خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Radio Viscera

نقد و بررسی بازی Radio Viscera

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Radio Viscera می باشد و این بازی واقعا داستان و گرافیک فوق العاده ای دارد ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Radio Viscera یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Radio Viscera را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Radio Viscera آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Radio Viscera خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

در بازی Radio Viscera شما باید با استفاده از قدرت هوایی که از سلاح هایتان بیرون می آید، به بقیه شلیک کنید و برنده شوید. هم چنین بازی Radio Viscera اصلا هم کوتاه نیست و می توانید تایم گیم پلی خیلی خوبی داشته باشید و ما به طور کلی به داستان بازی Radio Viscera نمره خوبی می دهیم.

گرافیک بازی Radio Viscera یک گرافیک معمولی می باشد ولی ترکیب رنگی خیلی خوبی در پالت رنگی بازی Radio Viscera دیده می شود و به همین دلیل هم ما نمره خوبی به گرافیک این بازی می دهیم. جدای از این موسیقی بازی Radio Viscera هم موسیقی خوبی است اما هیچ امکانی برای تنظیم میزان صدای جلوه های صوتی بازی و صدای خود موسیقی بازی وجود ندارد و با این که این موضوع بیشتر مشکل گیم پلی بازی Radio Viscera که بعدا به آن می رسیم به نظر می آید، با این حال باعث می شود که ما نتوانیم نمره خیلی خوبی به موسیقی بازی Radio Viscera بدهیم.

گیم پلی بازی Radio Viscera که آخرین و ضعیف ترین بخش بازی Radio Viscera می باشد، ایرادات زیادی دارد که در این جا ما فقط به چند تا از آن ها اشاره می کنیم. برای مثال، بازی Radio Viscera سرعت زیادی دارد اما کنترل های آن اصلا تنظیم نیستند و ایده کلی سیستم مبارزه بازی هم واقعا خوب است اما اصلا در بازی Radio Viscera به خوبی اجرا نشده است و مشکلات زیاد دیگری هم در این بازی وجود دارد. مثلا این که بازی Radio Viscera اتاق هایی که هنوز به آن ها نرسیده اید را در واقع نمی سازد و نشان نمی دهد و به طور بلور شده نشان می دهد. این مورد برای بازی ای که سرعت گیم پلی آن زیاد است واقعا بد است چون خیلی وقت ها وقتی سریع وارد یک اتاق می شوید، سیستم هنوز اتاق را نساخته و از آن جایی که نمی توانید دور و برتان را ببینید با یک مانع برخورد می کنید و کشته می شوید. به طور کلی گیم پلی بازی Radio Viscera واقعا ضعیف است و ما نمره خوبی به آن نمی دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Radio Viscera رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Radio Viscera را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Radio Viscera یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم. مثلا بازی Radio Viscera در گیم پلی خودش و کنترل های بازی ایرادات کلی و مهمی داشت. بازی Radio Viscera در وب سایت استیم با حدود بیست عدد دست آورد استیم و قیمتی کمتر از بیست دلار آمریکا به فروش می رسد و به طور کلی ما بازی Radio Viscera را به شما توصیه نمی کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Radio Viscera برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Radio Viscera تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Radio Viscera کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

 

5

Radio Viscera

5

مزایا

  • گرافیک زیبا
معایب

  • گیم پلی واقعا ضعیف از همه لحاظ
  • موسیقی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 1
داستان - 2.5
موسیقی - 3

3.4

User Rating: Be the first one !