خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Summer Catchers

نقد و بررسی بازی Summer Catchers

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Summer Catchers می باشد که یک بازی نوآورانه با ترکیبی از دو ژانر محبوب دنیای ویدئو گیم است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

ژانر اصلی این بازی ماجراجویی دونده (Runner Adventure) است اما موردی که بازی انتخابی ما را یک سر و گردن بالاتر از بقیه بازی های ژانر خودش نشان می دهد، داشتن سیستم inventory در بازی و عملا اضافه کردن یک ژانر جذاب دیگر به خط داستانی می باشد. جدای از این مسئله، داستان این بازی توسعه خوبی دارد و ما از شخصیت پردازی و event های داستان راضی هستیم و می توانیم با خیال راحت نمره بالایی به این بخش بدهیم.

یکی از قوی ترین بخش های بازی حقیقتا گرافیک آن می باشد. با این که آرت استایل بازی خیلی خاص و جدید نیست و مثل خیلی از بازی های دیگر این بازی هم از سبک طراحی پیکسل آرت دو بعدی پیروی می کند، اما ترکیب رنگی خاص و جذاب بازی امروز ما باعث شده تا گرافیک آن فوق العاده به نظر برسد. گرافیک بازی منتخب ما در این نقد و بررسی نمره بالایی می گیرد. مورد بعدی ای که در این پست قصد بررسی آن را داریم موسیقی بازی است و حقیقتا باید اشاره کنیم که این بازی صداگذاری فوق العاده ای دارد و صداگذاری بازی اولین بخشی بود که نظر ما را به خود جلب کرد، البته نه به علت جذابیت و حرفه ای بودن! با این که صداگذاری این بازی حقیقتا حرفه ای انجام شده، اما نکته جالب آن وجود صداگذاری های حرفه ای به بیش از پنج زبان زنده دنیا می باشد که حقیقتا ارزش توجه کردن دارد! جدای از این، بازی ساندترک و جلوه های صوتی خوبی هم دارد.

گیم پلی بازی همان طور که بالاتر اشاره کردیم استایل Runner دارد و شما می توانید آن را شبیه به یک بازی پلت فرمر کنترل کنید. کنترل ها و مکانیک بازی بسیار جذاب، نرم و روان هستند و از لحاظ فنی هم ایراد خاصی در گیم پلی دیده نمی شود. همان طور که حدس می زنید، این بخش هم از ما نمره بسیار خوبی می گیرد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Summer Catchers رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Summer Catchers یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی هم حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت ناشناخته بودن و مستقل بودن این بازی قصد خرید آن را نداشته باشید و اگر هنوز تصمیم نهایی تان را نگرفته اید و برای خریدن یا نخریدن بازی دو دل هستید، خبر خوب ما برای شما این است که این بازی یک ورژن دموی رایگان هم دارد که قطعا می تواند در تصمیم گیری به شما کمک شایانی ارائه دهد. بازی Summer Catchers در وب سایت استیم با قیمت حدود یازده دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است. این بازی همچنین حدود چهل عدد دست اورد استیم هم دارد که یک ویژگی خوب اضافه برای خریدن بازی هستند و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Summer Catchers

5

مزایا

  • ترکیب رنگی بسیار جذاب و فوق العاده در گرافیک
  • داشتن صداگذاری با کیفیت به شش زبان مختلف
  • گیم پلی درگیر کننده و بدون ایرادات فنی
معایب

  • ندارد!

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 10
موسیقی - 10

10

User Rating: Be the first one !