خانه / Reviews / نقد و بررسی If My Heart Had Wings

نقد و بررسی If My Heart Had Wings

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب If My Heart Had Wings رفتیم. این بازی در سبک بازی های  ماجراجویی و رمان بصری قرار دارد. این اثر توسط شرکت Pulltop طراحی و توسط MoeNovel نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های iPhone/iPad, PC و Nintendo Switch نیز عرضه می شود. شما در ادامه نقد و بررسی بازی If My Heart Had Wings می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

If My Heart Had Wings یک بازی کوچک بسیار زیبا و احساساتی است و هربار که در آستانه سقوط در پرتگاه خدمات پر طرفدار نوجوان شاخی استاندارد و سایر مواردی از این ژانر قرار می گیرد چیزهایی را به عقب می کشاند تا به یاد بیاورید که یک داستان بسیار عالی از ماده واقعی برای به اشتراک گذاشتن است.

If My Heart Had Wings داستانی است در مورد از دست دادن و به رستگاری رسیدن است. دو شخصیت اصلی بازی Aoi و Kotori نام دارند دختری با ویلچر ، هر دو در زندگی دارای معلولیت هستند. از نظر آوی آسیب دیدگی زانو که مانع از آن می شود که او پیگیری های جدی برای ورزش نکند باعث می شود که او دوباره به دهکده خانگی کودکی خود فرار کند و این داستان را شروع می کند. ناتوانی ویلچر کوتوری باعث می شود که وی تقریباً مدرسه را به طور کامل ترک کند. در طول داستان هردو در پیوستن به باشگاهی که قصد ایجاد یک هواپیمای بدون سرنشین را دارد رستگاری عاطفی پیدا می کنند بنابراین می توانند از آسمان پرواز کنند و احساس آزادی کامل کنند.

بازی My Heart Had Wings لحظات زیادی از احساسات خام و بدون فیلتر را داشته باشد ، اما در بعضی مواقع نیز به یک شوخ طبعی بد می پردازد و به عنوان مثال ، من هر لحظه که هاتو نشان می داد ، مشتاقانه منتظر بودم. هاتو یک اردک سفید است که کلاه بالایی دارد و توانایی عرفانی نزدیک برای ایجاد هرج و مرج با او ، در همه جا و هر زمان دارد. در اوقات دیگر اگر My Heart Had Wings طرف طرفداران انیمه را تحریک کند نسخه Nintendo Switch بازی فاقد صحنه های صریح و برهنگی رمان اصلی تصویری است اما هنوز صحنه های حمام ، لباس شنا و صحبت های زیادی در مورد دختر وجود دارد.

بسیاری از رمان های تصویری وجود دارد که کاملاً به صحنه های جنسی احتیاج دارند. با این حال اگر My Heart Had Wings بخواهد یک سفر نوستالژیک به جوانان برگردد و بر روی مضامین با تشدید عاطفی قابل توجه ساکن باشد.

در بازی If My Heart Had Wings بلکه هر تصویر ثابت ، هر طراحی شخصیت و هر زمینه ای باعث تقویت روح و روان آن می شود ترکیب روستایی ژاپن با رنگهای مطبوع و آرامش خالص از آسیاب های بادی که یک نقوش بصری در حال تکرار است تا معماری بدیع هر ساختمان ، این رمان بصری یک شاهکار با ظرافت و لطف بصری است. موسیقی متن بازی If My Heart Had Wings نیز در هوای خود از شکوه و عظمت برخوردار است. این نوع موسیقی است که می خواهید در هنگام خواندن از طریق یک هدفون خوب از آن لذت ببرید ، به دلیل توانایی این که بتواند دنیای اطراف شما را کاملاً مسدود کند و شما را در آغوش خود جذب کند. متاسفانه بازی If My Heart Had Wings معنای عمیقی برای داستانش ندارد. این بازی جذاب را به دوستداران سبک بازی های رمان بصری و ماجراجویی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان و روایت خوبی
  • موسیقی متن جذاب
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • باگ های ریز در عملکرد فنی
  • شخصیت پردازی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 7.5
موسیقی - 7.5

7.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی …