خانه / Reviews / نقد و بررسی Rise of Insanity

نقد و بررسی Rise of Insanity

کمبود عنوان های رده بالا ، شخص اول و بودجه کم در بودجه موجود در استیم وجود ندارد. ورود به این باز نیز دشوار است و می تواند راهی برای ایستادگی در میان قشر جوان پیدا کند ، این بازی فقط به لطف برخی پیچیدگی های درون داستان هوشمندانه و ایده های بسیار جدیدی که در این جدول قرار دارد می تواند خود را بالا بکشد. اگر شما بازی های با ژانر ترسناک را دیده باشید متوجه خواهید شد که توسعه دهندگان این نوع بازی ها بومی انگلیس نمی باشند ، گرچه شما مطمئناً بیشتر از این حرف ها می دانید. با همه این ها این بازی هنوز هم یکی از بازی هایی است که باید هنگام بازی کردن در ذهن خود لذت ببرید و به دنبال راه های بیشتری برای کسب تجربه از این نوع پدیده ها نیز باشید. در ادامه با بررسی این بازی خوب یعنی بازی Rise of Insanity با IRG Review همراه باشید.

در این بازی شما به عنوان کسی بازی می کنید که در منطقه های مختلفی سرگردان است و سعی می کند حقیقت های مربوط به یک راز را جمع کند. شما دقیقاً کسی هستید که هرگز به صراحت به شما چیزی گفته نخواهد شد ، اگر چه داستان شما را با ذکر نکات کافی برای کشف کردن آن یا به حدس زدن با اطمینان بالا شروع می کند.

در ادامه شما کار یک روانپزشک معروف و شناخته شده را دنبال خواهید کرد که یک درمان جدید نیز انجام داده است که بسیار جنجالی و خبر ساز بوده. یکی از موضوع های راجع به او این می باشد که ایا او کل خانواده خودش را به قتل رسانده یا کس دیگری در این کار بوده است؟ یا ایا او واقعا دکتر هست؟ یا شما به عنوان دکتر می روید. یا شما بیمار هستید؟ هیچ چیز معلوم نیست ، حتی این که واقعا جنایتی در کار بوده یا نه؟

داستان این بازی پر از سوال هایی است که شما را از هر طریق به همه ی بخش ها سوق خواهد داد و سعی در کشف جواب ها دارد. چند نکته دیگر در طول داستان وجود دارد که ممکن است شما را بتواند کمک کند ، و الیته ممکن است شما فقط فکر کنید که فهمیدید چه اتفاقی افتاده است و در واقع بی خبر از هر چیزی باشید ، فقط برای شما تجربه پیچشی و چرخشی وجود دارد که انتظار های شما را بر هم خواهد زد. داستان این بازی سفری کوتاه است اما در آخر شما با یک حدس به پایان این نمایش نامه ی بزرگ و جذابی از حقیقت  و دروغ خواهید رسید.

این بازی مانند بسیاری از بازی های ترسناک شخص اول ، شما را با معطل کردن بین منظره های رویایی کابوس وار و بی ثمر و بدون هیچ نتیجه ای نگه خواهد داشت و هرگز اجازه این را به شما نخواهد داد که پا بر جای محکمی بگذارید. این منطقه ها اکثرا مانند مکان های واقعی احساس می شوند ، اما به اندازه کافی عنصر واقعیت در کل این بازی وجود نخواهد داشت که در هر یک از آن ها وجود داشته باشد تا احساس را با خود همراه کند و باعث شکوفایی و درخشش این ژانر باشد.

این بازی بعضی قسمت ها را تکرار می کند و فقط جزئیات کوچکی از آن را تغییر می دهد که این باعث می شود سر و صدای شما بلند شود. تنوع خوبی در محیط ها نیز وجود دارد. از یک محیط رنگارنگ و گلخانه ی متهم گرفته تا یک بیمارستان با محیط تاریک و حتی مناظر عجیب و غریبی که باعث رنجش آدمی خواهند شد. مکان های واقع گرایانه معماری و هنر ها و فناوری های اواخر دهه۱۹۷۰ وجود دارد که نکته های موجود در آن ها زیبایی های فراوانی به ان ها می بخشد.

به طور کلی ، بازی در ظاهر بسیار جذاب است و اگر احساس نیاز به ان باشد بیشتر جذاب می شود. که البته این یک بازی نیست که بشود از دیدگاه تکنولوژی ان را نقد و بررسی کرد. به هر حال چیزی که در این بازی برجسته می باشد این است که تصاویر موجود در آن یک مزیت اساسی برای ان می باشد. در سطح مفهومی ، جو و داستان این بازی به خوبی کار خواهد کرد. این که این بازی می تواند بیشتر طول خود  مخاطب را به خود جذب کند که این گواهی بر این است که این بازی چقدر خوب کار می کند.

زیرا تعداد کمی از مخاطب ها از سبک این بازی اذیت می شوند ، بدترین مورد این بازی ترجمه انگلیسی این بازی می باشد ، که بسیار وحشتناک است. یکی از مورد هایی که به ندرت در دنیای بازی ها دیده می شود ، ترجمه ای است که دقیقا از گوگل ترنسلیت کپی شده است و این وحشتناک می باشد تقریبا در هر یادداشت نوشتاری و هر گفتار یک خطا وجود خواهد داشت. از ان جا که این بازی توسط انگلیسی های غیر بومی انگلیس ساخته شده است ، حاوی ایراد های فراوانی می باشد. حتی بدترین چیز این است که بازیگر های انگلیسی زبان نیز این ایراد ها را صحبت می کنند و حتی خطا ها را با صدای بلندتری نیز می گویند.

5

5

مزایا

  • بر اساس داستانی بسیار قوی می باشد.
  • تنوع در محیط ها
معایب

  • بازی کوتاه می باشد.
  • به اندازه کافی نمی تواند روی احساسات تاثیر بگذارد.
  • ترجمه انگلیسی این بازی بسیار ضعیف است.

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
داستان - 8
گیم پلی - 6
موسیقی - 8

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و برسی Bake ‘n Switch

خیلی از ما بازی های سبک شوتر و مبارزه ای را قبلا تجربه کرده ایم …