خانه / Reviews / نقد و بررسی Tools Up

نقد و بررسی Tools Up

با سلام و خسته نباشید خدمت همراهان همیشگی تیم IRG Review بار دیگر با مجومعه سری نقدها و بررسی ها با شما هستیم. این بار با نقد و بررسی بازی Tools Up به سراغ شما آمده ایم. امیدواریم که تا به انتهای این نقد و بررسی با ما همراه باشید. این بازی برای پلتفرم های ایکس باکس و پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی به بازار جهانی عرضه شده است.

این بازی یک بازی در ژانر ساخت و ساز می باشد که بازی بسیار خوش ساختی بوده است و توانسته است توجه بسیاری از مخاطبان و منتقدان صنعت گیم را به خود جلب کند و نقدهای مثبت و خوبی از طرف بازیکنان و هم چنین طرفداران این ژانر کسب نماید. در ادامه به بررسی بیشتر آن خواهیم گرداخت. با ما همراه باشید.

این بازی همانطور که اشاره شد در ژانر ساخت و ساز می باشد که شما می توانید بین کارکترهایی که وجود دارند در بازی فردی را انتخاب کرده و در نقش آن به ساخت و ساز منازل و خونه های و بناهایی که در مراحل مختلف بازی به شما به عنوان ماموریت داده می شود بپردازید.

هم چنین در بازی امکان اینکه علاوه بر حالت یک نفره بر روی حالت چند نفره نیز بازی کنید وجود دارد. می توانید با دوستانتان در جایی جمع شوید و به بازی این بازی لذت بخش بپردازید و خانه ها و بناهای خود را بسازید و بتوانید امتیاز کسب کنید تا بتوانید قدرت های شخصیت خود را ارتقاء دهید و امکانات بیشتری را در بازی تجربه کنید.

گرافیک بازی بصورت بسیار خوبی طراحی شده است و از تنوع و هم چنین چشم نوازی خاصی برخوردار است که لذت انجام این بازی را چند برابر کرده است برای مخاطبان و بازیکنانی که به بازی Tools Up در کنسول های رایانه ای خودشان می پردازند و حتما از تنوع گرافیکی بالا و کیفیت خوب این بازی خوشحال خواهند شد.

داستان بازی همانطور که پیش تر در بالا اشاره شد به این صورت است که شما در بازی کارکترهایی وجود دارند که می توانید آن ها را انتخاب کنید و در نقش آن ها به انجام بازی و مراحل مختلف آن بپردازید. هم چنین در بازی مراحل بسیاری وجود دارد که می توانید از انجام آن ها لذت ببرید. انواع بناهای ساختمانی را می توانید بسازید و یا تعمیر کرده و حتی تغییر دکوراسیون دهید.

البته همه چیز در این ها خلاصه نمی شود و مراحل بازی Tools Up دارای تنوع بسیاری می باشند و هم چنین آن قدر ها هم که شاید در نگاه اول بنظر می رسد ساده نباشد و حتی در برخی مراحل سخت و حل ناشدنی هم باشد. در بازی و در هر مرحله نقشه کاری که باید انجام دهید در جایی از نقشه ی بازی پنهان است که باید آن را بیابید تا بتوانید آن مرحله را با موفقیت طی کنید.

همانطور که بالاتر ذکر شد در Tools Up شما باید نقشه هایی را که در هر مرحله در جایی از مکان بازی پنهان است را بیابید که گاهی این امر می تواند بسیار سخت هم باشد، چرا که در بازی طراحان این نقشه ها را بصورت هوشمندانه ای در نقاط مختلف آن بنای ساختمانی خاص پنهان کرده اند و حتی گاهی ممکن است که چند نقشه وجود داشته باشد که در این صورت باید نقشه ی درست را با توجه به درخواست آن مرحله بازی حدس بزنید.

هم چنین انجام خود مراحل نیز به خودی خود چندان ساده نمی باشد در بازی و در اتاق های مختلف گاهی زمستان است و گاهی باران می بارد و گاهی یخبندان و حتی طوفان در اتاق های بازی و سالن ها جیان دارد که باعث می شود پیش بردن مراحل بازی و ساخت و ساز خانه برای بازیکن دشوار تر شود.

دیالوگ های بازی رهگشا هستند و شما را در یافتن نقشه ها و امتیازات و سکه ها و پول هایی که در بازی وجود دارد شما را در یافتن آنها بسیار یاری خواهند کرد به حدی که می توانید تا حد زیادی روی آن ها حساب کنید ولی باید با دقت گوش دهید و از دانش زبان انگلیسی نسبتا خوبی هم بهره مند باشید.

بازی Tools Up یک بازی جذاب و با طراحی گرافیک خوب می باشد که اوقات خوشی را برای شما و دوستانتان اگر در حالت چند نفره به انجام آن بپردازید در بر خواهد داشت. گرافیک بازی بصورت بسیار خوبی طراحی شده است و از تنوع و هم چنین چشم نوازی خاصی برخوردار است که لذت انجام این بازی را چند برابر کرده است. جذابیت های زیادی در بازی وجود دارد که می توانید به کشف آن ها بپپردازید.

5

5

مزایا

  • گرافیک جذاب
  • موسیقی خوب
  • مراحل متنوع
معایب

  • عدم وجود ساختار داستانی
  • باگ های جزئی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 7.5

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Highrise Heroes: Word Challenge

سلام به تمامب همراهان و دوستان خوب وب سایت IRG Review ، امروز با شما …