خانه / Reviews / نقد و بررسی Top Speed: Drag & Fast Racing

نقد و بررسی Top Speed: Drag & Fast Racing

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و همیشگی وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و دوست داشتنی Top Speed: Drag & Fast Racing در خدمت شما عزیزان و همراهان عزیز هستیم .

این بازی در تاریخ  ۲۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۵ به دست شرکت T Bull ساخته و منتشر شد. این بازی از دسته بازی هایی است که بر روی گوشی های موبایل بازی می شود و هم اکنون بر روی پلتفرم PC و سیستم عامل های Android و MAC OS و IOS در دسترس و قابل دانلود است. خیلی از گیمر ها بازی های سری Need for speed را بازی کرده اند بازی هایی به قول معروف ماشینی که و ریسینگ که طرفدار های زیادی دارند د ابتدا بگویم که ممکن است این بازی به اندازه ی Need for speed قوی نباشد اما به نظرم بسیار سرگرم کننده و خوب بود.

خب برای دوستانی که در بازی به تنوع و مدل ماشین ها در بازی اهمیت می دهند باید بگویم که این بازی دارای 69 مدل متفاوت از مدل های مختلف است که می توانید از هر برندی که دوست داشته باشید ماشین مورد نظرتان را انتخاب کنید ، بازی داستان به خصوص ندارد و بازی حول محور گیم پلی برنامه ریزی شده است. در بازی 5 منطقه ی مختلف وجود دارد که مسابقاتی در آن برگذار می شود و شما با پیش روی در بازی این مراحل را به ترتیب باز می کنید . هم چنین ازی ها دارای طیف گسترده ای از قسمت های برروز رسانی برای ماشین ها است شما می توانید ماشین خودتان را ارتقا دهید ، رنگ آن را عوض کنید و ماشین سفارشی خودتان را درست کنید .

تمامی به روز رسانی بازی با پول هایی که در طول مسابقات در بازی به دست می آورید امکان پذیر است ، ممکن است که فکر کنید پولی که از این مسابقات به دست می آورید کم است و کافی نیست اما خوش بختانه مسابقات زیادی در بازی وجود دارد هم چنین تمامی آپشن ها در بازی بسیار ارزان و خوب هستند و شما با پشت سرگذاشتن چندین مرحله می توانید ماشینی بسیار خوب و سریع را به صورت سفارشی برای خودتان درست کنید و با آن در تمامی مسابقات پیروز شوید ، البته تمامی مسابقات در بازی لول بندی شده اند و شما با یک ماشین تا سطح مشخصی می توانید ادامه دهید و از یک جایی به بعد باید ماشینتان را عوض کنید.

هنگامی که شما برای اولین بار وارد بازی می شوید مسابقاتی وجود دارد که بیشتر وجه ی آموزشی دارد و در این قسمت از بازی به شما آموزش داده می شود که در طول بازی باید چه کار هایی انجام دهید ، این قسمت از بازی (قسمت آموزشی) ممکن است کمی خسته کننده به نظر بیاید اما این اطمینان را به شما می دهم که پس از گذشتن چندین مرحله آموزشی بازی بسیار شما را سرگرم می کند. هم چنین با دست یافتن به ویزگی های جدید و لول های بالا تر نیز قسمت های آموزشی مربوط با آن نیز برای شما ارائه می شود

در بازی جزئیات زیادی برای ماشین ها وجود دارد مانند اگزوز ، موتور ، نیتروژن ، چراغ های ماشین ، گیر بوکس ، تنظیم شاسی ، تعویض رینگ و لاستیک که بسیار از آن ها لذت بردم و از هزینه کردن برای ماشینم لذت می بردم . گرافیک بازی برای یک بازی که بیشتر بر روی گوشی موبایل بازی میشود بسیار خوب بود ، طراحی صحنه های بازی زیبا بودند ، اکثر مراحل بازی در شب اتفاق می افتد به این دلیل نور پردازی که در بازی وجود دارد بیشتر به حالت چراغ های خیابان است ، در طراحی ماشین ها سعی شده است که دقیق و خوب عمل کنند که می توان گفت بسیار موفق بوده اند ، موسیقی بازی با این که کمی تکراری به نظر مرسد اما سعی داشته اند از تمامی سبک های موسیقی استفاده کنند ، موسیقی بازی هم خوانی خوبی با تصاویر و فضای بازی دارد.

ممنون که در این نقد و بررسی همراه ما بودید.

5

5

مزایا

  • مسابقات هیجان انگیز هستند
  • گرافیک خوب است
  • جزئیات زیاد برای سفارشی سازی
معایب

  • ایرادات کنترلی در بازی
  • قسمت های آموزشی خسته کننده است
  • موسیقی تکراری

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 1
موسیقی - 6

5.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories

با سلام، امروز با نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories ساخته شده توسط …