خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Skate City

نقد و بررسی بازی Skate City

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Skate City می باشد که یک بازی ورزشی و جذاب می باشد. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

برخلاف اکثر بازی های ورزشی ای که تا الان به آن ها برخورده اید، این بازی به طرز فوق العاده جذابی اسکیت سواری را به مخاطب ارائه می دهد که کاملا با بازی های کلاسیک این ژانر تفاوت دارد و حقیقتا این نوآوری در موضوع اصلی بازی در کنار توسعه یک خط داستانی نه چندان عمیق ولی قوی در کنار هدف اصلی بازی که اسکیت سواری و مسابقه دادن و یا حتی یاد گرفتن حرکات نمایشی روی اسکیت برد است باعث می شود که ما نمره خیلی خوبی به داستان بازی امروزمان بدهیم.

گرافیک بازی حال و هوای زیبا و رویایی جالبی دارد که این مسئله بیشتر به نورپردازی حرفه ای صحنه های بازی بر میگردد. هم چنین بازی در انتخاب اسکیت ها هم به شما قابلیت های شخصی سازی زیادی می دهد و جدای از نورپردازی حرفه ای، بازی ترکیب رنگی بسیار جالبی هم دارد که در کل باعث شده صحنه های بازی حس خاص و خوبی به مخاطب القا کنند و با توجه به نکاتی که عرض کردیم این بخش از بازی هم در کل از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی بازی جلوه های صوتی بسیار جذابی دارد. هم چنین ساندترک بازی هم کاملا با فضای آن سازگار است و ما فکر می کنیم که نبود صداگذاری در این بازی ممکن است خیلی نقطه ضعف مهمی نباشد و شاید حتی یک نقطه ضعف نباشد و علت این مسئله هم صرفا روند خاص خط داستانی بازی می باشد که هرگونه نیاز را به صداگذاری از بین برده است.

گیم پلی بازی بخش های مختلف و زیادی دارد ولی همه این بخش ها زیر مجموعه اسکیت سواری و آموزش این ورزش هستند. بخش زیادی از بازی صرف یادگیری حرکات نمایشی روی اسکیت برد می شود که به نظر ما یک ویژگی جالب است و در اکثر بازی های ژانر خودش دیده نمی شود. سیستم کلی گیم پلی جذاب و دوست داشتنی می باشد و هم چنین باید گفت که بازی از لحاظ فنی هم بسیار قوی است و در کل این بخش از بازی لیاقت یک نمره خوب از طرف ما را دارد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Skate City رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Skate City یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی هم حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت  بازی Skate City در وب سایت استیم با قیمت حدود پانزده دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است. این بازی همچنین حدود ده عدد دست اورد استیم هم دارد که یک ویژگی خوب اضافه برای خریدن بازی هستند و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Skate City

5

مزایا

  • نگاهی تازه به ژانر ورزشی در داستان و موضوع کلی بازی
  • گرافیک جذاب و خیره کننده
  • گیم پلی بدون ایراد و حرفه ای
معایب

  • ندارد!

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 10
موسیقی - 10

10

User Rating: Be the first one !