خانه / Reviews / نقد و بررسی The Executioner

نقد و بررسی The Executioner

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داران بازی های ویدیویی ، وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و جالب The Executioner در خدمت شما عزیزان هستیم پس در ادامه ی مطالب با ما باشید تا ببینیم این بازی چگونه است.

این بازی در تاریخ  ۲۶ مهٔ ۲۰۱۵ به توسط شرکت lesser evil games ساخته و برنامه نویسی شد و سپس به دست شرکت های Lesser Evil Games و Ultimate Games   منتشر و وارد بازار شد  که میی توان گفت بسیار استقبال خوبی داشته است . این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Nintendo Switch و PC و سیتم عامل های Linux و MAC OS در دسترس و قابل خریداری است. در ابتدا باید گفت که این بازی در سبک نقش افرینی ساخته و برناممه ریزی شده است و همین جا بگویم که سازندگان موفق شده اند یک بازی خوب در این سبک بسازند داستان بازی از جایی شروع می شود که پدر شما کشته شده است و شما سعی می کنید قاتلان او را پیدا کنید و در اینجا است که وارد یک اجراجوییی جالب و سرگرم کننده می شوید.

بگذارید راجب جزئیات بیشتر بازی صحبت کنیم :داستان در حالی آغاز می شود که قهرمان داستان می فهمد پدرش توسط جلاد پادشاهی ، به خیانت اعتراف کرده و به قتل می رسد. و شما  از طریق چندین نگهبان متوجه این موضوع می شوید و به سمت قصر پادشاهی می روید  ، اما نمی توانید پدرتان را نجات دهید. قبل از اینکه مجبور شوید نقش او را به عنوان جلاد پادشاهی بازی کنید، به سختی می توانید دفترچه خاطرات او را پیدا کنید تا متوجه این قضیا و داستان ها شوید. در سرتا سر بازی شما مشغول به تصمیم گیری های سخت می شوید که بازی را پیش می برد به عنوان مثال اولین انتخاب شما در بازی اینبود که آیا می توانید با حرکتی شمشیر را برخانید و به عنوان جلاد پدر خودتان را بکشید؟

چیزی که این بازی را برای من بشیار جذاب کرد شخصیت دوست داشتنی و قوی بازی بود من برای کار به عنوان جلاد حاضر می شوم و وظیفه دارم یک زندانی را شکنجه کنم تا اینکه آنها به من بگویند چه چیزی می خواهم بدانم و اعترافات آنها را امضا کنم. شخصیت من تا حدودی توانایی خارق العاده در دروغ گفتن از حقیقت و مهمتر از همه ، مجموعه ای از سلاح ها و تاکتیک ها را دارد که به من امکان می دهد درد کافی را برای گفتگو با آنها تحمیل کنم تا بتوانم از این توانایی استفاده کنم.

چیزی که ممکن است این بازی را برای من و امثال من جذاب می کند گیم پلی متنی به متن بازی است ، اگر از افرادی هستید که از رمان های کلاسیک و پر رمز و راز خوشتان می آید باید بگویم این بازی برای شما کاملا مناسب است ، در طول ماجراویی شما در حالی که در حال انتقام گرفتن از قاتلان پدرتان هستید که در بین راه جواهری بسیار زیبا پیدا می کنید که در طول بازی می تواند به شما کمک کند ، این بازی در سک RPG ساخته شده که من عیب زیادی در آن ندیدم و می توانم به جرات بگویم ار تمامی لحطات بازی و گیم پلی بسیار لذت بردم .

گرافیک بازی به صورت انیمیشنی و نقاشی طراحی شده ک من آن را بسیار دوست داشتن چرا که تصاویر بیشتر شبیه به نقاشی های آبرنگ رئالیست ئدر دوره ی رونسانس بود ، تصاویر از جزئیات خوبی برخوردار بودند که نگاه کردن به آن را لذت بخش می کرد در قسمت رنگ آمیزی به دلیل سبک بازی که کمی تاریک و Dark است بیشتر از رنگ های سرد و خنثی استفاده کردند که داستان و گیم پلی را بیشتر قابل باور می کند. موسیقی بازی نیز خوب کار شده است و در تمامی مراحل شما را غافل گیر می کند ، افکت های صوتی نیز در بازی بسیار خوب کار شده و با تصاویر هم خوانی خوبی دارد.

ممنون که در این نقد و بررسی با ما همراه بودید.

5

5

مزایا

  • طراحی تصاویر بسیار جالب
  • داستان خوب و قوی
معایب

  • مشکلات متنی در روایت داستان

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 8
داستان - 8
موسیقی - 7.5

7.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories

با سلام، امروز با نقد و بررسی بازی Aery – Broken Memories ساخته شده توسط …