خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Total Arcade Racing

نقد و بررسی بازی Total Arcade Racing

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Total Arcade Racing می باشد که یک بازی اکشن، آرکید و مسابقه ای می باشد. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

همان طور که احتمالا حدس زده اید، این بازی هم مانند اکثر بازی های آرکید موجود در بازار داستان خاصی ندارد و در کل صرفا حول محور مسابقه دادن می چرخد. به نظر ما موضوع کلی این بازی خوب پیاده سازی شده ولی چون هیچ خط داستانی مشخصی در آن نمی بینیم، نمره متوسطی به این بخش می دهیم.

گرافیک بازی در نگاه اول جالب به نظر می رسد مخصوصا این که بازی حدود شانزده زمین مسابقه مختلف دارد. اما مشکل اصلی این جاست که این بازی در عین حال که به بازیکن قابلیت بازی هشت نفره ارائه می دهد، فقط شش نوع ماشین مختلف دارد. این یعنی که اگر شما بخواهید با حدود هشت نفر بازی کنید، بعضی از ماشین هایتان تکراری می شوند و از آن جایی که بازی روی یک صفحه نمایش اجرا می شود، این مسئله واقعا گیج کننده خواهد بود. در کل می توان گفت که ما نمره خیلی خوبی به گرافیک بازی نمی دهیم. موسیقی بازی برخلاف گرافیک آن کاملا مناسب فضای بازی می باشد و به طور کلی می توان گفت که این بازی با این که صداگذاری ندارد – چون هیچ دیالوگ خاصی هم ندارد – اما جلوه های صوتی و ساندترک بسیار جذابی دارد و این مسئله باعث می شود ما نمره خیلی بالایی به موسیقی بازی امروزمان بدهیم.

گیم پلی بازی واقعا عالی پیاده سازی شده و همان طور که تبلیغات آن قول می دهند، یک تجربه آرکید را به شما ارائه خواهد داد. البته اگر بازی های آرکید زیادی بازی کرده باشید احتمالا می دانید که این بازی ها به علت قدیمی بودن خیلی باگ دارند و خب با این که بازی امروز ما قدیمی نیست و قرار است از لحاظ فنی قوی باشد، متاسفانه پر از باگ و ایراد فنی است و این مسئله اندکی از نمره ما به این بخش کم می کند.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Total Arcade Racing رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Total Arcade Racing یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم و حقیقتا این ایرادات جزئی با این که در ظاهر خیلی کوچک به نظر می رسند، حقیقتا بازی را ضعیف جلوه می دهند و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما به شما پیشنهاد نمی کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا ایرادات زیادی در گیم پلی دارد و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه نمی کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Total Arcade Racing

5

مزایا

  • موسیقی جذاب
معایب

  • باگ های فراوان
  • نداشتن داستان مشخص
  • ایرادات جزئی در گرافیک

0

0

0

0

0

گرافیک - 5
گیم پلی - 7
داستان - 3.5
موسیقی - 10

6.4

User Rating: Be the first one !