خانه / Reviews / نقد و بررسی Shred! 2 – ft Sam Pilgrim

نقد و بررسی Shred! 2 – ft Sam Pilgrim

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Shred! 2 – ft Sam Pilgrim از طرف تیم نقد و بررسی IRG Review بپردازیم.

این بازی که در دسته بازی های مسابقه ای ورزشی قرار می گیرد ، یک شبیه ساز کوچک دوچرخه سواری به حساب می آید. شما در طی این بازی وظیفه دارید تا تعدادی مراحل مشخص را پیش بروید. در این بازی بسیاری از حرکات نمایشی دوچرخه سواران گنجانده شده است. از منظر بازی سازی متاسفانه نمی توان از این بازی به عنوان یک اثر موفق و قدرتمند یاد کرد. این بازی دارای جذابیت های بسیاری است که همراه با عیب و ایرادات بزرگی ترکیب شده است. در ادامه با نقد و بررسی دقیق تر این بازی همراه شما خواهیم بود.

اولین نکته ای که در خصوص این بازی جالب بنظر می رسد ، خالق و توسعه دهنده این بازی یک شخص دوچرخه سوار بوده است. در واقع این بازی تماما به دست همین بازی ساز به تنهایی توسعه داده شده است. از این رو خیلی نمی توان خورده ای به این بازی گرفت. در واقع خالق این اثر در توضیحات رسمی این بازی به وضوح به این نکته اشاره داشته است. در حقیقت می توانیم بگوییم که با یک بازی کم ادعا روبرو هستیم.

اما زمانی که وارد این بازی می شویم و به گرافیک بازی نگاه می اندازیم ، اولین چیزی که به ذهنمان می رسد این است که این گرافیک برای یک بازی که در سال 2019 منتشر شده به هیچ عنوان مناسب و کافی نمی باشد. در واقعیت هم واقعا این موضوع وجود دارد. هر چقدر هم بخواهیم به دلیل ساخت تک نفره این بازی ارفاق کنیم باز هم نمی توانیم از ایرادات چشم پوشی کنیم.

در بسیاری از صحنه ها ما شاهد لگ زدن های گرافیکی هستیم. خب این موضوع قطعا به روند کلی بازی لطمه وارد خواهد کرد. از طرفی فضا سازی در این بازی به هیچ عنوان خلق نشده است یا اگر هم فضا سازی اتفاق افتاده باشد ، خیلی سطح پایین و مقدماتی بوده است. نما ها و قاب های این بازی آنقدر ها هم بد نیستند و می توان این بازی را انجام داد. اما آنچه مشخص است ، این است که گرافیک این بازی نمره قابل قبولی به خودش نمی گیرد.

گیم پلی این بازی خیلی بد ساخته نشده است. اما خب باز هم شاهد عملکردی ضعیف از این بازی در این بخش هم هستیم. اینکه فرض کنید شما می توانید حرکات نمایشی مختلف مورد نظرتان را انجام بدهید ، یک فرضیه اشتباه خواهد بود. در واقع روند کلی این کمی کسل کننده خواهد بود. البته جذابیت هایی نیز در قالب انیمیشن های جالب در این بازی گنجانده شده که می تواند برای مدت کمی شما را سرگرم کند.

شکل قصه و داستان این بازی به این شکل می باشد که شما باید تعداد 40 مرحله را طی نمایید تا بازی به پایان برسد. در واقع داستان پردازی خاصی در این بازی وجود ندارد و شما صرفا باید یک به یک مراحل را طی کنید. در این 40 مرحله ما شاهد این هستیم که هر مرحله با مراحل قبل خود دارای تفاوت هایی می باشد. از این رو می توانیم اشاره کنیم که مراحل این بازی خسته کننده نیستند.

موسیقی این بازی نمره قابل قبولی را به خودش اختصاص می دهد. در واقع موسیقی این بازی توانسته کمی به روند و عملکرد کلی بازی کمک کند. صدا گذاری در این بازی به خوبی انجام گرفته است. در واقع صدایی که از بازی به گوش می رسد می تواند این حس را به ما منتقل کند که واقعا در دنیای واقعی در حال دوچرخه سواری هستیم.

این بازی همچنین تقریبا برای تمامی پل فرم ها منتشر گردیده است. نینتندو سوییچ ، Xbox One ، اندروید ، iOS و سیستم عامل های ویندوز و مک از جمله دستگاه هایی هستند که شما می توانید این بازی را بر روی آن ها تجربه نمایید.

در پایان و در قالب جمع بندی روند کلی بازی را باید روندی متوسط رو به پایین بدانیم. گرافیک این بازی دارای ایرادات بسیار بزرگی می باشد. لگ زدن های گرافیکی از جمله این موارد می باشد. گیم پلی بازی نیز آنچنان که باید و شاید خوب ساخته نشده است. داستان وضعیت ساده ای دارد و موسیقی خوشبختانه توانسته موفق عمل کند. نکته مثبتی که در خصوص این بازی وجود دارد ، قرار گرفتن شما در موقعیت های مختلف می باشد. در واقع شما در شرایط جوی مختلف قرار خواهید گرفت. مورد دیگری که در خصوص این بازی لازم بذکر است که شاید این بازی بتواند در مراحل ابتدایی شما را سرگرم نماید ، اما در مجموع و در ادامه بازی هرگز این بازی سرگرم کننده نخواهد بود و شما از تکراری بودن روند کلی بازی آزرده خاطر خواهید شد.

5

5

مزایا

  • وجود 40 مرحله متنوع
  • وجود انیمیشن و حرکت های مختلف
  • موسیقی متن خوب
معایب

  • وجود ایرادات فنی گرافیکی
  • گیم پلی نسبتا ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 3
گیم پلی - 3.5
داستان - 3
موسیقی - 5

3.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Rigid Force Redux

با سلام در این نقد و بررسی به شرح دادن و توضیح نکات بازی ای …