خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Sally Face

نقد و بررسی بازی Sally Face

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Sally Face می باشد که یک بازی نه چندان جدید ولی جذاب و خاطره انگیز است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

داستان کلی بازی تم ترسناک و وحشت انگیزی دارد و به طور کلی شما داستان یک پسر بچه نوجوان را دنبال می کنید که گذشته بسیار وحشتناکی داشته و در حال حاضر هم اتفاقات بد و تاسف بار دیگری برایش اتفاق خواهد افتاد. بازی شخصیت پردازی قوی ای دارد و در کل به نظر ما توسعه قوی و حرفه ای هم داشته است. ما به داستان این بازی نمره خوبی می دهیم و فکر می کنیم که شما از آن لذت خواهید برد.

گرافیک بازی یکی از قوی ترین بخش های آن است و جدا از استایل طراحی زیبا، موارد دیگری مانند رنگ بندی و نورپردازی بازی همه در جهت توسعه داستان عمل می کنند و به همین دلیل هم گرافیک بازی از ما نمره بالایی خواهد گرفت. موسیقی بازی ساندترک فوق العاده ای دارد و جدای از آن، جلوه های صوتی با کیفیتی هم در بازی به گوش می رسند که همه این موارد قطعا از ما نمره خوبی برای موسیقی بازی می گیرد.

گیم پلی این بازی با این که در ابتدا اندکی کند و غیر پویا به نظر می رسد، اما در کل سیستم و ساختار پایه جالبی دارد و یک سری ایرادات فنی بازی هم صرفا مربوط به زمان ساخت بازی و نبود تکنولوژی لازم برای درست کردن این ایرادات می باشد. ما فکر می کنیم شما علی رغم وجود این همه ایراد فنی، می توانید از گیم پلی بازی لذت ببرید و ما هم نمره خیلی پایینی به این بخش از بازی نخواهیم داد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Sally Face رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Sally Face یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی هم حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت قدیمی بودن بازی خیلی سمت آن جذب نشوید و فکر کنید که ممکن است بخش های آنلاین بازی طرفداران زیادی نداشته باشند اما ما به شما اطمینان می دهیم که این طور نیست. بازی Sally Face در وب سایت استیم با قیمت حدود سه دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است. این بازی همچنین بیش از سی عدد دست اورد استیم هم دارد که یک ویژگی خوب اضافه برای خریدن بازی هستند و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Sally Face

5

مزایا

  • داستان زیبا با شخصیت پردازی قوی
  • گرافیک جذاب و حرفه ای
معایب

  • ایرادات فنی زیاد در گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 6
داستان - 10
موسیقی - 10

9

User Rating: Be the first one !