خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Call of Duty: Vanguard

نقد و بررسی بازی Call of Duty: Vanguard

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Call of Duty: Vanguard می باشد که مطمئنا شما تا به حال اسم این سری بازی ها را شنیده اید و به طور کلی با بازی های کال آف دیوتی آشنا هستید. معروف ترین و شاید محبوب ترین بازی های این سری بازی های کال آف دیوتی موبایل بوده اند اما بازی Call of Duty: Vanguard از ساخت بازی برای پی سی و رایانه های شخصی و کنسول ها شروع کرده است و همین طور هم ادامه خواهد داد. بازی Call of Duty: Vanguard که جدید ترین بازی Call of Duty می باشد هم از این قاعده مستثنی نیست و جزو یکی از بازی های کامپیوتری و کنسولی آن ها می باشد که توسط سازندگان بازی های قبلی بازی هایی مانند cold war ساخته شده است. بازی Call of Duty: Vanguard که تازه منتشر شده است، یک بازی محبوب و دوست داشتنی حساب می شود. بازی Call of Duty: Vanguard به نظر ما یک بازی فوق العاده و حرفه ای می باشد و به لیست بازی های فوق العاده سری بازی های کال آف دیوتی یک اسم درخشان دیگر هم اضافه خواهد کرد. ما قطعا به این بازی نمره خوبی می دهیم ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Call of Duty: Vanguard یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Call of Duty: Vanguard را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Call of Duty: Vanguard آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Call of Duty: Vanguard خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی  Call of Duty: Vanguard همان طور که گفتیم آخرین بازی سری بازی های کال آف دیوتی می باشد و به تازگی در تاریخ پنجم ماه نوامبر سال 2021 منتشر شده است. سازندگان بازی Call of Duty: Vanguard استدیوی بازی سازی و توسعه دهنده و منتشر کننده ی Sledgehammer Games می باشند و کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Activision برای پلت فرم های زیادی از جمله Xbox Series X and Series S, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One و Microsoft Windows منتشر شده است. بازی Call of Duty: Vanguard از اکثر نقد و بررسی هایش نمره خوبی گرفته و ما هم با این نقد و بررسی ها موافق هستیم اما همان طور که در مقدمه هم گفتیم، ایراداتی هم در بازی Call of Duty: Vanguard می بینیم که فکر می کنیم باید به آن ها اشاره کنیم. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی اصلی داستان بازی Call of Duty: Vanguard برویم و به شما هم توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

داستان بازی Call of Duty: Vanguard همان طور که خودتان می دانید – اگر طرفدار سری بازی های کال آف دیوتی باشید – مربوط به جنگ جهانی دوم است. در این بازی، یک گروه از بهترین سرباز های آمریکایی قرار است اسناد محرمانه ای را به دست بیاورند. اسنادی که شدت محرمانه بودنشان باعث می شود خود نازی ها هم این اسناد را از بقیه نازی ها مخفی کنند! به نظر ما این مسئله نگاهی جدید به اتفاقات جنگ جهانی دوم می باشد و باعث می شود که ما نمره خوبی به داستان بازی Call of Duty: Vanguard بدهیم.

گرافیک بازی Call of Duty: Vanguard همان طور که خودتان می دانید، درست مانند بقیه بازی های کال آف دیوتی، یک گرافیک زیبا و فوق العاده با قابلیت شخصی سازی خیلی زیاد و تنوع بی حد و مرز در اسکین ها و فضاها می باشد. ما به گرافیک بازی Call of Duty: Vanguard نمره خوبی می دهیم. موسیقی بازی Call of Duty: Vanguard هم که شاهکاری اثر Bear McCreary می باشد و مطمئنا باعث می شود که در فضای داستان کاملا غرق شوید. موسیقی بازی Call of Duty: Vanguard هم از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی Call of Duty: Vanguard آخرین بخش نقد و بررسی ما است و با این که این بخش هم قرار است از ما در نهایت نمره خوبی بگیرد، اما نمره این بخش قطعا از بخش های قبلی بازی Call of Duty: Vanguard کمتر خواهد بود و ما فکر می کنیم که این بخش از بازی Call of Duty: Vanguard ایرادات زیادی دارد. برای مثال، یک سری از گان های بازی خیلی ضعیف طراحی شده اند و ما فکر می کنیم که این یک نقطه ضعف بزرگ است. هم چنین مود های بازی – کمپین و زامبی – مود هایی هستند که طرفداران خیلی برای آن ها در بازی Call of Duty: Vanguard انتظار کشیدند اما مود کمپین در بازی Call of Duty: Vanguard خیلی ساده و ابتدایی به نظر می رسد. با این حال به طور کلی گیم پلی بازی  Call of Duty: Vanguard از ما نمره خوبی خواهد گرفت.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Call of Duty: Vanguard رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Call of Duty: Vanguard را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Call of Duty: Vanguard یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات زیادی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم. مثلا بازی تعداد زیادی سلاح دارد که این سلاح ها اصلا خوب کار نمی کنند و این مسئله چیزی است که ما واقعا از سری بازی های کال آف دیوتی انتظار نداریم و بازی Call of Duty: Vanguard تقریبا اولین بازی ای است که این میزان از ایراد را در گیم پلی اش دارد که حقیقتا قابل قبول نیست. هم چنین گیم پلی کمپین بازی همان طور که در بخش نقد و بررسی گیم پلی به آن اشاره کردیم، خیلی ساده به نظر می رسد و این مدل از گیم پلی کمپین را حتی در بازی های ابتدایی سری بازی های کال آف دیوتی نمی بینیم و به نظر ما بازی Call of Duty: Vanguard باید از این لحاظ بیشتر رویش کار می شد و بازی Call of Duty: Vanguard قیمت خیلی زیادی هم دارد ولی به نظر ما در هر صورت بازی Call of Duty: Vanguard ارزش خرید دارد و نمره خوبی هم به آن می دهیم. شما می توانید بازی Call of Duty: Vanguard را با قیمت حدود شصت دلار خریداری کنید و به طور کلی ما بازی Call of Duty: Vanguard را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Call of Duty: Vanguard برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Call of Duty: Vanguard تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Call of Duty: Vanguard کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Call of Duty: Vanguard

5

مزایا

  • گرافیک شبیه به واقعیت و فوق العاده
  • داستان جدید و خلاقانه
معایب

  • ایرادات جزئی در گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 8
داستان - 10
موسیقی - 10

9.5

User Rating: Be the first one !