خانه / Reviews / نقد و بررسی Tower Of Babel : No Mercy

نقد و بررسی Tower Of Babel : No Mercy

در یک بازی چند نفره دیوانه وار برج ها را بسازید و بشکنید! چه کسی ، به عنوان یک کودک ، از خرد کردن با دقت برج برادر یا خواهرش لذت نبرده است؟ Tower of Babel بازی برج سازی فیزیکی چند نفره است. شما و دوستانتان مجبورید با هم یک برج بسازید. اما مراقب باشید! کسی که باعث سقوط برج بشود ، بازی را می بازد. با احتیاط برج را بسازید و سپس ورد های جادویی را به زبان بیاورید تا دوستانتان حرکت کنند! این بازی مانند Jenga است: هرکسی که برج را بیاندازد ، کسی است که این دور را از دست می دهد و می بازد (حتی اگر شما از نظر امتیازی برنده شوید!) در ادامه با ما همراه باشید تا نقد و بررسی این بازی جذاب را از وبسایت IRG Review از دست ندهید.

انتخاب آسان و سرگرمی بی پایان! در 3 حالت دیوانه وار ، با دوستان یا خانواده خود بازی کنید. همچنین می توانید در مقابل تیم دیگری به صورت آنلاین هم بازی کنید. با بازی های متحدانه و جادوهای ترکیبی ، کنترل آسانی نخواهد بود. Tower of Babel بازی است که دوستی ها را محکم می کند و برج ها را می شکند … یا برعکس!

شما آسمان خراش هایی را می بینید که بلندتر از ساختمان ایالت امپایر در حال اوج گرفتن هستند ، در مدت زمانی کوتاه تر از زمان لازم که شما برای تهیه ی یک ساندویچ مربا صرف می کنید. با توجه به اینکه هر قسمت از ساختمان به طور تصادفی به سمت بالا پرتاب می ‌شود و همه چیز مثل یک کیسه سیب زمینی در حال سقوط است. و هیچ چیز به هم چفت نمی‌ شود ، اما مطمئنم که شرکت‌ های ساختمانی جهان می ‌توانند استفاده هایی برای روش Tower of Babel پیدا کنند.

نکته قابل توجه این است که این بازی هیچ ارتباطی با بازی قبلی Tower of Babel که در Switch eShop منتشر شد و در مورد کوهنوردی برج بوده است ، ندارد. این بازی در واقع شباهت بیش تری به برج ‌های Tricky دارد که در آن بازیکنان بلوک ‌های تتریس مانند را تا جایی که می ‌توانستند بالا می بردند. no mercy – Tower of Babel  بازیکنانی دارد که زمان‌ انتشار بخش ‌هایی از یک آسمان ‌خراش از یک پاندول نوسان دار مشخص می کنند تا به طور کامل بر روی ساختمان ‌های قبلی فرود آیند. فرود بخش های کاملاً مرکزی باعث افزایش امتیاز خواهد شد.

محدوده کمی از گزینه های مختلف گیم پلی وجود دارد ، اما بنظر یکسان هستند. حالت ” Selfish” در مورد برجی است که جلویش صاف است- با حداکثر چهار بازیکن ، یک برج و یک برنده است. شما به سادگی دکمه L یا R را فشار داده تا توانایی خود را در هر بازیکنی که انتخاب می کنید فعال کنید. در حالت Selfish شما و حداکثر سه دوست برای ساخت یک برج با یکدیگر رقابت می کنید. شما هر یک از نوبت ها را می گذارید که بلوک های شخصیت مربوطه را رها کنید ، سعی می کنید آن را کامل کنید ، اما دوستانتان را هم به هم ریخته و آن ها را به عنوان یکی از برج های سقوط کرده تبدیل کنید.

حالت دوم حالت Co-op است که البته چند بازیکن در آن مسئولیت ساخت برج را به اشتراک می گذارند ، اما عواملی در این المان ها نیز وجود دارد – یک باد شدید می تواند به شما کمک کند تا برج شما را به تلو تلو خوردن بیاندازد و هنگامی که آزاد شد ، افتادن مسیر قطعه بعدی را تحت تأثیر قرار دهد. در حالت co-op ، شما از حرکات ویژه خود استفاده نمی کنید. همه شما سعی می کنید به همان هدف برسید ، بنابراین منطقی نیست که هم تیمی هایتان را به هم بریزید. اما در دو حالت دیگر ، هر بار که به یک افت کامل برسید ، توانایی خاصی کسب می کنید. در حالت co-op شما و حداکثر سه نفر دیگر برای ساختن یک برج زیبا به همان اندازه طولانی و هرچه بیش تر می توانید کار کنید! به عنوان مثال: من کاراکتر آقای Z را خیلی بازی کردم و توانایی خاص او این بود که بلوک چرخان بازیکن را ناپدید کند تا وقتی که آن را رها کند.

نکته برجسته این حالت این است که ارتفاع برج شما را ردیابی می کند و در انتها این را در یک صفحه محلی ثبت می کند. آخرین حالت پخش محلی حالت Battle است که دو تیم در دو برج مجزا کار می کنند. هنگامی که یک برج شروع به بالا بردن سرعت خود می کند و دیگری را در گرد و غبار خود  قرار می دهد ، یا وقتی یک بازیکن اشتباه می کند و برج خود را به واژگون می کند ، نبرد تصمیم می گیرد. در حالت Battle شما و حداکثر سه دوست ، تیم ها را انتخاب می کنید و برای ساختن دو برج جداگانه رقابت می کنید. این مانند همکاری مشترک با خودخواهی یا selfish است! اولین تیمی که این برج را سرنگون کند ، از دست خواهد رفت.

نکته جالب دیگر در مورد این بازی موسیقی آن است. یک آهنگ متفاوت برای هر یک از حالت ها وجود دارد، همه ی آن ها جذاب و سرگرم کننده هستند. من به خصوص موسیقی حالت Battle را دوست دارم که این قبیله صداهای مختلفی را می خوانند که واقعاً خون را در رگ های شما به حرکت در می آورد.

ضربه زدن به یک برج که کمی دور تر از شماست باعث می شود که حداقل چند قطعه ی بعدی به تلو تلو خوزردن بیوفتند. بنابراین شما همیشه باید آگاه باشید که دوباره آن را به درستی بر گردانید. اما اگر شما کمی به سمت شروع حرکت کنید ، همان طور که صفحه بالا می‌رود و شاید کمی فراتر از آن بخش ، به نظر می رسد که اشتباه کم تر می شود. به این ترتیب ، به جای نگران بودن در مورد یک برج کامل ، نگران سه بخش خواهید بود.

Tower of Babel – no mercy پیشنهاد آنلاین زیادی ندارد و در ابتدای بازی یافتن یک بازیکن آنلاین ممکن است مثل یافتن سوزن در انبار کاه باشد و این شرم آور است. علاوه بر این Tower of Babel – no mercy یک بازی مناسب برای مهمانی سرگرم کننده با دوستان در مدتی کوتاه است ، اما بعد از آن همه چیز بسیار تکراری می شود. با توجه به کمی تغییر در حالت های مختلف ، به احتمال زیاد شما این بازی را به مدت طولانی بازی نمی کنید.

5

5

مزایا

  • برای بازی با جمع عالی است
  • بازی آنلاین دارد
  • هیجان انگیز است
  • موسیقی عالی
معایب

  • گرافیک پایین

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
داستان - 8
گیم پلی - 8
موسیقی - 8.5

7.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …