خانه / Reviews / نقد و بررسی Purrs In Heaven

نقد و بررسی Purrs In Heaven

در این مطلب میخواهیم بصورت جزئی به تحلیلی بازی Purrs In Heaven از طرف تیم نقد و بررسی IRG Review بپردازیم.

همیشه زمانی که به گذشته بازی های رایانه ای فکر می کنیم ، دوست داریم که مجدد به عقب برگردیم. این حس نوستالژیک تقریبا در تمامی گیمر ها یک حس مشترک می باشد. این بازی فضایی در شکل و شمایل بازی های قدیمی دارد. یک بازی در فضای دو بعدی که پر از اتفاقات جذاب و مهیج می باشد. این بازی یک عنوان خاص برای کنسول بازی Nintendo Switch می باشد. انجام این بازی می تواند شما را برای ساعاتی سرگرم خودش سازد. بخاطر داشته باشید که این بازی در سبک بازی های 16 بیتی و در فضای دو بعدی طراحی و منتشر شده است.

در کل بازی شاهد یک کاراکتر ثابت گربه هستیم. در واقع شما رهبر این گربه خواهید بود تا از هر مرحله با موفقیت عبور کند. داستان این بازی به هیچ عنوان پیچیده نیست اما در حین این سادگی جذابیت خاص خودش را نیز دارا می باشد. در واقع اینکه فکر کنید با یک بازی تماما هیجانی روبرو می شوید ، یک انتظار اشتباه از این بازی است. اما خوشبختانه این بازی توانسته در حد و اندازه های خودش به عنوان سرگرم کننده ای تبدیل شود. شما با وارد شدن به این بازی و عبور از مراحل ابتدایی ممکن است به خوبی با بازی ارتباط بگیرید و این امر باعث شود تا به انجام این بازی اعتیاد پیدا کنید.

مراحل متنوع موجود در این بازی باعث شده تا شما در موقعیت های مختلفی قرار بگیرید. تنوع در چینش مراحل از جمله مواردی است که کمک کرده تا این بازی جذاب بنظر بیاید. یکی از ویژگی های این بازی اتفاقات متفاوت آن می باشد. به هیچ عنوان با یکنواختی در روند بازی روبرو نخواهید بود. دشمنان شما نیز در هر مرحله از شکل و شمایل مختلفی بهره می برند. همچنین اگر بخواهیم به نحوه پردازش سبک بازی توسط خالقان این بازی نمره بدهیم ، نمره نسبتا بالایی می توانیم به این عنوان اختصاص دهیم. انجام این بازی هرگز شما را خسته و یا کسل نخواهد کرد.

نکته ای که در خصوص این بازی جالب به نظر می رسد ، نحوه پرداخت به ظاهر شخصیت ها و المان های بازی می باشد. در واقع در این موضوع خالقان این بازی به خوبی سیاست درستی را بکار برده اند. ما شاهد این هستیم که این بازی نسبت به بازی های قدیمی باز هم از منظر گرافیکی رشد قابل توجهی داشته است. در نتیجه این موضوع نیز باعث کسب رضایت بیشتر ما خواهد شد. مراحل این بازی نیز مدام در حال تغییر شکل و فضا هستند. در نتیجه بر خلاف بازی های قدیمی ، در این بازی هرگز احساس تکراری شدن مراحل به ما دست نمی دهد.

ترکیب رنگ بندی در این بازی یک امر جذاب و زیبا را خلق آورده است. در واقع مشخص است که این بازی در صنعت گیم امروزی ساخته شده است. وقتی به نحوه طراحی مراحل از دیدگاه گرافیکی نگاه می اندازیم به خوبی از این منظر لذت خواهیم برد. پرداخت های صحیح و مناسب به کاراکتر ها از این بازی یک بازی جالب و سرگرم کننده ساخته است.

دنیایی که خالقان این بازی در این اثر ساخته اند ، شاید یک دنیای خارق العاده به حساب نیاید. اما برای کاربران نوستالژیک باز صنعت گیم می تواند بسیار جذاب نیز باشد. استفاده بسیار عالی از صدا گذاری و موسیقی در این بازی ، این بازی را تبدیل به یک بازی سر زنده کرده است. در واقع شما در این بازی خبری از مشاهده اتفاقات خسته کننده و تکراری نخواهید بود. گیم پلی این بازی نیز کاملا برای چنین بازی کافی و مناسب انتخاب شده است. شما دقیقا همانطور که پیشتر نیز گفته شد وظیفه دارید یک گربه را که در هر مرحله موانعی جلوی پایش قرار دارد را نجات بدهید. این امر با وجود گیم پلی مناسب برای کاربر جذاب و میهج خواهد بود.

در پایان و در قالب یک جمع بندی کلی از این بازی ، باید مجددا اشاره کنیم که این بازی یک نوستالژی خوب از بازی های رایانه ای دو بعدی قدیمی می باشد. در این بازی شما به خوبی شاهد هیجان هستید. از طرفی در مراحل این بازی تفاوت های بسیار زیادی گنجانده شده است. همین موضوع باعث می شود تا شما بتوانید به خوبی با این بازی ارتباط برقرار کنید. نحوه پرداخت داستانی در هر مرحله نیز دارای سطح سختی متفاوتی است که دقت عمل شما را می طلبد. دنیای ساخته شده در این بازی هر چند که کوچک می باشد ، اما برای کاربران قدیمی صنعت گیم پر از خاطره خواهد بود.

5

5

مزایا

  • تنوع در مراحل
  • طراحی جذاب مراحل بازی
  • گیم پلی و گرافیک قابل قبول
معایب

  • کوتاه بودن تعداد مراحل
  • عدم پرداخت خوب به داستان

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 8

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Rigid Force Redux

با سلام در این نقد و بررسی به شرح دادن و توضیح نکات بازی ای …