خانه / Reviews / نقد و بررسی goblin sword

نقد و بررسی goblin sword

شما نمی توانید در دنیای امروزی باشید و هیچ یک از بازی ها را امتحان نکرده باشید ، حال اگر مشفول به امتحان های این بازی می باشید پیشنهاد من به شما این است که بازی GoblinSword که یکی از بازی های روی پلت فرم نایتندو سوئیچ می باشد ، نوع این بازی RPG می باشد. که کاملا سبک بازی های دهه نود نیز در این بازی احساس می شود. با بررسی بازی goblin sword با سایت نقد و بررسی IRG Review همراه باشید.

اگر به بخش نظرات کاربران و بازیکن ها برویم ، احتمالا شکایتی راجع به بازی های مسابقه ای در این سبک نمی توانید پیدا کنید. آن چه ممکن است پیدا کنید ، همان طور که اخیرا پیدا می شود ، خیلی به صورت نادری راجع به موسیقی از بازی هایی با گرافیک پیکسلی پیدا شده است. اکنون من به ارزیابی انتقادی یک بازی ویدیوی که این همان از آن نوع کار هایی می باشد که در وهله و مرحله اول این کار را انجام خواهیم داد ، اما ان چیزی که من متوجه آن نمی باشم این است که اخراج کور کورانه از زیر مجموعه ژانر های کلی بازی ها می باشد بسیاری از افراد بازی های یکپارچه سازی با سیستم عامل پیکسل را دوست دارند. برای آن ها پول زیادی را می پردازند.

شکایت از از وجود ان به فریاد زدن در ابر ها است و واقعا کار بی فایده ای می باشد ، مطمئنا سرگرم کننده است ، اما به دلیل آن نمی خواهید تغییرات زیادی را ببینید. فقط می توانید برچسب ها را بیرون بیاورید و بگذارید این بازی به تنهایی بایستد. در حقیقت ، به ما اجازه می دهد نقل قولی از آقای بیلی در این جا بیاوریم: چه اهمیتی دارد ظاهر من چگونه باشد؟ شاید من دوس دارم لباس های قدیمی بپوشم.

برای کلاهبرداران و نفرت انگیزانی که نمی خواهند بازی های یکپارچه سازی با سیستم عامل بیشتری ببینند، این شخص یکی از بدترین دشمنان شما است که باعث این می شود شما موانع این بازی ها را نبینید. کنترل ها ، طراحی سطح و کیفیت صدا همه در دست هستند و یک دنیای احساس فوق العاده را برای کشف شما تنظیم می کنند باید اعتراف کنم حتی صفحه پیکسلی با این گرافیک بسیار خارق العاده می باشد. آن چه در زیر می آید گنجینه ای از یک پلت فرم می باشد که در انتظار شما است که یک تجربه عالی نیز به دست آورید.

مانند اکثر سیستم عامل های مطرح ، سطح ها شامل دشمن های زیادی هستند که در حال دفاع می باشند برای این که از رسید آن ها به هدفتان جلوگیری کنند. و در این بازی نیز شما در حال به دست اوردن گنجینه ها و طلا ها درست مانند بقیه ی بازی ها می باشند ، بر خلاف اکثر سیتم ها شما می توانید اسلحه ها و امکانات خود را به روز رسانی کنید. هم می توانید لوازمی را برای خود کشف و خریداری کنید. لباس های زره پوش در بخش فروش وسایل مربوط به ظاهر شما می باشد ، که دارای ریزه کارهای کاربردی می باشد. سلاح ها با انیمیشن های متنوع ، خط های آمار و حتی جلوه های طلسم منحصر به فرد در هر دو استخر فرو می روند.

 

همان طور که قبلا نیز گفته شد برخی از این موارد را می توان از فروشگاه نیز خریداری کرد. در حین تلاش برای پاک کردن صد درصد غارت هر نقشه می باشد. در این بازی باید دیگران را پیدا کنید و آن ها را سفت و سخت تعقیب کنید. یکی دیگر از دلایل مهم برای حذف کردن نقشه ها این است که هر منطقه ای که می توانید به ان حمله کنید دارای محتوای اضافی است ، که پس از پاک شدن آن قفل همه چیز ان باز می شود.

5

5

مزایا

  • سبک هنری قوی
  • مکانیک ساده
  • وجود سلاح های متفاوت
  • تنوع در دشمن ها
معایب

  • خوب مشخص است که سبک این بازی قدیمی است
  • گرافیک این بازی می توانست بهتر باشد.

0

0

0

0

0

گرافیک - 5
داستان - 7.5
گیم پلی - 7.5
موسیقی - 6.5

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی My Riding Stables 2 A New Adventure

بازی my riding stables 2 a new adventure یک بازی یا ژانر آموزشی، ورزشی، شبیه …