خانه / Reviews / نقد و بررسی TwinCop

نقد و بررسی TwinCop

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب TwinCop رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و تیراندازی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Finite Reflection Studios, LLC طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلفترم های Microsoft Windows, macOS, Macintosh operating systems و XONE نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی TwinCop می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

داستان بازی TwinCop از آنجایی آغاز می شود که در پی یک حادثه وحشتناک پنتون ، شهرداری محلی از آخرین فناوری ها برای بازسازی پلیس های زخمی شده در یک  تصادف استفاده می کند. شما و شریک زخمی شما که به هم وصل متصب هستید اکنون Twincop هستید و وظیفه این است که هرکدام از زخمی ها را از شهر بیرون بیاورید. Twincop دو بازیکن را بر عهده یک واحد مبارزه با جرایم قرار می دهد و بازیکنان را به چالش می کشد تا بدون درگیری زیاد با یکدیگر ، به نزد مجرمان بروند. در حالی که یکی از بازیکنان کنترل چپ و یک بازوی راست را کنترل می کند ، بازیکنان به محض رسیدن به خشونت های اشک آور در سطح شهر ، موج های شرور ، سارقان و ناهنجاری ها را از بین می برند.

بازی Twincop نه تنها از فیلم های اکشن دهه هشتاد الهام می گیرد ، بلکه رویکرد پلیس روباتیک خود را نیز پذیرفته است. Twincop ممکن است یک جبهه ساده را ارائه دهد اما زیبایی هنری پیکسل آن خیلی دور از جنایت است. در عوض ، رنگ های روشن ، آثار هنری مسخره و انتخاب های ساده طراحی در واقع با تمام ریف اکشن دهه هشتاد متناسب هستند.

در شروع گیم پلی بازی TwinCop بازیکنان با یک داستان غم انگیز از یک حادثه pontoon که یک جفت باب اختصاصی را در نزدیکی مرگ به جا گذاشته است رو به رو می شوند. آنها پس از بازسازی غیرمستقیم ، اکنون در هر دو طرف یک بدن واحد زندگی می کنند. وقتی دو بازیکن به خیابان های پرشور این بازی می روند ، هر کدام نیمی از شخصیت اصلی را کنترل می کنند. این بیشتر در بخش های اجرا و اسلحه بازی مشهود است.

در گیم پلی بازی TwinCop بازیکنان می توانند یک سلاح گرم مربوطه را هدف قرار داده و ماشه را به طور مستقل بکشند. البته این امر به هماهنگی ، ارتباطات و توانایی کنترل اسلحه نیاز دارد. Twincop مکانیک اصلی هر دو کاراکتر را در اختیار شما قرار می دهد ، شما را برای هماهنگی با یک بازیکن دیگر ، شما به چالش می کشد و در طیف وسیعی از دشمنان عجیب رو به رو می کند. حرکت هر دو نیمه شخصیت بازی TwinCop در همان جهت بهبودی را فراهم می کند ، هنگامی که همه چیز زیاد می شود ، نوار قدرت زمان گلوله به طور متناوب در دسترس است و هر پلیس متاسفانه حرکت خاص خود را دارد.

نکته کلیدی بازی Twincop این است که بازیکنان را با مشکل کمبود جهت و ارتباط برقرار می کند. این بازی گاهی اوقات اوضاع را تکان می دهد و از بازیکنان خواسته می شود تا از طریق ترافیک در حال حرکت ، نیمی از اتومبیل را سوار کنند ، سوخت را از رانندگان دیگر ربودند ، بمب را خنثی کنند و …

در بازی Twincop تعدادی حالت اضافی در دسترس هستند که باید بازیکنان انفرادی را راضی کنند. اگر یک جفت دست اضافی ندارید می توانید با هوش مصنوعی بازی کنید و باید هر دو نیمه شخصیت خود را کنترل کنید و امواج نبرد دشمنان را در حالت بازی کنترل کنید. این بازی جذاب را به دوستداران بازی های سبک تیراندازی و به خصوص دو نفره پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان خوب
  • طراحی بصری زیبا
معایب

  • موسیقی متن نه چندان خوب
  • باگ های ریز در عملکرد فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 7

7.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Pack Master

بازی Pack Master را میتوان یک عنوان سرگرم کننده و دم دستی برای برخی از …