خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی To the Top, Mammoth!

نقد و بررسی بازی To the Top, Mammoth!

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی To the Top Mammoth! می باشد که یک بازی ماجراجویی، اکشن، پلت فرمر و مسابقه ای است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

متاسفانه باید از همین اول بگوییم که این بازی هیچ داستان مشخصی ندارد و از همان ابتدا شما وارد یک برج می شوید و بازی به شما می گوید که هدفتان خروج از برج و رسیدن به طبقه پایانی آن است. چرا؟ خب متاسفانه ما هم خبری نداریم و این بازی هیچ خط داستانی و هدف مشخصی ندارد. این موارد باعث می شوند که این بخش از بازی از ما نمره پایینی بگیرد.

گرافیک بازی شاید یکی از معدود بخش های خوب و جالب آن باشد که ما هم نمره بالایی به آن می دهیم اما فراموش نکنید که گرافیک خوب بدون حضور بقیه بخش ها در یک بازی واقعا به تنهایی اهمیتی ندارد. موسیقی بازی ساندترک خوبی ارائه داده اما جلوه های صوتی آن واقعا کیفیت پایینی دارند و به همین علت ما نمره خیلی خوبی به موسیقی بازی امروز نخواهیم داد.

بازی گیم پلی بسیار ساده و حوصله سربری دارد اما این تنها ایراد آخرین بخش بازی امروزمان نیست. علاوه بر سیستم کلی ضعیف و خسته کننده، این بازی ایرادات فنی و باگ های خیلی زیادی هم دارد که حقیقتا نمره ما به گیم پلی بازی را خیلی پایین می آورند.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی To the Top Mammoth! رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی To the Top Mammoth! یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم و خب متاسفانه باید بگوییم که این ایرادات جزئی ممکن است باعث شوند ما نتوانیم نمره خیلی خوبی به بازی – به طور کلی – بدهیم و همان طور که می دانید ایرادات جزئی در کنار هم می توانند بازی را خیلی بد جلوه دهند و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد نمی کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی پر از ایرادی دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما از جلوه های بصری و گرافیک آن راضی باشید، اما به نظر ما پس از خرید و ورود به بازی قطعا ناامید خواهید شد. با این حال تصمیم نهایی قطعا متعلق به شماست و اگر هنوز هم قصد خرید بازی معرفی شده را دارید، بهتر است بگوییم بازی To the Top Mammoth! در وب سایت رسمی نینتندو سوئیچ با قیمت حدود ده دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه نمی کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

To the Top Mammoth!

5

مزایا

  • گرافیک تقریبا خوب
معایب

  • جلوه های صوتی ضعیف
  • حوصله سربر بودن گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 1.5
داستان - 1
موسیقی - 3

3.3

User Rating: Be the first one !