خانه / Reviews / نقد و بررسی Everreach: Project Eden

نقد و بررسی Everreach: Project Eden

با سلام و خسته نباشید خدمت همراهان همیشگی تیم IRG Review بار دیگر با مجومعه سری نقدها و بررسی ها با شما هستیم. این بار با نقد و بررسی بازی Everreach: Project Eden به سراغ شما آمده ایم. امیدواریم که تا به انتهای این نقد و بررسی با ما همراه باشید. این بازی برای پلتفرم های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی به بازار جهانی عرضه شده است.

این بازی همانطور که از تریلر آن مشخص شده است در ژانر علمی تخیلی و اکشن فضایی طراحی و توسعه داده شده است. که این ژانر طرفداران و مخاطبان خاص خودش را دارد و معمولا دارای ایده های جذاب و گرافیک تاثیرگذاری هستند این سری از بازی های دنیای بازی سازی هستند.

همانطور که پیش تر و در بالا ذکر شد Everreach: Project Eden دارای گرافیک بسیار جذاب و خوب و هم چنین طراحی بصری چشم نوازی می باشد که قطعا شما را اقناع خواهد کرد و بعنوان یک بازیکن مبتدی و یا حرفه ای حتی از این بازی لذت کافی را خواهید برد. و از آن لذت می برید.

Everreach: Project Eden یک بازی شوتر علمی تخیلی می باشد که توانسته است نقدهای مثبت و منفی طرفداران این سری از ژانرهای بازی و حتی کل بازیکنان دنیای گیم بطور کل را به خود جلب نماید. البته اکثر نقدهای مثبت نشان داده است که این بازی توانسته است برای مخاطبان جذاب جلوه کند.

داستان بازی Everreach: Project Edenبه این صورت است که حیات در کره ی زمین نابود شده است و شما باید سیاره ای یافته اید که تمامی امکانات زیست بشری را در خود فراهم دارد و بنابراین شما در نقش یک گروه اکتشافی و سرباز به آن جا سفر می کنید تا از نزدیک امکانات آن را بسنجید و ببینید آیا واقعا قابل زیست هست یا خیر.

بازی از آنجایی شروع می شود که می فهمید شما در این سیاره ی زیبا تنها نیستید و موجودات بومی آن سیاره شما را چشم به راه نشسته اند تا بیایید و حسابی هم مسلح و آماده هستند اما از آنجایی که چاره ای ندارید و باید حیات را نجات دهید، مجبورید به این جنگ تمام عیار با دشمن تن در بدهید و آن ها را نابود سازید تا ادامه ی حیات انسان از بین نرود و ادامه داشته باشد.

همانطور که شاید در آغاز به ذهن برخی از شما خطور کرده باشد نام این بازی Everreach: Project Eden، به معنی عدن می باشد که همان بهشت برین انسان می باشد و بازی در واقع به این موضوع پرداخته است که انسان ها خودشان مجبور شده اند بهشت عدن ابدی خودشان را در دنیا بیابند تا رستگار شوند و از مرگ حتمی پس از نابودی زمین نجات بیابند.

گرافیک بازی موفق عمل کرده است و توانسته است نظر بازیکنان را بخود جلب کند. در نقشه ی بازی بسیاری مناطق بکر با طراحی گرافیکی بی نظیر و چشم نواز وجود دارد که کشف آن ها می تواند برای بسیاری بسیار لذت بخش و جالب باشد که همین امر بر جذابیت بازی افزوده است.

شخصیت پردازی بازی از طرفی ضعیف عمل کرده است و شما را تا حد زیادی ناامید کرده است علاوه بر اینکه در بازی چندان تنوع اسلحه ها و سلاح های مختلف وجود ندارد که این امر یک نکته ی منفی برای بازی ای در این ژانر که علمی تخیلی می باشد هست که بسیار دور از انتظار بوده است برای این بازی. و هم این امر از نکات منفی بازی محسوب می شود.

معمولا بازی های این ژانر دارای اسلحه های شگفت انگیز و حتی در بسیاری مواقع پیشرو و جلو تر از زمانه ی خود است، اما در کمال تعجب Everreach: Project Eden دارای اسلحه های نه چندان متنوع و نه چندان جدیدی است که از یک بازی با این داستان که داستان آن در چندین دهه ی آینده کره ی زمین اتفاق می افتد بسیار عجیب است.

Everreach: Project Eden ک بازی شوتر علمی تخیلی می باشد که توانسته است نقدهای مثبت و منفی طرفداران این سری از ژانرهای بازی و حتی کل بازیکنان دنیای گیم بطور کل را به خود جلب نماید. البته اکثر نقدهای مثبت نشان داده است که این بازی توانسته است برای مخاطبان جذاب جلوه کند. شخصیت پردازی بازی از طرفی ضعیف عمل کرده است و شما را تا حد زیادی ناامید کرده است علاوه بر اینکه در بازی چندان تنوع اسلحه ها و سلاح های مختلف وجود ندارد

5

5

مزایا

  • گرافیک جذاب
  • داستان جالب
  • ایده ی ابتدایی جذاب
معایب

  • شخصیت پردازی
  • تنوع محدود سلاح ها

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 8.5
داستان - 8
موسیقی - 7.5

8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی SuperEpic: The Entertainment War

با سلام و خسته نباشید خدمت همراهان همیشگی وبسایت IRG Review بار دیگر با مجموعه …