خانه / Reviews / نقد و بررسی Tropico 6 نسخه PS4

نقد و بررسی Tropico 6 نسخه PS4

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Tropico 6 رفتیم. این عنوان جذاب در سبک بازی های استراتژی و مدیریت قرار دارد. این بازی توسط شرکت Limbic Entertainment طراحی و توسط Kalypso نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Macintosh operating systems, Linux, SteamOS نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Tropico 6 می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

Tropico 6 شما را به جزیره ای زیبا منتقل می کند و منتظر است تا با حرکت از نخستین روزهای ال پرزیدنت و به روزهای مدرن ، آن را توسعه دهید. این گیم پلی از زمان ورود Tropico 5 به کنسول ها در سال 2017 به روزرسانی های قابل توجهی را به دست آورد و این باعث می شود که نسبت به گذشته آتیک های ساختمانی شهری روانتر شود.

اولین چیزی که در بازی Tropico 6 به آن توجه خواهید کرد این است که بازی بسیار زیبا است و به طور کلی طراحی گرافیکی خیره کننده است. رنگ های جزیره ای روشن و دقیق طراحی شده اند به راحتی می توانید پوشش هایی را برای مواد معدنی یا محصولات مختلف و سبک های معماری منحصر به فرد برای ساختمان های مختلف مشاهده کنید. همه چیز در طول بازی هم ثابت نمی ماند. با گذر از دوره های مختلف ، ساختارهای جدید را باز می کنید و ساختمان های جدید موجود ظاهری متفاوت را به خود می گیرند. در زمینه طراحی موسیقی نیز شاهد عملکرد خوبی در بازی هستیم.

در ابتدا بازی Tropico 6 یک سری آموزش کوتاه اما آموزنده وجود دارد. آنها تمام جنبه های مختلف گیم پلی را از ساخت انواع خاص ساختمان تا تنظیم کارمندان یا بودجه پوشش می دهند. آموزش ها طولانی و هیچگاه خسته کننده نیستند. هر کدام بین پنج تا پانزده دقیقه طول می کشد و اطلاعات لازم را برای موفقیت در هنگام بازی به شما می دهد.

Tropico 6 با استفاده از ویژگی ها و عناصر سری بازی های قبلی گزینه های مختلفی را برای نحوه بازی شما ارائه می دهد. شما می توانید انتخاب کنید که تحقیق به چه شکلی متناسب با سبک بازی شما است و انواع مختلفی از پوشش وجود دارد که تمام اطلاعات مورد نیاز شما را به شما ارائه می دهد. پوشش ها همه چیز را از رسوبات معدنی پوشش می دهند تا محصولات کشاورزی بهترین عملکرد را داشته باشند. همچنین می توانید ببینید که شهروندان شما در چند سطح مختلف با خوشبختی نسبت به خانه جزیره ای خود چه احساسی دارند.

بزرگترین مشکل در بازی Tropico 6 برای پلی استیشن 4 کنترل مکانیک گیم پلی بازی است. قرار دادن ساختمان ها به صورت جدی مشکل آفرین نیست ، اما دوربین تمایل دارد تا تمام لحظه ها را با توجه با کنترل بازیکن بزرگنمایی کند. این چیزی نیست که باعث خراب شدن بازی شود با این حال ، این یک مسئله قابل توجه تحریک کننده است که به شکل گیری خود ادامه می دهد. این امر به ویژه وقتی اتفاق می افتد که می خواهید چندین ساختمان را بسازید ناامید کننده است و باید از فهرست ساخت و ساز خارج شوید تا در محلی خاص که نیاز دارید زوم کنید. مسکل دیگر در بازی Tropico 6 موضوعی است که نشانگر هر بازی در ژانر شهرساز است و این گیم پلی تکراری است. هر سطح از بازی اهداف و جنبه های گیم پلی مختلفی را ارائه می دهد اما در یک سطح کلی ، موارد کم و بیش یکسان هستند. در حالی که شما به بیش از ده ها سطح مختلف دسترسی دارید ، خود گیم پلی بعد از سطح چهارم یا پنجم بسیار تکراری می شود. این بدان معنی است که در حالی که Tropico 6 عنوانی نیست که بعد از چند ساعت همچنان سرگرم کننده باشد.

واقعیت این است که گیم پلی بازی Tropico 6 اغلب شما را مجبور به نشستن و انتظار برای اتفاقات روی صفحه می کند. این بدان معنی است که می توانید بازی را در حالی که شام ​​شروع می کنید در حال اجرا بگذارید اما جنبه های گیم پلی را بسیار منفعل می کند که ایده آل نیست. Tropico 6 دقیقاً نشان می دهد که یک عنوان شهر سازی باید چگونه باشد و همه این کار را روی کنسول انجام می دهد. این بازی جذاب با گیم پلی سرگرم کننده و طراحی بصری عالی است و در مقایسه با سایر بازی های این ژانر بی نظیر است. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک مدیریت و استراتژی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گرافیک و طراحی بصری زیبا و پر جزئیات
  • گیم پلی سرگرم کننده و روان
  • موسیقی متن خوب
معایب

  • باگ های ریز در عملکرد فنی
  • تکراری شدن برخی مراحل بازی
  • مشکلات ریز در دوربین بازی
  • مشکل مکانیک کنترل در نسخه کنسولی PS4

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 7.5

7.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …