خانه / Reviews / نقد و بررسی SuperEpic: The Entertainment War

نقد و بررسی SuperEpic: The Entertainment War

با سلام و خسته نباشید خدمت همراهان همیشگی وبسایت IRG Review بار دیگر با مجموعه سری نقدهای خود در کنار شما هستیم. امروز به بررسی و نقد بازی SuperEpic: The Entertainment War می پردازیم. این بازی برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و نینتندو سوئیچ و هم چنین رایانه های شخصی منتشر شده است. تا به انتهای این بررسی با ما همراه باشید.

این سری هم دوباره با سری بازی های ژانر کلاسیک که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا و در دنیای گیم دارند، در خدمت شما هستیم. همانطور که می دانید این ژانر بازی طرفداران بسیاری دارد و اگر شما هم یکی از طرفداران دو آتیشه ی این ژانر هستید، باید در همین آغاز به شما بگوییم که این بازی دقیقا برای شما ساخته شده است.

SuperEpic: The Entertainment War یک بازگشت سرخوشانه و قوی به دوران طلایی این ژانر از بازی هاست، که قطعا و بدون هیچ شکی طرفداران این سری بازی ها را بسیار خوشحال خواهد کرد و آن ها را تا مدت ها بر پای دستگاه های رایانه ای شان نگاه خواهد داشت. تا از آن لذت بی حدی را دوباره تجربه کنند که در بازی های کلاسیک این دوران پر شور صنعت گیم بسیار پرطرفدار بود.

و باید این را هم اضافه کرد که SuperEpic: The Entertainment War تمامی المان های کلاسیک این ژانر افسانه ای بی نظیر را در خود و یکجا جمع کرده است. نمای دوربین این بازی به صورت سوم شخص است و این بازی مانند بسیاری(یا بهتر است بگوییم همه ی)بازی های این دوران بی همتا، به صورت دو بعدی طراحی و توسعه داده شده است.

در SuperEpic: The Entertainment War یکی دیگر از میراث هایی که از آثار طلایی آن زمان به ارث برده است این است که در این بازی هم بسیاری نکات ریز و درشت شگفت آور برای کشف وجود دارد که اگر شما از طرفداران این سری از بازی ها باشید بر وجود این المان اساسی در این نوع از بازی ها آگاه باشید. باری در SuperEpic: The Entertainment War بسیاری امتیازات و صندوقچه ها و… انتظار شما را می کشند.

در بازی چندین نوع حمله طراحی شده است که بر اساس آن ها می توانید دشمنان را شکست دهید. هم چنین از نکات متفاوت یکه در این بازی SuperEpic: The Entertainment War وجود دارد این است که شما در این بازی کنترل شخصیت های حیوانی مانند راکون یا تمساح و یا … را بر عهده می گیرید و با دشمنان اصلی خود به مبارزه می پردازید تا وی را شکست دهید.

هم چنین باید اشاره کرد که در SuperEpic: The Entertainment War انواع دشمنان طراحی شده اند و در مراحل مختلف بازی تعبیه شده اند که تجربه انجام این بازی را به تجربه ای بسیار بی نظیر بدل می نماید. هم دشمنان ریز و درشت بسته به مرحله و ماموریتی که در آن قرار دارید در برابر شما قد علم می کنند و هم در هر مرحله چندین باس فایت وجود دارد که هر کدام حرکات مخصوص خود را دارند و شکست دادن آن ها به همین سادگی نیست.

در بازی هر چه پیش تر می روید می توانید امکانات جدیدتری را نیز به شخصیت خودتان اضافه نمایید و هم چنین ویژگی های جدیدی را در بازی باز کنید که پیش از این قفل بوده اند. هم چنین در SuperEpic: The Entertainment War این امکان نیز وجود دارد که میزان سلامتی و یا سلاح های خود را ارتقا دهید.

هم چنین علاوه بر دشمنان شما که در بازی وجود دارند و باید صادقانه اعتراف کرد که هوش مصنوعی بکار رفته در طراحی آن ها بسیار پیشرفته کار شده است، خود مناطق بازی و مراحل نیز دارای تله های بسیار زیادی هستند که باید علاوه بر دشمنان، مراقب آن ها نیز باشید تا خود را به کشتن ندهید. چرا که پس از مرگ همه چیز خود را از دست خواهید داد.

از نکات منفی بازی اما این است که با اینکه تنوع مراحل SuperEpic: The Entertainment War نسبتا زیاد است، اما تقریبا همه آن ها از منظر طراحی بصری به یک صورت هستند و هر کدام تفاوت چندانی با دیگری ندارد. البته این یکی از مولفه های اصلی ژانر Old School است که عموم این بازی ها از طراحی بصری و گرافیکی خوبی برخوردار نیستند اما به هر صورت در SuperEpic: The Entertainment War میشد بهتر از این کار کرد.

SuperEpic: The Entertainment War یک بازی بسیار خوب و سرگرم کننده می باشد که شما را به دوران طلایی بازی های رایانه ای خواهد برد چرا که تمامی المان های اساسی این ژانر را در خود دارد و هم چنین این پتانسیل را دارد که شما را مدت ها پای دستگاه بازی تان سرگرم و مشتاق نگه دارد. در SuperEpic: The Entertainment War بسیاری امتیازات و صندوقچه ها و… انتظار شما را می کشند.

5

5

مزایا

  • داستان قوی
  • مویقی شنیدنی
  • هوش مصنوعی قوی
  • سرگرم کننده
معایب

  • طراحی بصری تکراری
  • گرافیک می توانست بهتر باشد

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 8.5
داستان - 8.5
موسیقی - 8

8.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Highrise Heroes: Word Challenge

سلام به تمامب همراهان و دوستان خوب وب سایت IRG Review ، امروز با شما …