خانه / Reviews / نقد و بررسی Toy Soldiers HD

نقد و بررسی Toy Soldiers HD

Toy Soldiers HD یک بازی به نسبت قدیمی می باشد که به تازگی به کنسول هاس نسل جدید راه باز کرده است. بازی در سبک دفاع از قلعه ساخته شده است. سبک دفاع از قلعه یکی از آن سبک های قدیمی ای بوده است که در حال حاضر بیشتر بر روی تلفن های همراه شاهد آن هستیم. این نوع بازی ها به نوعی در زیر سبک استراتژیک قرار می گیرند و در این بازی ها باید به خوبی به مدیریت سربازان خود بپردازید. آیا این بازی هنوز هم جذاب است؟ با نقد و بررسی این بازی همراه تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای آی آر جی ریویو باشید تا ببینیم که عملکرد این بازی چگونه بوده است.

این بازی توسط استودیوی بازی سازی Signal Studios ساخته شده است و استودیوی Accelerate Games نیز وظیفه ی انتشار این بازی را برعهده گرفته است. این بازی در تاریخ بیست و یکم اکتبر سال 2021 عرضه شده است و البته نسخه ی اولیه ی آن به نسل هفتم باز می گردد. این بازی در حال حاضر بر روی پلتفورم های PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch, Xbox One موجود می باشد و می توانید به تهیه ی این بازی بپردازید. اگر قصد این امر را دارید به این نکته دقت کنید که قیمتی که برای بازی در نظر گرفته شده است 30 دلار (کمی عجیب است) یا قیمت نصف یک بازی کامل در نظر گرفته شده است.

برویم که بررسی این بازی را از بخش داستانی شروع کرده و بعد به باقی بخش های بازی از جمله گیم پلی و گرافیک سر بزنیم و در آخر این نقد و بررسی نیز بازی را به طور خلاصه ارزیابی کرده و درباره ی ارزش خرید آن کمی صحبت کنیم. در این بازی داستان خاصی را به صورت روایت شاهد نیستیم و صرفا در بازی یک روایت وجود دارد. انیمیشن اسباب بازی ها و سرباز های موجود در آن را به یاد دارید؟ در این بازی نیز شاهد آن هستیم که سرباز های اسباب بازی به جان هم افتاده اند و شاهد یک جنگ جهانی اول بر پایه ی اسباب بازی ها هستیم.

در طول بازی شما باید مدیریت بخشی از محیط را به دست بگیرید و با ایجاد یک سری موانع دفاعی و سرباز مانع از هجوم دشمنان به خاک خود شوید. البته این بازی به همین امر خلاصه نمی شود و در بازی می توانید کنترل یک سری هواپیما و موانع دفاعی مثل تیر بارها را برعهده بگیرید تا به نابود کردن دشمنان داخل بازی بپردازید. این امور در بازی بسیار جذاب انجام شده اند ولی یک سری اشکالات مانند کند بودن بازی در برخی مواقع مانع از این می شود که بتوانید به طور کافی از بازی لذت ببرید.

یکی از اشکالاتی که در بازی به شکل آزار دهنده ای وجود دارد آن است که این بازی یک باگ عجیب دارد و ممکن است که گاهی سیو شما کامل حذف شود و مجبور شوید تا بازی را از ابتدا آغاز کنید که این موضوع یک نکته ی بسیار منفی و ثقیل به شمار می رود و باید به این نکته در بازی حسابی دقت کرد تا که هنگام خرید این بازی به هیچ عنوان آسیب نبینیم و سازندگان بازی نیز باید خیلی زود راجب به این مشکل در بازی فکری اساسی بکنند تا این اتفاق برای کس دیگری نیفتد.

بازی از نظر گرافیکی تجربه ی بسیار متوسطی می باشد به طوری که گویی با همان نسخه ی نسل هفتمی بازی طرف هستیم که صرفا کمی نورپردازی بهتری دارد و به صورت مستقیم برروی کنسول های نسل هشتم پورت شده است. بازی از نظر هنری جذاب تر عمل کرده است و شاهد آن هستیم که Toy Soldiers HD از نظر ارائه ی صحنات جنگی به مخاطب بسیار خوب عمل کرده است و شاهد صحنات اکشن و جذابی در بازی هستیم که به خوبی پیاده سازی شده اند.

در آخرین بخش اما به تجربه ی صوتی و موسیقیایی بازی خواهیم رسید. در این بخش از بازی شاهد آن هستیم که سازندگان حسابی سنگ تمام گذاشته اند و با یک بازی فوق العاده از نظر صوتی طرف هستیم به طوری که این اثثر توانسته است به صورت خیلی جذاب صدا های انفجار و … را در خود جای دهد. موسیقی بازی نیز بسیار جذاب می باشد و شنیدن آن در طول مبارزات بازی به هیچ عنوان آزار دهنده نیست و اتفاقا بسیار جذاب عمل کرده است.

Toy Soldiers HD یک بازی بسیار جذاب می باشد که البته دارای یک سری نقاط ضعف در بخش فنی می باشد. این بازی به هیچ عنوان ارزش 30 دلار را ندارد ولی اگر بازی روزی تخفیف خورد می تواند از بهترین انتخاب های شما به شمار برود. از این که با نقد و بررسی این بازی همراه وبسایت آی آر جی ریویو بودید سپساسگزاریم و امیدواریم که از نقد و بررسی این بازی لذت برده باشید و ما نیز به خوبی بازی را به شما کاربران گرامی معرفی کرده باشیم.

5

5

مزایا

  • جذابیت گیم پلی
  • محیط های دوست داشتنی
  • صداگذاری فوق العاده
معایب

  • قیمت بالا
  • مشکلات فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
موسیقی - 7

7.2

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Beyond a Steel Sky

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را …