خانه / Reviews / نقد و بررسی Uchu Shinshuchu

نقد و بررسی Uchu Shinshuchu

نینتندو سوییچ همواره سعی کرده است تا مسیر متفاوتی را نسبت به باقی بازی شرکت های بازی سازی و دیگر کنسول ها در پیش بگیرید و لذا بیش از آن که در این کنسول شاهد بازی های واقع گرایانه باشیم . بازی هایی که معمولا برروی کنسول سوییچ شاهد هستیم کارتونی هستند و ظاهری دوستانه تر نسبت به باقی بازی های ساخته شده در دیگر کنسول ها را شاهد هستیم. این بازی ها معمولا با استقبال خوبی مواجه می شوند و راضی کننده عمل می کنند ولی آیا تمام این بازی ها می توانند موفق ظاهر شوند یا خیر.

بازی ای که امروز تصمیم گرفته ایم تا برای شما کاربران گرامی بررسی کنیم یکی از نمونه های ناموفق این بازی ها می باشد.این بازی در تاریخ March 18, 2021 عرضه شده است و استودیوی Success نیز وظیفه ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده گرفته است و آن را به قیمت ۸ دلار در فروشگاه نینتندو سوییچ عرضه کرده است. با نقد و برسی این بازی همراه تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای آی آر جی ریویو باشید که علل شکست این بازی چه می باشد و آیا این بازی توانسته است آنطور که باید و شاید عمل کند یا خیر.

داستان بازی به طرز عجیبی احمقانه می باشد و از این رو می توان گفت که گویی یک کودک 4 ساله داستان بازی را نوشته است. البته این موضوع را باید در نظر داشته که داستان بازی از نظر محتوا و حس و حال بامزه اش مورد انتقاد نیست و مقصود آن است که بازی نتوانسته است روایت خوبی را در پیش بگیرد و تمامی اتفاق های بازی به عجیب ترین و کودکانه ترین حالت ممکن نوشته شده است که مخاطب را نمی تواند به هیچ عنوان جذب کند و گویی صرفا خردسال از بازی لذت خواهند برد.از این رو می توان گفت که با یکی از ضعیف ترین بخش های داستانی در بازی های رایانه ای طرف هستیم.

داستان بازی راجب حمله ی موجودات فضایی هست و از این رو چیز جدیدی را شاهد نیستیم ولی شما به عنوان یک یک قهرمان وارد بازی می شوید که یک قدرت بسیار عجیب دارید. شما می توانید با قدرت بوس (شاید باور نکنید ولی تمام آن را در بازی مشاهده خواهید کرد!) ذهن این موجودات فضایی را کنترل کنید و آن ها را به ارتش خود بی افزایید و تمام این موارد را در گیم پلی بازی نیز شاهد خواهید بود. در بازی می توانید از این ارتش استفاده کنید تا در جنگ با دیگر فضایی ها پیروز شوید. گیم پلی بازی نیز بسیار خسته کننده می باشد و نمی توان هیچ گونه با این بخش از بازی نیز کنار آمد.

گرافیک بازی از بعد هنری بسیار زیبا می باشد و شاهد آن هستیم که بازی توانسته است تا به خوبی در ساخت بنا های تاریخی بازی به صورت جذاب عمل کند و در این کار نیز موفق بوده است. اما از نظر فنی شاید باید گفت که این بازی عملکرد خوبی نداشته است و شاهد شکست بازی سازان از این نظر بوده ایم چرا که بازی نتوانسته است آنطور که باید و شاید در این قسمت عمل کند و شاهد گرافیک بسیار ضعیف و انیمیت نه چندان جالب در بازی هستیم که به هیچ نمی تواند شما را راضی نگه دارد.موسیقی بازی را می توان یکی دیگر از بخش های ضعیف بازی نامید که در آن به هیچ عنوان نمی توان ویژگی مثبتی یافت و از طرفی اما شاهد صداگذاری بهتری در بازی هستیم.

Uchu Shinshuchu را می توان در کل یکی از بد ترین بازی های موجود در کنسول سوییچ دانست که نه می تواند گیمر را از نظر فنی راضی نگه دارد و نه گیم پلی جذابی دارد که بتواند شما را سرگرم کند و نه موسیقی شنیدنی ای دارد که بتواند گوش شما را نوازش کند ولی در کل شاهد یک بخش خوب در بازی هستیم که شما را راضی نگه می دارد و آن چیزی نیست جز بخش هنری بازی در قسمت گرافیک که عملا این بخش نمی تواند دلیل موجهی برای تهیه ی این بازی باشد و برای خرید بازی به نکات مثبت بیشتری احتیاج خواهید داشت.

در کل اگر واقعا به دنبال یک بازی جدید هستید و حاضرید تا هرگونه مشکلی در بازی را به جان بخرید این بازی را تهیه کنید و در غیر این صورت می توان گفت که بازی نخواهد توانست تا آنطور که باید و شاید شما را راضی نگه دارد و از تجربه ی آن پشیمان خواهید شد و پیشنهاد ما این است که حداقل تا تخفیف این بازی کمی صبر کنید و بعد تصمیم بگیرید.از این که با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت نقد و بررسی Irg review بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که هم از نقد و برسی این بازی لذت برده باشید و هم توانسته باشیم شما را در خرید یا عدم خرید این بازی راهنمایی کرده باشیم.

5

5

مزایا

  • آرت جالب
معایب

  • گیم پلی خسته کننده
  • ذاستان بی روح و کودکانه
  • موسیقی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 5
گیم پلی - 3
موسیقی - 3
موسیقی - 3

3.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Beyond a Steel Sky

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را …