید.

یکی از نقاط قوت بسیار جالب این بازی این است که  شما می توانید ساعت ها را به ساخت ربات بدهید
وجود  هزاران و هزار قابلیت در این بازی استراتژیک هایی که در بازی و در میدان جنگ وجود دارد سیستم درگیر این بازی را فوق‌العاده جذاب کرده و حالا شما هستید که باید تصمیم بگیرید چگونه به جنگ حریف خود بروید و بتوانید پیروز از بازی بیرون بیاید.

از بزرگی بازی اینگونه به شما بگویم که  زمانی که شما ماموریت های بازی را طی کرده و رنک خود را در لیگ این بازی بالا می برید  شما شخصیت های جدیدی را آزاد کرده و هرکدام از این شخصیت ها یک سری مهارت دارند که پس از بازی کردن با آنها را به دست می آورید و می توانید برای هر شخصیت مهارت خاص خودش را افزایش بدهید. به کسانی که دوست داره بازی با جزئیات زیاد یا کسانی که تصمیم گیری های کوچک در بازی را دوست دارند حتماً بیشتر می شود این بازی را امتحان کرده.

هر چند که این بازی به علت سیستم درگیری که دارد دارای هیجان بسیار زیادی نمی باشد اما می توان تمام قدرت بازی را به این دانست که شما نیازمند هدس زدن تمامی حرکات حریف و تصمیم گیری به موقع برای تمامی آن ها باشید.
پیروزی در این بازی می‌تواند از ۳ طریق به دست اید.اولین آن این است که شما سر ربات را قطع کرده و به پیروزی برسید دومین این است که شما تمام شخصیت های داخل ربات را کشته و دیگر کسی برای کنترل کردن ربات باقی نماند.
آخرین آن این است که هر کسی که بیشترین شخصیت را کشته باشد پیروز بازی می شود شما در بعضی بازی ها امکان دارد نتوانید آسیب جدی به یکدیگر وارد کنید پس برنده بازی از این طریق معلوم خواهد شد.

از نظر گرافیکی نیز باید گفت این بازی گرافیک بسیار معمولی داشته و زیاد نیز انتظار نمی رود که توسعه دهندگان به گرافیک این بازی اهمیت داده باشند زیرا تمامی تمرکز در این بازی به  گیم پلی ان بوده.

همانطور که گفته شد این بازی آنلاین بوده و شما قابلیت این را دارید که با بازیکن های دیگر به رقابت بپردازید.
نسبت به تمام آماری که راجع به ربات ها و شخصیت های بازی دادی می توان گفت ;Iچالش و رقابت بینهایت می‌تواند بین تمامی بازیکنان به وجود بیاید.

از لحاظ موسیقی و صدای داخل بازی نیز می توان گفت توسعه‌دهندگان کار خوبی را انجام داده‌اند اما همانطور که در قبل گفته شد تمرکز اصلی توسعه دهندگان این بازی بر این بوده است که گیم پلی خوبی را ارائه دهند.

در کل من این بازی را به کسانی که به دنبال بازی های استراتژیک که تصمیم گیری در آن فوق العاده مهم است پیشنهاد می کنم زیرا این بازی بر پایه تصمیم گیری ها و دقت کردن به جزئیات کوچک بازی می باشد این بازی حتماً ارزش تجربه کردن و دارد و می توان آن را یک رقابت خوب برای داشتن دانست .

5

5

مزایا

  • گرافیک خوب
  • گیم پلی خوب
  • انتخاب های زیاد
  • شخصی سازی ربات ها
معایب

  • امکان دارد برای شما سخت باشد
  • گیم پلی امکان دارد خسته کننده شود

0

0

0

0

0

گرافیگ - 6
گیم پلی - 6.5
داستان - 6
موسیقی - 5.5

6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Kaptain Brawe: A Brawe New World

بازی Kaptain Brawe: A Brawe New World را میتوان یک تجربه سرگرم کننده از تصاویری …