خانه / Reviews / نقد و بررسی Wanderlust: Travel Stories

نقد و بررسی Wanderlust: Travel Stories

Wanderlust: Travel Stories یک پرنده غیرمعمول است. البته این بازی به صورتی است که ممکن است برای بعضی افراد بازی ای خسته کننده به حساب می آید. همه مسافرت می کنند این یک واقعیت زندگی در این بازی است شما به مغازه ها سفر می کنید، به محل کار سفر می کنید، برای دیدن دوستان و خانواده سفر می کنید و اگر شرایط شما اجازه بدهد یا خواستار آن باشد، به مکان هایی دور از خانه سفر خواهید کرد. مسافرت در شرایط انسانی به یک موضوع اساسی تبدیل شده است. این به طبیعت ما کمک می کند تا اکتشاف خودش را ادامه بدهد، اما سفر به ندرت موضوع اصلی یک بازی است.

Wanderlust: Travel Stories یک بازی است که در آن مقصد مهم نیست بلکه سفر مهم است. در Rapa Nui (جزیره عید پاک) داستان بازی شروع می شود، جایی که پنج مسافر در هنگام کاوش در جزیره معروف، برای تبادل داستان در مورد سفرهایشان گرد هم می آیند. هر یک از اعضای گروه، نقاط مختلف جهان را دیده اند و به دلیل تجربیات زندگی خود نظر خود را در مورد آنچه تجربه می کنند، دارند. تومک کسی است که زندگی خود را با اضطراب سپری کرده است، هنریت دختری، که آرزو می کند به دریا برود، پدرش هنری، که به عنوان یک عکاس معروف سفر می کند، مارتین در مد لباس، و خبرنگار پرتغالی آدیتا، که قلب او واقعاً در آفریقا است.

هر داستان متفاوت است و با مضامین مختلف از اندوه ، به چالش کشیدن ناشناخته ها ، عشق ، خانواده ، درگیری و معنویت می پردازد. نحوه نمایش داستان به اقدامات بازیکن بستگی دارد. در طول هر سفر ، شما باید سلامت روان و جسمی شخصیت ها را با انتخاب هایی که بر میزان استرس و خستگی آن ها تأثیر می گذارد مدیریت کنید. به طور مشابه در برخی از سناریوها ، بودجه ای برای هزینه کردن چیزهای مختلفی از غذا گرفته تا لباس ، گزینه های سفر تا اقامت اختصاص می یابد.

در ابتدا باید برای خرج پول احتیاط کنید ، اما به نظر می رسد در هر شرایطی بودجه بیش از حد کافی است و با ادامه نگرانی کم تر می شود. هیچ فشاری به سمت مدیریت پول وجود ندارد و شاید همین مسئله ای برای خودش باشد. Wanderlust: Travel Stories بسیار بیش تر از یک بازی رمان تعاملی است. داستان های هر شخصیت برای مدت زمان های مختلفی دوام دارد، از 2 تا 3 ساعت متغییر است. وقت خود را صرف خواندن یا انتخاب یک مقصد بر روی نقشه خواهید کرد. در این حالت ، خوب است زیرا داستان ها به خوبی با شخصیت های گرد هم نوشته شده اند. مطمئناً ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که شخصیتی را که می خوانید دوست ندارید ، اما داستان های مختلف شخصیت های مختلفی را روایت کرده اند که می توانند از دیدگاه های مختلفی در سفر استفاده کنند.

Wanderlust: Stories Travel شما را به سمت زندگی شخصیت ها سوق می دهد ضمن اینکه در بخشی از چگونگی ارائه ی این داستان به شما ، از این تمایل به اکتشاف تشکر خواهید کرد. هر صحنه دارای تصویری در پس زمینه است که تعداد زیادی از این تصاویر از سفرهای خود اعضای تیم توسعه است. این واقعاً در تنظیم صحنه کمک می کند تا تصور کنید که چه چیزی در اطراف آن تصاویر اتفاق می افتد ، که فقط با موسیقی و صداهایی که با کلمات روی صفحه مخلوط می شوند باعث می شوند تا یک مکان واقعی را به شما ارائه کند. صدای بازار و هجوم مردم در این بازی شگفت آور است.

Wanderlust: Travel Stories یک تجربه متفاوت از بازی ویدیویی برای شما است که باید برای هرکسی که یک مسافر مشتاق است یا می خواهد بخش هایی از ناشناخته های جهان را از خانه خودش کشف کند ، مناسب است. داستان ها جذاب که ارائه شده اند و تأثیر کافی بر من دارند تا بتوانم برای سفر های آینده ام برنامه ریزی کنم. ممکن است همین تأثیر را روی شما هم بگذارد.

5

5

مزایا

  • مناطق زیبا و طراحی طبیعی سفر ها
  • صدای فوق العاده و طبیعی
معایب

  • عکس های پس زمینه گاها فضا را غیر طبیعی می کنند
  • ابتدای بازی شاید کمی کسل کننده باشد

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
داستان - 9.5
گیم پلی - 7
موسیقی - 8

7.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …