خانه / Reviews / نقد و بررسی Death park 2

نقد و بررسی Death park 2

Death park یکی از آن بازی هایی بود که با موفقیت هایی که سینمایی it برایش ایجاد کرده بود حسابی بر سر زبان ها افتاد و شاهد موفقیت های این بازی بر روی تلفن های همراه و در ادامه کنسول ها و رایانه های شخصی بودیم. به تازگی نسخه ی دوم این بازی بر روی پلتفورم رایانه های شخصی و کنسول ها پورت شده است و قرار است که اینبار به این نسخه از بازی بپردازیم. با نقد و بررسی این بازی همراه تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Irg review  باشید تا تا با هم عملکرد این بازی را بسنجیم.

این بازی توسط استودیوی بازی سازی Euphoria Games ساخته شده است و همین استودیو نیز وظیفه ی انتشار این بازی را برعهده گرفته است. این بازی در تاریخ بیست و چهارم فوریه ی سال 2021 عرضه شده است و در حال حاضر این بازی به قیمتی معادل 6 دلار به فروش می رسد و می توانید بازی را برای پلتفورم های PlayStation 4, Android, Microsoft Windows, Xbox One تهیه کنید و به تجربه ی آن بپردازید. حالا که با بازی آشنا شدیم باید دید که عملکرد بازی چه بوده است.

Death park 2 نیز مانند نسخه ی قبل درباره ی دنیای موازی ای می باشد که توسط دلقک ترسناک بازی ایجاد شده است. در این بازی شما وظیفه دارید تا خواهر خود را که به دستان دلقک بازی ( که به علت شباهت بسیارش به شخصیت پنی وایز آن را از این به بعد به آن نام صدا می زنیم) نجات دهید. داستان بازی روایت قابل قبولی دارد و شاید در آن یک شاهکار را شاهد نباشیم ولی بازی توانسته است تا به خوبی شما را تا انتهای داستان پشت صفحه ی نمایشگر میخکوب کند.

Death park 2 یک تغییر بزرگ نسبت به نسخه ی قبلی داشته است که متاسفانه این تغییر بزرگترین نقطه ضعف این بازی به شمار می رود. در بازی تاثیر گان پلی بسیار بالا رفته است و در بازی بار ها پیش می آید که باید بین دنیای موازی و دنیای اصلی سوییچ کنید و به کشتن دشمنان مختلفی که بازی برای شما تدارک دیده است بپردازید. متاسفانه نه گان پلی بازی جذاب از کار در آمده است و نه دشمنان بازی ترسناک هستند و گویی شاهد یک آش شعله قلمکار از موجوداتی که در فیلم های ترسناک دیگر وجود داشته اند می باشیم که صرفا در این بازی قرار داده شده اند تا جمعشان جمع باشد.البته همچنان شاهد این هستیم که در بازی پازل ها وجود دارند و کیفیتشان قابل قبول است به طوری که می توانید از حل کردن آن ها لذت ببرید.

Death park 2 از نظر هنری قابل قبول عمل کرده است و شاهد جهان جالبی در دنیای بازی می باشیم که البته ترسناک نیست و متاسفانه تنها ویژگی ترسناک بازی خود شخصیت پنی وایز می باشد که در بازی قرار داده شده است. از نظر فنی متاسفانه از آن جایی که شرکت سازنده ی بازی به عنوان یک اثر مستقل بر روی آن کار کرده است بسیار ساده و سطحی می باشد و شاهد آن هستیم که گرافیک بازی آنطور که باید و شاید عمل نکرده است نمی تواند شما را زاضی نگه دارد.

Death park 2 از نظر صوتی اما تجربه ی شنیدنی ای می باشد به طوری که آوا های جذابی در جای جای بازی به گوش می رسد و می تواند این مورد حتی به ایجاد مضاعف حس ترس در شما نیز منجر شود. موسیقی های بازی نیز از کیفیت خوبی برخوردار می باشند و می توان گفت که اگر استودیوی بازی سازی Euphoria Games از بودجه ی بیشتری برخوردار بود می توانست تا بازی به مراتب بهتری را به شما ارائه دهد.

Death park 2 از آن تجربه هایی می باشد که به نسبت نسخه ی ابتدایی خود دارای ضعف های بیشتری می باشد ولی همچنان یک اثر ارزان قیمت و خوش ساخت می باشد که خواهد توانست شما را تا مدتی از یک بازی ترسناک بی نیاز کند و اگر از طرفداران این گونه بازی ها هستید ، می توانید با وجود قیمت پایین این بازی از تخفیفی که برای آن در نظر گرفته شده است نیز استفاده کنید و بازی را دریافت کنید. از این که با نقد و بررسی این بازی همراه وبسایت آی آر جی ریویو بودید سپاس گزاریم و امیدواریم که از نقد و بررسی این بازی لذت برده باشید.

5

5

مزایا

  • پازل ها همچنان جذاب هستند
  • روایت سرگرم کننده
  • صداگذاری قابل قبول
معایب

  • گرافیک فنی ضعیف
  • ترسناک نبودن بازی و موجودات آن
  • گان پلی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 4
گیم پلی - 6.5
داستان - 7
موسیقی - 7.5

6.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Beyond a Steel Sky

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را …