خانه / Reviews / نقد و بررسی Verdict Guilty

نقد و بررسی Verdict Guilty

بعضی مواقع بازیه ایی که ما آنها را شبیه به بازی های نوستالژی می بینیم با هزاران امید و آرزو می خواهیم آنها را انجام دهیم و به یاد دوران بازی های آرکید و یا ننتیندو زمان قدیم بی افتیم ولی خوب در این میان همیشه این بازی ها نمی توانند آنچه که ما از آنها نیاز داریم را برآورده کنند. در این میان گذشته از همه نوع بازی های جذابی که حتی در سال 2022 منتشر شده اند و ما را به دنیای نوستالژیک جذاب قدیم برده اند بازی هایی وجود دارند که می توانند پر از وعده های خالی باشند که امروز نیز ما به معرفی یکی از آنها به نام Verdict Guilty می پردازیم که شاید با این که تصاویر و همینطور اسکرین شات های این بازی می تواند وسوسه انگیز باشد ولی آنچه که به عنوان محتوای بازی و گیم از توسعه دهنده این بازی دریافت می کنید آنچنان شاید خوشایند بسیاری از گیمر های علاقه مند به این ژانر یعنی اکشن های تن به تن نباشد. برای بررسی بیشتر این موضوع با ما با ادامه این مقاله در سایت IRG Review همراه باشید.

بازی Verdict Guilty را باید یی از بازی های تن به تن و اکشن دانست که توسعه این بازی ها ید طولانی در دنیای بازی سازی و همینطور بازی های آرکید و ننتیندو دارد. از تیکن و شورش در شهر گرفته تا بازی هایی ماند مورتال کامبت همگی نشان دهنده این هستند که هنوز هم حتی فن بیس و همینطور طرفداران بسیار خوبی برای این نوع توسعه بازی ها در استور ننتیندو وجود دارد.  برای همین توسعه دهنده های بازی Verdict Guilty خواسته اند که بازی را با این مفهوم برای گیمر ها منتشر کنند و همینطور با انتشار آن با قیمت 3 دلار شاید خیلی از گیمر ها برای انجام این بازی وسوسه شوند ولی باید گفت که این بازی آنطور که باید و شاید انتظارات گیمر ها را برآورده نکرده است.

به طور مثال از قسمت های جذاب بازی داشتن استایل پیکسلی و آرت جذاب در توسعه کارکتری بازی از قسمت های بسیار خوبی است که در فضای بیرون و قبل از این که به فضای گیم پلی بازی بروید بازی Verdict Guilty را به شکل خوبی می تواند برای شما جلوه بدهد ولی وقتی که بازی را شروع می کنید و یک مرحله از بازی را می گذرانید متوجه می شوید که بازی نه تنها در بعد گیم پلی ایراد های فراوانی دارد بلکه ایراد های گرافیکی و همینطور تنظیم صفحه و مشکل در تنظیمات گیم را به شکل دائمی در همه مرحله های بازی تجربه خواهید کرد. البته دائما تیم توسعه دهنده از این موضوع شانه خالی نکرده است و بعد از انتشار بازی تا الان به تعداد هفت آپدیت جدا از هم سعی شده است که ایراد های بازی برطرف شود که خوب همین تعداد بالای آپدیت های بالا برای بازی نشان دهنده این است که این تیم بازی سازی یا شاید بهتر باشد بگوییم این فرد بازی ساز چون توسعه دهنده بازی یک سازنده ایندی و مستقل محسوب می شود از توانایی لازم برای توسعه این نوع ژانر بازی برخوردار نیست.

زیرا توسعه این بازی ها آنچنان سخت نیست و ما سازندگانی را داشته ایم که بازی های سه بعدی با مفهوم های بازی سازی پیچیده تری را همرا با داستان و همینطور طراح های گرافیکی بهتری برای گیمر ها منتشر کرده اند که خوب در این زمینه مشکل بازی سازی در گیم Verdict Guilty کاملا مشهود است. به طور مثال بازی با کنترلر های بازی به شکل خوب انجام می شود ولی اگر بخواهید بازی را به شکل کامپیوتر انجام دهید و یا از کنسول XBOX به پلی استیشن مهاجرت کنید می بینید که ایراد های بازی به شکل فراوان بیرون می آیند. همینطور کرش های به تعداد بالا در هنگام لود بازی و یا در هنگام بتل های بازی به شکل آزار دهنده ای باعث میشوند که شما دوباره بازی را باید از ابتدای فایت ها شروع کنید.

بازی کمپین خودش را دارد و بازی ساز سعی کرده است که داستان خاصی برای بازی قائل شود ولی داستان بازی نیز کوتاه است و تعداد باگ های فراوان و نریشین های کوتاه متنی در بازی آنچنان آنطور که باید و شاید برای گیمر ها جذابیتی ایجاد نمی کند. البته مپ ها و نقشه های جذابی به عنوان بک گراند های فایت های بازی برای آن تهییه شده است که شما از سراسر دنیا از ژاپن گرفته تا آمریکا و چین به مبارزات خود ادامه می دهید و چلنجر های مختلف را در خیابان به فایت های خودتان دعوت می کنید.

در مجموع باید گفت که بازی Verdict Guilty را باید یکی از بازی های ضعیف توسعه داده شده در زمینه بازی های فایت و همینطور بازی های اکشن تن به تن دانست که پر از ایراداتی است که حتی با قیمت کمی که برای آن در استور بازی معین شده است پیشنهاد می دهیم که از خیر این بازی بگذرید.

5

5

مزایا

  • نوستالژی مانند بودن بازی
معایب

  • نداشتن گرافیک مناسب
  • کرش های بی وقفه در بازی
  • ارتباط نا مناسب در PC و کنترلر های بازی
  • تعداد مراحل کم
  • کمپین خسته کننده

0

0

0

0

0

گرافیک - 4
داستان - 2
گیم پلی - 1
موسیقی متن - 2

2.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Axis Football 2024

در دنیای پر انرژی فوتبال دیجیتال، هرازگاهی، عنوانی منتشر می شود و ما را خیره …