خانه / Reviews / نقد و بررسی Rebound Dodgeball Evolved

نقد و بررسی Rebound Dodgeball Evolved

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Rebound Dodgeball Evolved رفتیم. این بازی در سبک بازی های Miscellaneous قرار دارد. این بازی توسط شرکت Hexterion طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows و Xbox One نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Rebound Dodgeball Evolved می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Rebound: Dodgeball Evolution یک عنوان جذاب و سرگرم کننده به سبک dodgeball است که دارای موضوع علمی تخیلی و چند نفره است. قانون های سبک دوجبال بسیار جذاب هستند که در این بازی نیز شاهد آنها هستیم. همچنین در بازی  هدف بازیکن جمع آوری توپ ها در اطراف نقشه و پرتاب آنها به سمت حریف خود است. شما می توانید سبک بازی را برای به دست آوردن امتیاز با توجه به تعداد افرادی که از دست می دهید، انتخاب کنید. آخرین کسی که ایستاده است یا هر دو ترکیب شده اند را می توانید سفارشی سازی کنید، بنابراین آخرین زنده بودن لزوماً شما را برنده نمی کند. هر چه بیشتر پرتاب خود را شارژ کنید، توپ سریعتر خواهد شد. شما همچنین می توانید به جای ضربه خوردن از توپ به آنضربه بزنید تا بتوانید آن را بدست آورید.

در بازی Rebound Dodgeball Evolved برای بازیکن یک حالت آموزش در نظر گرفته شده است که به شما امکان می دهد بازی را از طریق مجموعه ای از چالش ها برای حرکت، گرفتن و ضربه زدن به اهداف یاد بگیرید. گرفتن طلا هدف اصلی است  اما این امر مستلزم اختصاص زمان تمرین است.

در گیم پلی بازی Rebound Dodgeball Evolved شما مقابل AI یا سایر بازیکنان، چه آنلاین و چه محلی قرار می گیرید. بازیکنی که تنها به گیم پلی بازی می پردازد که فقط در برابر حریف کامپیوتری به صورت Easy Easy، Medium یا Hard AI قرار می گیرد اما این بازی چند نفره در برابر دوستان است که گیم پلی آن بسیار سرگرم کننده و عالی است. گیم پلی بازی در این حالت بسیار چالش برانگیز و رقابتی است.

در بازی Rebound Dodgeball Evolved با وجود حالت رایگان برای همه یا یک نفر، می توانید با هم کار کنید و یا همه را بیرون بیندازید. برای انجام گیم پلی بازی انتخاب بیش از 15 نقشه وجود دارد که تنوع بسیار خوبی را ارائه می دهد. می توانید حالت بازی را با استفاده از Mutators تغییر دهید، که قوانین را تغییر می دهد. با این حال بعضی اوقات گیم پلی این حالت خیلی سریع گیج کننده می شود و گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب وجود دارد. می توانید لیست پخش خود را از حالت های مختلف بازی مورد نظر برای بازی ایجاد کنید یا فقط یکی از گزینه های لیست پخش پیش فرض آماده را در دسترس انتخاب کنید. به نظر می رسد که همه آنها به خوبی مضمون آرام هستند و به طور معمول انتخاب شما خواهند بود.

مهیج بودن گیم پلی بازی Rebound Dodgeball Evolved می تواند به دلیل ماهیت بسیار زیادش مورد استفاده قرار گیرد. چند بازی طول می کشد تا به یادگرفتن چرخش موارد بپردازید و مشکل خاصی در مورد استفاده از کنترل های بازی نداشته باشید هرچند که مجبورید خودتان دکمه ها را بشناسید.

هنگامی در گیم پلی بازی Rebound Dodgeball Evolved شکست می خورید باید صبر کنید تا دور بعدی بازی شروع شود. این امر به ویژه در مورد برخی از گزینه های جذاب مانند Multi-Ball که در آن سه توپ به جای یکی از ضربه های دشوار پرتاب می شود، صادق است یا Split Ball که توپ در هر زمان تند می رود یکی از دو قسمت می شود.

همچنین در گیم پلی بازی Rebound Dodgeball Evolved ویژگی داشتن حداکثر 5 درجه میزان سلامتی باعث لذت بخش تر شدن آن می شود، بنابراین حداقل اگر بمیرید می توانید بلافاصله مجدداً به بازی بپیوندید و به مبارزه ادامه دهید. طراحی صوتی در طول مبارزات متناسب با بازی طراحی شده است اما در بعضی مواقع می تواند بسیار ساکت و خسته کننده باشد. شمارش معکوس قبل از هر بازی، شما را برای نبرد با صدای بلندی آماده می کند.

به طور کلی ایده بازی Rebound Dodgeball Evolved بسیار جذاب است، اما اجرای مراحل آن کوتاه است و به اندازه کافی اعتیاد آور نیستند. این مانند یک بازی است که شما قبل از اینکه بی حوصله شوید می توانید آن را چند بار بازی کنید. در این بازی هیچ داستانی وجود ندارد، فقط یک پخش کننده پایه اصلی و حالت چند نفره بازی اکشن وجود دارد، که هر دو خیلی سریع خسته کننده می شوند.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری زیبا
  • موسیقی متن خوب
  • وجود حالت چند نفره آنلاین و محلی
معایب

  • تکراری و خسته کننده شده مراحل بازی
  • عدم وجود بخش داستانی
  • کوتاه بودن گیم پلی بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 7

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …