خانه / Reviews / نقد و بررسی Farabel

نقد و بررسی Farabel

بار دیگر با سری نقد و بررسی های سایت IRG Review در خدمت شما هستیم. امروز به نقد و بررسی بازی Farabel می پردازیم. این بازی برای سیستم های اندرویدی و IOS و هم چنین نینتندو سوئیچ عرضه شده است. در ادامه با بررسی این بازی تا به انتها با ما همراه باشید.

این بازی از آنجایی که برای پلتفرم های موبایلی بیشتر طراحی و توسعه داده شده است دارای حجم کم و در نتیجه طراحی گرافیکی نه چندان خوب است. البته گرافیک بازی بخوبی عمل کرده است و موفق بوده است اما می شد که از آن انتظار بیش تری هم داشت و بهتر طراحی و توسعه داده می شد.

داستان بازی به این صورت است که شما در نقش یک قهرمان افسانه ای و از دوران اوج قهرمانی وی شروع به بازی می نمایید و همین طور به گذشته می آیید. بازی دارای ایده ی بسیار جالب ابتدایی است که می تواند برای خیلی از افراد جالب و جذاب باشد و آن ها را مدت ها در طی بازی سرگرم نگه دارد.

همانطور که پیش تر ذکر شد شما در Farabel در نقش یک قهرمان افسانه ای و از دوران اوج قهرمانی وی شروع به بازی می نمایید و همین طور به گذشته می رویید، هیمن طور است اما داستان فقط به اینجا ختم نمی شود شما با هرچه پیش تر رفتن در گذشته ضعیف و ضعیف تر می شوید پس باید انرژی خود را بهینه هزینه نمایید.

بازی در ژانر استراتژیک و جنگی توسعه داده شده است اما امکان بازی در هر دو حالت وجود دارد یعنی هم می تواندی بطور رو در رو با دشمنان مواجه شوید و هم چنین اینکه بطور اتوماتیک و با لشگریان خود با دشمن مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید و بتوانید تا به انتهای بازی زنده بمانید.

همانطور که پیش تر ذکر شد شما در Farabel در نقش یک قهرمان افسانه ای و از دوران اوج قهرمانی وی شروع به بازی می نمایید و همین طور به گذشته می رویید، هیمن طور است اما داستان فقط به اینجا ختم نمی شود شما با هرچه پیش تر رفتن در گذشته ضعیف و ضعیف تر می شوید پس باید انرژی خود را بهینه هزینه نمایید.

موسیقی بازی چندان سخنی برای گفتن نداردو چندان موفق عمل نکرده است و این پتانسیل را ندارد که شما را بطور کامل قانع نماید و به شما آن لذتی را که شاسیته است به شما آن لذتی را شایسته است عطا نماید و به شما این لذت را بدهد تا بازی را تا به انتها با لذت انجام دهید.

بنابر تمام آنچه در بالا از نحوه ی بازی کردن و جان به در بردن و زنده ماندن تا به انتهای بازی ذکر شد و هم چنین با قدرت تفکر و هوش استراتژیک خود شما باید با بهره گیری از مهارت های تصمیم گیری و استراتژیک خود، تمام تلاش خود را معطوف بدارید تا در این راه یعنی پیروزی بر دشمنان و زنده ماندن تا به انتهای بازی پیروز و سربلند بشوید.

همانطور که پیش تر و در بالاتر اشاره شد، داستان بازی در واقع از انتها شروع می شود و داستان بازی به این صورت پیش می رود که شما از انتها شروع می کنید و بسیار قدرتمند هستید ولی هر چقدر که بیش تر در گذشته پیش می روید یا بعبارتی به گذشته پرش می کنید ضعیف و ضعیف تر می شوید و باید انرژی خود را به درستی ذخیره کنید.

Farabel یک بازی جذاب استراتژیکی و تاریخی است که دارای ایده ای بسیار درخشان و جذاب اولیه است و در این راه تمام تلاش خود را کرده است که شما را در بازی مشتاق و علاقه مند تا به انتها نگه دارد هر چند که برخی مشکلات مانند گرافیک ضعیف آن که از جذابیت آن تا حدودی می کاهد. اما در نهایت می توان گفت که این بازی یک بازی جذاب برای شما است تا آن را انجام دهید و از آن در گوشی همراه خود لذت ببرید.

5

5

مزایا

  • کم حجم بودن
  • داستان با ایده ی جذاب
معایب

  • باگ های گیم پلی
  • گیم پلی کند

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 7
موسیقی - 6.5

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Highrise Heroes: Word Challenge

سلام به تمامب همراهان و دوستان خوب وب سایت IRG Review ، امروز با شما …