خانه / Reviews / نقد و بررسی mouse craft

نقد و بررسی mouse craft

تلاقی بین لیمینگ ها و تتریس- این گونه می باشد که بازی پازل mouseCraft توسط کمپانی که وظیفه توسعه این بازی را بر عهده دارد ، توصیف می شود. بازی سطح اول ، آن چه از ان به دست می آید درست مانند جورچین ها و پازل های کلاسیک است و از اول مشخص است از نظر لمینگ ، شما در حال رسیدن به سطح یک و دو از سطوح مختلف می گذرید و در حال تعیین موش های کوچک برای یورش در یک جهت می باشید تا اینکه آن ها به یک مانع بر خورد کنند. از نظر تتریس ، شما می توانید تترومینوس ها را به عنوان بلوک های ساختمانی و پله های سنگی به جای چیز های دیگری تصور کنید. در ادامه با نقد بازی mouseCraft در IRG Review همراه باشید.

وظیفه قدیمی و کهن شما این است که برای تقابل با یک دانشمند که گربه می باشد به نام شرودینگر راهنمایی مجموعه ای از سه موش را در هشتاد سطح مختلف هستند را بر عهده باید داشته باشید. این داستان خیلی کوتاه است اما برای ارائه توضیحی تند و تیز در مورد این که چرا شما در حال تکمیل کردن معما ها می باشید ، و چرا آن را با یک شیر هیجان زده که لباس جالبی نیز بر تن خود کرده است باید در میان بگذارید ، می توانم بگویم شما به طور عمیقی مدیون دکتر براون که از گذشته تا آینده به کمک شما امده است می باشید.

هدف شما در هر سطح این می باشد که موش ها را با موفقیت از چرخ آن ها به یک بشقاب پنیر باید هدایت کنید و این باید بدون این باشد که آن ها توسط موش های روبات دستگیر شده ، یا در استخر های اسیدی بیفتند ، حتی در مواردی باید مراقب باشید که ان ها غرق نشوند ، ممکن است از مکان هایی نیز سقوط کنند که جلو این را نیز باید بگیرید و باید تدابیر خیلی شدید امنیتی بیاندیشید که ان ها را در انفجار ها و اتصالات برقی از دست ندهید.

شما فقط در واقع به یک موش برای زنده ماندن و رسیدن به پنیر نیاز دارید تا بتوانید به مرحله بعدی این بازی دست پیدا کنید. این به طور کلی به این معنی است که حرکت در کنار هم خیلی مشکل ساز نمی باشد و شما فقط باید سعی کنید که از مراحل بگذرید و پیشرفت کنید و تا آن جا که می توانید به ساخت  و ساز ادامه دهید و بسازید ، چالش اصلی این است که آن ها را تکمیل کنید نه فقط اینکه به پایان خود برسانید.

هر مرحله با تعدادی از محافظ های خال خالی می باشد ، این مساله همه موش ها را زنده نگه خواهد داشت ، البته در مراحل جلوتر به دلیل تترومینوس های خود به مراقبت های بیشتر و شدیدتری احتیاج پیدا خواهید کرد. چیزی که در این مرحله به نظر می رسد این است که وقتی که شما تغذیه می شوید و فقط در حال ادامه مسیر موش ها به سمت مقصد هستید ، مانند یک معلم نیز عصبانی می باشید و سعی می کنید که مطمئن شوید که دانش آموز ها یا همان موش های شما در یک سفر با مدرسه به سلامت بازگشته اند ، به طور ناگهانی این مساله تبدیل به منبعی خواهد شد که نیاز به قرار گیری دقیق و زمان بندی در ان می باشد.

بازی با تترومینوس های ساده و معماهای بسیار ساده شروع می شود. در طول هشتاد سطح داستان بیشتر ابزار ها به این بازی افزوده خواهد شد. شما با تعدادی تترومینوس غیر قابل خراب کردن که برخی دیگر بیشتر اوقات موش ها روی آن ها می ریزد ، شکست خواهید خورد. اگر دیگران در ان جا مستقر نشوند ، یا مواد منفجره موش ها را منفجر خواهد کرد ، یا اینکه برق موش ها را خواهد گرفت. در انتهای بازی یک بلوک قابل جابجایی دریافت خواهید کرد که تا زمانی که شما شروع به کار کردن نکنید نمی توانید از آن استفاده کنید ، به طور مثال بخش بخشی از ان را در یک حمام به طور خیلی تصادفی از بین خواهید برد ، همچنین شما می توانید بمب نیز بگیرید که برای محافظت از حمله های گاه و بیگاه جوندگان یا برای از بین بردن سایر تترومینوس ها در زمان منفجر کردن بلوک های پشتیبانی نیز بسیار مفید می باشد.

افزودن این بلوک های جدید با مانع هایی روبرو است که چالش های جدیدی را نیز برای شما رقم خواهند زد. به عنوان مثال بلوک های غیر قابل تخریب تنها مورد هایی هستند که می توانند در استخر های پر از اسید به زندگی خود ادامه دهند. اما مشکل منحنی بازی نشان می دهد که می دهد که شاید کنی از این مورد های اضافی بتوانند بهتر از قبلی ها عمل کنند. در این زمان شما به اخر های دنیای سوم بازی خواهید رسید. پس از ان به نظر می رسد ، چند شکاف در بازی ایجاد می شود که شما را به پایین می اندازد و عقب خواهید افتاد که شما باید در اینجا بلوک های مناسبی را درج کنید.

5

5

مزایا

  • صحنه های رنگارنگ و انیمیشنی زیبا
  • در کل گرافیک خوبی دارد
معایب

  • بعضی از وسایل موجود کاربرد ان چنانی ندارند به طور اینکه مشابه ان ها وجود داشته است.
  • موسیقی در مدت زیاد ملال آور می باشد.

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
داستان - 7.5
گیم پلی - 6.5
موسیقی - 6.5

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و برسی Bake ‘n Switch

خیلی از ما بازی های سبک شوتر و مبارزه ای را قبلا تجربه کرده ایم …