خانه / Reviews / نقد و بررسی The Tenth Line Special Edition

نقد و بررسی The Tenth Line Special Edition

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب The Tenth Line Special Edition رفتیم. این بازی در سبک بازی های نقش آفرینی طراحی شده است. این بازی توسط شرکت Sungazer Software طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows, macOS , PlayStaion 4 و Nintendo Switch نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی The Tenth Line Special Edition می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

داستان بازی The Tenth Line Special Edition دمورد پرنسس است که از ایزانیا در فرار از فرقه اسرارآمیز است که او را ربوده اند. او پس از فرار ار آنها اکنون خود را در وسط یک جنگل می بیند، جایی که دو حیوان وحشی، توکس و ریک را ملاقات و استخدام می کند، که به ازای ثروت و شهرت به وی در سفر به خانه کمک می کند. او با متحدینی که در کنار خود دارد می تواند فرقه را پیشی بگیرد و با خیال راحت به خانه برگردد.

در طول روایت بازی The Tenth Line Special Edition شما به شهرهای مختلف سفر می کنید و با اعضای گروه خود و سایر NPC ها تعامل برقرار می کنید. بر اساس این تعاملات، آشکار می شود که گروه های مختلف دیدگاه های مختلفی درباره روایت ها و آنچه برای جهان اتفاق می افتد، دارند. با آشکار ساختن داستان بازی شما چیزهای خوبی درباره حیوانات اهلی، به ویژه اعضای گروه خود Rik & Tox می آموزید. گذشته و حال آنها کاوش می شود و با گذشت زمان، روابط آنها با یکدیگر و اعضای دیگر گروه و شما با پیشرفت روایت تکامل می یابد.

بازی The Tenth Line Special Edition دو عنصر بسیار مهم دارد که تمرکزش روی آنها است گیم پلی مبتنی بر مبارزات و سطح طراحی بازی، که هر دو از یک دیدگاه دو بعدی استفاده می کنند. با ورود به هر منطقه در سراسر جهان بازی شما بخش دیگری از محیط های دو بعدی مواجه خواهید شد، اغلب شامل معما های جزئی را ارائه می دهد و در محیط های بازی مناطق و گنج های پنهان را نیز می توانید مشاهده کنید. هر منطقه دارای گنجینه ها و ستاره های قابل جمع آوری است که می توانید آنها را به عنوان سؤالات جانبی تکمیل کنید. این مناطق همچنین مملو از دشمنانی است که می توانند حملات غافل کننده ای را به سمت شما ایجاد کنند اگرچه با حمله به آنها می توانید مزیایی را نیز کسب کنید.

در گیم پلی بازی The Tenth Line Special Edition هر یک از اعضا گروه مهارت های میدانی خود و منحصر به فردی دارند که این امر به اکتشاف در طول بازی بسیار کارآمد است. این ویژگی ها شامل توانایی پرنسس برای جابجایی بلوک های بزرگ، یا خنجر ریک و نفس و آتش دهان Tox است. تمام اعضای گروه در نبرد به شما خواهند پیوست. در حالی که شما می توانید در هر زمان بین اعضای گروه تعویض کنید بهتر است همیشه آنها را نزدیک خود نگه دارد و به محیط های بازی را اکتشاف کنید زیرا حرکت به سمت هر یک از این مناطق تکراری و کسل کننده می شود.

در گیم پلی بازی The Tenth Line Special Edition نبرد یک سیستم زمان فعال است که هر یک از اعضا مجموعه خاصی از مهارتهای مورد استفاده خود را در نبرد دارند. مهارت ها در یک سیستم کارت و هر حمله به عنوان یک الزام SP ارائه می شود. برخی از مهارت های حمله تایمرهای خاصی را دارا هستند بنابراین مهم است که در حین توجه به دستگاه SP خود از یک سری حملات استفاده کنید. هر یک از اعضای گروه همچنین می توانند در هنگام حمله دشمن با فشار دادن دکمه گروه در زمان مناسب به کمک شما بیایند و دفاع کنند. آنها همچنین می توانند هر چند نوبت یک تاکتیک فوق العاده دفاعی را انجام دهند که معمولاً از کل گروه شما محافظت می کند. علاوه بر اعضای اصلی گروه بازی The Tenth Line Special Edition همچنین می توانید از شخصیت های پشتیبان استفاده کنید. شخصیت های پشتیبانی این امکان را به شما می دهد که حمله ضعیف یا قوی آنها را در فواصل معین تنظیم کنید. بعد از هر نبرد که به پایان برسانید تجربه، موارد و ارز را بدست می آورید که می توانید برای دستیابی به تجهیزات و ارتقاء شخصیت خود استفاده کنید.

در گیم پلی بازی The Tenth Line Special Edition هر یک از کاراکتر ها نمودار قدرت خود را دارد که یک درخت مهارت است. هنگامی که با این درخت آشنا شوید، ارتقاء مهارت ها و توانایی های جدید باز شده آسان تر می شوند. بسته به نوع دشواری که شما انتخاب می کنید، این بازی با یک سیستم آموزشی برای مهارت های شخصیت هیا بازی و امکان شخصیت سازی را ایجاد می کند. این بازی همچنین یک minigame مبتنی بر کارت را ارائه می دهد که می توانید با تعامل با NPC های مختلف در هر یک از شهرها آنها را بازی کنید. برنده شدن در این چالش ها پاداش بیشتری به شما می دهد.

بازی The Tenth Line Special Edition از لحاظ بصری و صوتی طراحی آن به خوبی انجام شده است و به نظر نمی رسد هیچ گونه مشکل فنی وجود داشته باشد. این بازی در سبک هنری دو بعدی و پیکسلی طراحی شده است که در صحنه های گفتگو بسیار زیبا به نظر می رسد، اگرچه در سایر مناطق به ویژه در طراحی پس زمینه بازی جزییاتی ندارد.

به طور کلی می توان گفت که بازی The Tenth Line عنوانی بلندپروازانه است و با سیستم های جذاب گیم پلی، طراحی محیط های و مراحل خوبی همراه است. جذاب بودن بازی به دلیل شخصیت های جالب و داستان قانع کننده آن بود. شما می توانید گیم پلی بازی در حالت اصلی آن را به صورت 10-12 ساعته تمام کنید هرچند که برخی از چالش های بعد از بازی در انتظار هستند. علاوه بر چالش های جدید و حالت جدید بازی امکان بررسی مجدد قسمت های گذشته از تغییراتمهم بازی به شما می آیند. بازی The Tenth Line عنوانی جسورانه و منحصر به فرد است. پایان بازی نتیجه یک تجربه تا حدودی ناامیدکننده را رقم می زند.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان عالی
  • طراحی بصری زیبا و چشمگیر
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • موسیقی متن ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 8
موسیقی - 6.5

7.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …