خانه / Reviews / نقد و بررسی Under the Jolly Roger

نقد و بررسی Under the Jolly Roger

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و جالب Under the Jolly Roger در خدمت شما دوستان عزیز و دوست داشتننی هستیم پس در ادامه ی این مطلب با ما باشید تا ببینیم این بازی چگونه است.

این بازی در تاریخ 3 سپتامبر 2020 توسط شرکت HeroCraft ساخته و منتشر شد این بازی هم اکنون برای پلتفرم Nintendo Switch در دسترس و قابل خریداری است و تا کنون از جانب این شرکت خبری منتشر نشده است که آیا در فکر توصعه ی این بازی بر روی دیگر پلتفرم ها هستند یا نه . جالب است بدانید که این بازی از روی سری رمان هایی با همین نام ساخته شده است که طرفداران بسیاری دارد . چندین سال پیش بازی ای از همین مجموعه برای پلتفرم های Playstation4 و Xbox one به نام Tempest منتشر شد و وطرفداران زیادی پیدا کرد که من هم یکی از آن ها بودم چرا که بازی راجع به دزئان دریایی بود و من هم در کودکی علاقه داشتم که یک دزد دریایی شوم و این شاید یکی از دلایلی بود که من را به این بازی جذب کرد. البته همه چیز آنطور که دوست داشتم نبود.

بازی با یک آموزش مختصر آغاز می شود که در آن شما یاد می دهد که یک کشتی دزد دریایی را نابود می کنید اما کاپیتان دزدان دریایی یک موجود دریایی را احضار می کند که کشتی شما را نیز نابود می کند و شما دیگر چیزی باقی نمی ماند. با این حال ، شما دوباره با یک کشتی کاملاً جدید و یک خدمه کاملاً جدید شروع می کنید. شما آزادانه می توانید سه نقشه بزرگ را از ابتدای بازی کشف کنید ، با این وجود برای معرفی مکانیک بازی ، بسیاری از تلاش های آموزشی و ماموریت های معمولی نیز وجود دارد که به عنوان داستان اصلی بازی نیز خدمت می کنند. در حالی که می توانید داستان بازی را دنبال کنید ، لذت واقعی در کاوش در بازی و آزادی است که برای قایقرانی در اطراف نقشه های مبارزه با دزدان دریایی ، تکمیل ماموریت ها و حتی فقط قایقرانی در اطراف و بدون هیچ هدفی به شما ارائه می دهد

شما در بازی در حالی که  آزادانه می توانید حرکت کنید ، جنگ های شما ممکن است از همان ابتدا موفقیت آمیز نباشد ، زیرا شما نیاز به خرید ارتقا کشتی و مهمات بهتر دارید. برای این منظور شما به طلا نیاز خواهید داشت و برای این کار می توانید به DLC بروید و به شما امکان گشت و گذار در گنجینه ها را بیابید و یا می توانید به راحتی جستجوهای زیادی را که در هر جزیره پیدا شده روی نقشه ها انجام دهید. هرچه طلای بیشتری داشته باشید ، هدف پردرآمدتری نیز برای خود ایجاد می کنید اما در حالی که به جای دریا در اطراف نقشه حرکت می کنید ، از درگیری های مداوم در اطراف خود مطلع می شوید اما در صورت تمایل می توانید از آنها صرف نظر کنید نمی خواهید آنها را درگیر کنید. با این حال ، اگر در حال مرور کشتی در اطراف خود هستید ، احتمال کمتری برای جلوگیری از هرگونه تخریب و خسارت خواهید داشت.

شما همچنین باید خدمه خود و نیازهای آنها را نیز مدیریت کنید. روحیه خدمه نقش زیادی در بازی دارد و هرچه بیشتر مبارزه کنید ، روحیه خدمه شما بالاتر می رود. اگر در بازی زیاد بمیرید ، روحیه خدمه شما کاهش می یابد و خدمه ای بسیار ناکارآمد و ناراضی برای شما باقی می مانند. خدمه بدون روحیه در طول نبردها یا کارهای دیگر کمک چندانی نخواهند کرد ، به همین دلیل مهم است که شما در بازی هرچه بهتر باشید تا روحیه خدمه شما بالا بماند. همچنین می توانید اعضای جدید خدمه را از شهرهایی که به آن سفر می کینید استخدام کنید زیرا اگر آنها به پهلو بروند اعضای خود را در جنگ از دست خواهید داد. هر عضو مهم است زیرا هر عضو پست خاصی را در کشتی اداره می کند. شما همچنین می توانید اعضای خدمه را از طریق اکتشاف ، تکمیل ماموریت ها یا فعالیت های تصادفی در بازی پیدا کنید.

بازی Under the Jolly Roger فقط قایقرانی دزدان دریایی نیست. همچنین شامل Treasure Island DLC برای بازی است که به شما امکان می دهد در جزایر نفرین شده فرود بیایید ، با هیولاها بجنگید و گنجینه های ویژه را باز کنید. این بخشها در حالی که هنوز در لهستانی کمبود دارند و مبارزه بسیار ضعیف است ، زیرا شما با شمشیر خود را از طریق هیولا می جنگید ، می تواند شرایط مناسبی را ارائه دهد. با این وجود می توانید از توپهای کشتی خود برای بمباران زمین و آسان کردن جنگ استفاده کنید. شما بلوک سنتی دارید و مانند یک دزد دریایی می جنگید که با شمشیر می رقصد اما هنوز هم فاقد صیقل و پالایش است و بیشتر حملات شما هوای مطبوعی را پشت سر می گذارد. گرافیک  بازیبه صورت انیمیشنی است که جزئیات نسبتا خوبی طراحی شده است از رنگ ها در تصاویر بسیار خوب استفاده شده است و نگاه کردن به تصاویر را چشم نواز کرده است، موسیقی بازی متاسفانه  بسیار تکراری و یک نواخت بود و تا حد زیادی من را خسته کرد.

ممنون که در این نقد و بررسی با ما همراه بودید.

5

5

مزایا

  • گیم پلی جالب
  • امکان جست و جو در اطراف جزیره ها
معایب

  • موسیقی یک دست و یک نواخت
  • هیولا ها در بازی بسیار سخت کشته می شوند

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories

با سلام، امروز با نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories ساخته شده توسط …