خانه / Reviews / نقد و بررسی The Alliance Alive HD Remastered

نقد و بررسی The Alliance Alive HD Remastered

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب The Alliance Alive HD Remastered رفتیم. این بازی در سبک بازی های نقش آفرینی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Cattle Call طرای و توسط NIS America نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Nintendo Switch, Nintendo 3DS, Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی The Alliance Alive HD Remastered  می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

داستان بازی The Alliance Alive HD Remastered به دنبال یک نقشه و یک شخصیت جذاب از داستان بسیاری از توطئه های کلاسیک JRPG را تکرار می کند ، به ویژه برخی از بازی های قبلی شبیه به سری بازی Final Fantasy که شباهت هایی دیده می شود. متأسفانه بسیاری از مشکلات این بازی ناشی از ارائه و نویسندگی داستان بازی است.

شخصیت اصلی The Alliance Alive HD Remastered بازی Galil نام دارد. شخصیت های جدی منحصراً در فیلم های نمایشی بازی صحبت می کنند ، در حالی که شخصیت های طنز هرگز صحبت را متوقف نمی کنند. همه شخصیت ها از  تنوع خوبی برخوردار هستند. همچنین در بازی The Alliance Alive HD Remastered هر مینی ماجراجویی چیزی منحصر به فرد و ارزشمند ارائه می داد. بسیاری از سیاه چال ها و کارفرمایان اختیاری در انتظار کاوشگران هستند.

اتحاد Alive HD Remastered به چیزهایی کمک می کند تا تازه بمانند ، گزینه های جنگی زیادی را ارائه می دهد و به شدت بر یادگیری توانایی های جدید سلاح متمرکز است. در پیچ و تاب های عجیب ، جنگنده های اسلحه کسانی هستند که بیشترین تنوع را به جای اسپلاکت دارند. غالباً استفاده از یک نوع سلاح مهارت های جدیدی را باز می کند و من حتی در حین مبارزه نهایی با رئیس ، آنها را باز می کردم. از طرف دیگر ، Spellcasters مجبور است توانایی های خود را بخرد ، و احساس می کند در مقابل ساختهای کامل طلسم انگیزه دارید.

در گیم پلی بازی The Alliance Alive HD Remastered پیشرفت شخصیت از سیستم تراز استاندارد به نفع ارتقاء به ظاهر تصادفی اجتناب می کند. در بیشتر قسمت ها ، آمار شخصیت ها جدا از جایزه تجهیزات استاتیک هستند ، که امتیاز اصلی نبرد امتیاز استعداد ، هنر سلاح و بعضی اوقات افزایش حداکثر HP یا SP معادل MP است. متأسفانه هیچ راهی برای گفتن چگونگی یا زمان افزایش این چیزها وجود ندارد زیرا هیچ نواری برای اثبات آنها وجود ندارد.

متأسفانه در بازی The Alliance Alive HD Remastered سرعت و پیشرفت شخصیت بیشتر با کندی عمومی آن اشتباه گرفته می شود. برای دیدن پیشرفت های شخصیت ها زمان زیادی طول می کشد ، و حتی نمی دانید چه موقع آنها می آیند. شما می توانید استعدادهایی را خریداری کنید که بیشتر توانایی های شما را تکمیل می کنند اما در بیشتر موارد آنها واقعاً شما را قوی نمی کنند. امتیازات استعدادها نیز به طرز عجیبی ناخوشایند است و در پایان بازی من هیچ جایی در نزدیکی آن تعداد استعدادهایی که دوست داشتم باز نکردم.

در بازی The Alliance Alive HD Remastered بهترین راه برای بهبود شخصیت ها کاوش به جای جنگیدن است. نه تنها چرخ دنده ها نقش مهمی را ایفا می کنند ، بلکه جذب نیرو برای نیروهای شما تفاوت بزرگی ایجاد می کند. بعد از حدود 10 ساعت معرفی می شوید ، شما توانایی جذب NPC ها را دارید و پنج نیرو مختلف را هم تراز می کنید. واحدهای صنفی چرخ دنده های جدید ، جادوها و توانایی های منفعل را باز خواهید کرد که باعث بهبود چشمگیر قدرت شما می شود.

با وجود نقص در داستان و سیستم گیم پلی به طور کلی بازی The Alliance Alive HD Remastered دارای گیم پلی سرگرم کننده ای بود. شما می توانید در کمتر از 30 ساعت داستان اصلی بزی را به پایان برسانید این نوع بازی است که ممکن است متعصبان زمان بازی خود را دو برابر کنند. بازیکنانی که به دنبال گیم پلی کلاسیک و در عین حال با مکانیک جدید هستند این بازی را دوست خواهند داشت. این بازی جذاب را به دوستداران بازی های سبک نقش آفرینی پیشنهاد می کنیم.

 

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری زیبا
  • مکانیک روان گیم پلی
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • داستان و ارائه نه چندان خوب

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 6.5
موسیقی - 6

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی This Is the Zodiak Speaking

بازی This Is the Zodiak Speaking یک بازی بر اساس داستان واقعی از یک قاتل …