خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Shakes on a Plane

نقد و بررسی بازی Shakes on a Plane

امروز با نقد و بررسی بازی shakes on a plane در سایت IRG Review در خدمت شما هستیم. یک بازی در رابطه با غذا و رساندن آن به مشتری های هواپیما است که در آن با چالش های مختلفی رو به رو می شوید. ما هم در نقد و بررسی آن با چالش هایی رو به رو شدیم که در این مقاله به خدمت شما دوستان گرامی خواهیم رساند.

بازی در کل درباره سرویس رسانی به افرادی است که در یک هواپیما به سمت مقصد در حال حرکت هستند و شما باید انواع غذا های مختلف را برای آنها تهیه کنید و در مجموع می توان گفت که اکثر گیم پلی که به بازی Shakes on a Plane مربوط باشد رد باره غذاها است.

داستان بازی کمی عجیب قریب و بی ربط در خیلی از شرایط بازی خودش را نشان می دهد. البته قسمت بازی کردن در طول داستان بازی را شاید اصلا برای این بازی انتخاب نکنید ولی می توان با قطعیت گفت که اگر شما از این بازی خوشتان می آید حتما از قسمت بازی چند نفره لذت خواهید برد زیرا داستان اصلی بازی شاید به مذاق هر کسی خوش نیاید که ما در تیم نقد و بررسی اصلا خوشمان نیامد. یک داستان ساده و احمقانه در ابتدای بازی شروع شده که موجوداتی فضایی دور هم در یک کنفرانس تصمیم می گیرند که اطلاعاتی راجع به غذا ها بر روی کره زمین بدست بیاورند و بفهمند که آیا غذاهای زمینی از غذا های فضایی خوشمزه تر است یا نه؟ که می توان به راحتی گفت داستان کمی مسخره و با قاطعیت می توان گفت که اصلا به متن بازی ربطی ندارد و گیم پلی بازی کاملا خالی از نشانه هایی است که نشان بدهند این بازی را برای این داستان بازی خواهید کرد. پس در این زمینه تیم توسعه بازی  Huu Games نمره قابل قبولی را نمی گیرد.

قسمت دیگر هم رساندن غذا ها به مسافرین هوایپما است. رساندن غذا چالش های زیادی را بوجود می آورد. از آنجا که زمان شما برای سرویس رسانی در بازی بسیار محدود است و تا زمانی که هواپیما باید به مقصد برسد شما باید تمام سرویس ها را انجام دهید. این سرویس ها و خدماتی که ارائه میدهید باید از کیفیت لازم برخوردار باشند تا امتیاز کافی را برای مسافرت بعدی کسب نمایید. این امتیاز ها به این گونه محاسبه می شوند که در انتهای هر پرواز خدمه در قسمت خروجی هواپیما قرا می گیرند و مسافران با امتیازاتی که می دهند و ستاره هایی که نشان داده می شوند نمره پرواز شما را مشخص می کنند. این نمره از یک تا سه ستاره قابل اندازه گیری است. حد نصاب برای رفتن به پرواز بعد یا همان مرحله بعدی داشتن یک ستاره حداقلی است که باید داشته باشید. اگر نتوانید یک ستاره را بدست بیاورید مجبور هستید با همان مسافران سفر را دوباره تکرار کنید تا بتوانید به حد نصاب برسید و مجوز پرواز بعدی را کسب کنید.

صدا های بازی را می توان مانند گرافیک بازی کارتونی با SFX ها شاد و مفرح شرح داد. پچ پچ کردن ها صدای ماهی تابه و خوردن بازیکنان به همدیگر و مسافران به هم در بازی همگی ریشه ای کودکانه و بچگانه دارند که می توان کاملا مناسب این گونه بازی دانست. در طرف دیگر صدا های متن بازی هم به خوبی فضای آرام بازی را تداعی می دهند.

می توان گفت بازی shakes on a plane یک بازی برای افرادی است که در خانه با کنسول می خواهند اوقات معمولی را بگذرانند. آیا بازی shakes on a plane بازی مناسبی برای این هدف است؟ جواب این سوال کمی سخت است. زیرا بازی به سختی خودش را به استاندارد هایی می رساند که بتوان آن را بازی نامید. از طرف دیگر گیم پلی بازی آنچنان مشکلی ندارد و قابل انجام است ولی قابل انجام بودن بازی صرفا دلیل بر این نمی شود که بتوانیم بگوییم که shakes on a plane را باید حتما بازی کنیم و تجربه ای خواهد بود که دیگر از دستمان می رود. مخصوصا قیمت سرسآم آور 15 دلاری این بازی آن چندان به مذاق کسی خوش نمی آید مخصوصا در زمانی که می توانید بازی های ثابت شده بسیاری را با همین قیمت تهیه کنید.

در کل بازی shakes on a plane یک بازی با گرافیک های کارتونی است و اگر خودتان مهماندار هواپیما هستید و اصرار برا اینکه بازی های هواپیمایی انجام بدهید دارید بازی shakes on a plane شاید مناسب شما باشد. مخوصا اگر می خواهید با دوستان مهماندار خود چند نفره این بازی را انجام دهید این بازی می تواند اوقات خوبی را فراهم کند.

5

5

مزایا

  • گرافیک و افکت های بچگانه
  • بازی چند نفره
معایب

  • داستان ضعیف
  • بی ربط بودن داستان به گیم پلی
  • بی هدف بودن بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
داستان - 2.5
گیم پلی - 5.5
موسیقی متن - 5

4.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Morkredd

عنوان Morkredd را میتوان یک اثر فوق العاده مفهومی دانست که در کنار جلوه های …