خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی The Childs Sight

نقد و بررسی بازی The Childs Sight

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی The Childs Sight است که یک بازی ترسناک و ماجراجویی می باشد. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

از آن جایی که ما داستان این بازی را عملا یکی از بهترین بخش های آن می دانیم، قطعا قصد اسپویل کردن نداریم و فقط در حدی به موضوع بازی اشاره می کنیم که شما ایده ای کلی از فضای داستان داشته باشید. در این بازی شما نقش یک کودک یکی دوساله را دارید که داخل تختش خوابیده و پس از مدت ها تنها ماندن، سعی می کند به گوشه و کنار خانه سر زده و بفهمد که دقیقا چه اتفاقی برای بقیه اعضای خانواده افتاده است. داستان بازی شخصیت پردازی ضعیفی دارد اما همه بخش های دیگر آن به خوبی توسعه داده شده اند و ما نمره خوبی به این بخش می دهیم.

گرافیک بازی امروز ما شاید در ابتدا جالب به نظر برسد اما از آن جایی که شما قرار است فضای بازی را از زاویه دید یک کودک ببینید، خیلی مواقع فضای دید شما وسیع نیست و گرافیک بازی در این فضاهای محدود جزئیات خوبی به مخاطب ارائه نمی دهد. موسیقی بازی هم حقیقتا ساده است و جلوه های صوتی آن هم از کیفیتی معمولی برخوردار هستند. به همین دلیل ما نمره متوسطی به گرافیک و موسیقی بازی تعلق خواهیم داد.

آخرین بخش نقد و بررسی مان مربوط به گیم پلی بازی است و حقیقتا بجز سیستم هوش مصنوعی داخل بازی که بعضی وقت ها تجربه جالبی به مخاطب ارائه می دهد، این بازی ویژگی خاص دیگری در گیم پلی خود پیاده سازی نکرده و به همین دلیل گیم پلی بازی نمره خیلی خوبی از ما نمی گیرد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی The Childs Sight رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی The Childs Sight یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم و خب حقیقتا باید گفت که این بازی یک بازی تازه کار و کم طرفدار است و ما شاید جزو اولین وب سایت هایی باشیم که برای این بازی نقد و بررسی می نویسیم و به همین دلیل شاید شما دوست داشته باشید به این بازی کمتر شناخته شده یک فرصتی بدهید و شاید هم شما جزو افرادی باشید که خیلی سراغ بازی های غیر معروف نمی روند. در هر صورت ما نظر خنثی و متوسطی در مورد این بازی داریم و انتخاب نهایی را به عهده شما می گذاریم و اگر فکر می کنید خریدن بازی امروز ما برای شما فرصت مناسبی خواهد بود، بازی The Childs Sight در وب سایت استیم با قیمت حدود ده دلار به فروش می رسد ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

The Childs Sight

5

مزایا

  • داستان جالب با توسعه قوی
معایب

  • گیم پلی ضعیف و حوصله سربر
  • جزئیات کم در طراحی گرافیک بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 4
گیم پلی - 1.5
داستان - 6
موسیقی - 4

3.9

User Rating: Be the first one !