خانه / Reviews / نقد و بررسی BurgerTime Party!

نقد و بررسی BurgerTime Party!

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب BurgerTime Party! رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن قرار دارد. این بازی توسط شرکت G-mode طراحی و توسط XSEED Games نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم Nintendo Switch به صورت انحصاری عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی BurgerTime Party! می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

پارتی BurgerTime! یک بازی سرگرم کننده و عالی برای بازیکنان در سنین مختلف است.  هنگامی که پیتر فلفل یک بار دیگر راه را طی کرد ، ما به دنیای برگر های جذاب و پازل های سکو بازی و دشمنانی که سعی می کنند شما را از رسیدن به هدف خود متوقف کنند ، پا می گذاریم. با وجود برخی نقص ها ، گیم پلی ساده بازی قادر به سرگرمی برای چهار بازیکن محلی است و برای انتخاب در هر سنی و سطح مهارت بسیار عالی است.

هدف در گیم پلی بازی BurgerTime Party! در حالی که از غذاهای دشمن باید خودداری کنید با قدم زدن بر روی مواد تشکیل دهنده بایستی برگر ها را تولید کنید. سکوها و نردبانهایی با مواد همبرگر در همه جا وجود دارند و شما باید از بالا و پایین بالا بروید و از موجودات شیطانی دوری کنید تا همبرگر عالی را جمع کنید. گیم پلی بازی همراه با آهنگ های جذاب و طراحی های پالت رنگ روشن طراحی مدرن و زیبایی به یک بازی کلاسیک قدیمی روح می بخشد.

در گیم پلی بازی BurgerTime Party! کنترل ها آسان بوده و منحنی یادگیری محدود است که باعث شده این بازی برای همه سنین و مهارت ها مناسب باشد. همچنین گیم پلی بازی یک چالش دلپذیر را ارائه می دهد که اهداف قابل دستیابی را ارائه می دهد ، اما با این وجود شما را مجبور می کند سخت تر تلاش کنید زیرا رسیدن به امتیاز 3 از 3 ستاره در هر مرحله دشوارتر می شود.

در گیم پلی بازی BurgerTime Party! شما می توانید به عنوان یک بازیکن تک نفره یا با حداکثر چهار نفر در یک زمان به تجربه بازی بپردازید. البته تجربه انفرادی توصیه می شود از آنجا که آموزش ها را به شما یاد می دهد شروع کنید و فرصتی برای یادگیری بازی از مرحله 1 به شما می دهد. بازی کردن به عنوان تک نفره همچنین به شما امکان می دهد مراحل چند نفره را باز کنید که در صورت برنامه ریزی به آنها نیاز خواهید داشت.

از نظر حالت های چند نفره در بازی BurgerTime Party! روش های مختلفی وجود دارد که می توانید با دوستان خود بازی کنید. بازی تمام امکاناتی را که افراد ممکن است بخواهند داشته باشند در نظر گرفته است یا به عنوان تیم بازی می کنند ، به عنوان تیم های مخالف بازی می کنند یا با هم برای دستیابی به امتیازات آنلاین بصورت آنلاین کار می کنند. بازی BurgerTime Party! انعطاف پذیری را از طریق حالت های مختلف بازی ارائه می دهد و گروه های مختلفی از افراد را از طریق همین بازی راضی می کند. همچنین با اینکه گیم پلی بازی BurgerTime Party! آسان برای یادگیری است اما این بازی می تواند بسیار سریع دشوار و چالش برانگیز شود.

بازی BurgerTime Party! عنوانی کلاسیک قدیمی تر با موسیقی جذاب و جلوه های صوتی جذاب است که برای کسانی که از سکو بازی خوششان می آید لذت بخش است. بازی از طراحی بصری زیبا و مدرنی برخوردار است. همچنین بازی BurgerTime Party! یک تجربه سرگرم کننده را برای حداکثر چهار نفر فراهم می کند و یک بازی برای نسل امروز تبدیل می کند و یک بار دیگر رقابت خانوادگی را در خانه های ما رقم می زند. این بازی جذاب را به دوستداران بازی های سبک اکشن و چند نفره پیشنهاد می کنیم.

 

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری زیبا
  • امکان انجام بازی به صورت چند نفره
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • داستان بی سرو ته
  • باگ های ریز در عملکرد فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7
داستان - 6
موسیقی - 6.5

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Pack Master

بازی Pack Master را میتوان یک عنوان سرگرم کننده و دم دستی برای برخی از …