خانه / Reviews / نقد و بررسی Never Breakup

نقد و بررسی Never Breakup

سلام به تمامی دوستان و همراهان گیم دوست وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و دوست داشتنی Never Breakup در خدمت شما و دوستان و همراهان عزیز هستیم پس در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید تا ببینیم این بازی چگونه است.

این بازی در تاریخ 27 سپتامبر 2018 به دست شرکت isvr ساخته و برنامه نویسی شد و سپس توسط شرکت های isvr و indienova منتشر و وارد بازار شد ، این بازی جذاب هم اکنون برای پلتفرم های Nintendo switch و PC در دسترس و قابل خریداری است. داستان بازی چنان ساده و بی آرایش و فاقد خط است که می توانیم بگوییم این بازی داستان قویی ندارد و همه چیز حول محور گیم پلی بازی بنا شده است ، بازی یک داستان کلی دارد که شما در اصل یک نوع حیوان هستید که کروی و گرد هستید که با طنابی به یکی شبیه به خودتان متصل هستید!

این به این معنا است که شما ارطبات بسیار نزدیکی با دوست و یا هم نوع خودتان دارید که در طول بازی به گونه ای هم زمان تلاش می کنید هم رسمان این طناب را پاره کنید و هم ارتباط و دوستیتان را حفظ کنید ممکن است کمی عجیب به نظر برسد اما باید بگویم این دو مورد به صورت هم زمان گیم پلی را بسیار سرگرم کننده و جذاب می کند. در طول گیم پلی شما در مراحلی قرار می گیرید که موانع زیاد و مرگ بازی بر سر راه شما وجود دارد و شما باید سعی کنید هم جان خود و هم جان هم نوعتان را نجات دهید ، در اصل اگر بخواهم دقیق بگویم شما در بازی به جای دو نفر هم زمان بازی خواهید کرد که بازی را بسیار چالش برانگیز و جذاب می کند .

شما در طول بازی چندین ویژگی دارند که بر حسب شرایطی که در آن قرار دارید میتوانید از آن ها استفاده کنید ، مثلا خیلی راحت بر سطحی که قرار دارید لیز بخورید ، به سطحی که روی آن قرار دارید بچسبید ، جعبه ها را چنگ بزنید و بشکنید اما جالب تربن چیزی که در بازی وجود داشت و از آن بسیار تعجب کردم و به نظرم بی رحمانه و تا حدی چندش به نظر رسید این بود که شما میتوانید در طول بازی دوستتان که با طنابی به شما وصل است را بخورید و به سمت دشمنانتان تف و یا به عبارتی پرتاب کنید.(از دوستتان به عنوان یک اسلحه استفاده کنید!) در بازی معما هایی وجود دارد که بسیار ساده هستند و به صورتی طراحی شده اند که شما با پیدا کردن یک دکمه دری را باز و یا بسته می کنید و از آن رد می شوید.

به غیر از حالت معما در بازی ، بازی حالت پلتفرمینگی دارد که در آن باید بر روی سکو وسطح هایی که دائما در حال حرکت هستند و معمولا سرعت زیادی هم دارند حرکت نید و بازی را باید به گونه ای کنترل کنید تا برای دوستتان مشکلی پیش نیاید و به خطر نیوفتد چرا که شما به یک دیگر متصل هستید و اگر مشکلی برای او پیش آید شما هم دچار مشکل خواهید شد و جانتان به خطر می افتد ، شما در این قسمت ها در بازی می توانید پرش کنید چیزی که من متوجه آن نشدم این بود که ما دقیقا از چه چیزی و چه کسی فرار می کردیم؟ در طول راه موانع مرگ بازی مثل تیغ ها وجود دارند که شما با برخورد با آن ها می میرید و دوست شما به همراه شما کشیده می شود و او هم می میرد و چیز زیبایی که وجود داشت این بود که این دو موجود گرد به ارواحی بسیار با مزه تبدیل می شوند و به قسمتی که بازی را باید مجددا شروع کنید باز می گردند.

شاید فکر کنید که در بازی چگونه باید هر دو موجود را با یک دیگر کنترل کنید ، در بازی شما با فشار دادن دکمه ای بین دو شخصیت جا به جا شوید و به جای هر کدام بازی کنید . دو کلکسیون اصلی وجود دارد: سکه و کاسه رشته فرنگی. در هر سطح یک کاسه نودل وجود دارد و از آنها برای باز کردن بازی های کوچک برای بازی با حداکثر چهار نفر استفاده می شود. سکه ها در سراسر سطح پراکنده هستند ، و انگیزه‌ای برای گرفتن همه آنها وجود ندارد. تمام سکه های جمع آوری شده شما جمع شده است و می توانید 150 دستگاه در ماشین gachapon خرج کنید تا شخصیت های جدیدی را برای بازی و یا لوازم جانبی تهیه کنید تا شخصیت خود را که خیلی کوچک است را قابل دیدن کنید. و این به این معنی است که سکه ها در بازی معنای چندانی ندارند و شما در طول بازی م یتوانید بدون آن ها هم دامه دهید.

گرافیک بازی به گونه ی انیمیشنی و بسیار رنگارنگ ساخته و طراحی شده است که این مورد بیشتر باعث می شود که از دیدن تصاویر لذت ببرید هم چنین بازی بیشتر به صورت دانای کل بالا به پایین برگذار می شود و شما در طول بازی بر همه چیز مسلط هستی. موسیقی بازی بسیار تکراری و خسته کننده است و قسم می خورم که بیشتر از 10 دقیقه نمی توان به آن گوش داد و شما را خسته می کند.

ممنون که در این نقد و بررسی با ما همراه بودید.

5

5

مزایا

  • معما ها جالب و دوست داشتنی هستند
  • شخصیت ها بسیار با مزه طراحی شده اند
معایب

  • گاهی بازی خسته کننده می شود
  • موسیقی بسیار تکراری است

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
گیم پلی - 6.5
داستان - 4
موسیقی - 2

4.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Under the Jolly Roger

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت IRG Review امروز …